Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kto nowym trenerem? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6657)

Yom 22.11.2009 20:43

Kto nowym trenerem?
 
Kiedyś usłyszałem,że jak w życiu nie masz alternatywnych rozwiązań to nie warto z łóżka wstawać:-D
Skoro Skorża się wypalił to kogo proponujecie?Ja proponuję:

1.Duet Jacek Grembocki,Czesław Michniewicz.Pierwszy ma charakter a drugi po nieudanej przygodzie z Arką może mieć coś do udowodnienia.

2.Paweł Janas.Straszny mruk,ale wyniki go bronią.

3.Rafał Ulatowski.Skłócony z Michniewiczem,ale talent większy od Skorży.

a może trener z zagranicy?

Wiślak178 22.11.2009 20:46

Polecam dla Ciebie ten temat:
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...?t=6572&page=9
Zaglądaj tam jak najczęściej

the_blues 22.11.2009 20:47

ja proponuję tercet Lorens Tajner Wenta

odpowiedź taka jak ten temat.

yoda79 22.11.2009 20:48

tylko i wyłącznie pysio ;)

Baala 22.11.2009 20:51

Hiddink chyba wolny będzie :]

WhiteStarDvisionTheBest 22.11.2009 20:51

Wszyscy co płaczą teraz i napierdalają na Skorze nawet na meczu nie byli..opamietajcie sie bo zal mi Was gówno wiecie i piszecie takie pierdoły ze szok.Wisła gra jak gra..nie ma w polsce trenera który jest lepszy od Skorży,nie po to zmieniono strukture funkcjonowania klubu i dano Mu kolejną szanse zeby go wypierdalac po porazce z parchami zza miedzy..ludzie i tak Wisła zdobędzie mistrzostwo..a z tymi piłkarzami w pucharach i tak nic nie bedzie ..tyle..

BRTS39 22.11.2009 20:54

Pysio i nie ma to tamto:D

raztaman 22.11.2009 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez the_blues (Post 820031)
ja proponuję tercet Lorens Tajner Wenta

odpowiedź taka jak ten temat.

rotfl.......

Kondipr 22.11.2009 21:00

Ja proponuje, żeby Twoja s*a*a była takim trenerem dla Ciebie, jak Skorża dla Wisły.
Wtedy może nie miałbyś tak n*s*a*e w głowie

PabloTS 22.11.2009 21:09

ja...ja...ja chce byc trenerem...;-)))))))


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl