![]() |
Kto nowym trenerem?
Kiedyś usłyszałem,że jak w życiu nie masz alternatywnych rozwiązań to nie warto z łóżka wstawać:-D
Skoro Skorża się wypalił to kogo proponujecie?Ja proponuję: 1.Duet Jacek Grembocki,Czesław Michniewicz.Pierwszy ma charakter a drugi po nieudanej przygodzie z Arką może mieć coś do udowodnienia. 2.Paweł Janas.Straszny mruk,ale wyniki go bronią. 3.Rafał Ulatowski.Skłócony z Michniewiczem,ale talent większy od Skorży. a może trener z zagranicy? |
Polecam dla Ciebie ten temat:
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...?t=6572&page=9 Zaglądaj tam jak najczęściej |
ja proponuję tercet Lorens Tajner Wenta
odpowiedź taka jak ten temat. |
tylko i wyłącznie pysio ;)
|
Hiddink chyba wolny będzie :]
|
Wszyscy co płaczą teraz i napierdalają na Skorze nawet na meczu nie byli..opamietajcie sie bo zal mi Was gówno wiecie i piszecie takie pierdoły ze szok.Wisła gra jak gra..nie ma w polsce trenera który jest lepszy od Skorży,nie po to zmieniono strukture funkcjonowania klubu i dano Mu kolejną szanse zeby go wypierdalac po porazce z parchami zza miedzy..ludzie i tak Wisła zdobędzie mistrzostwo..a z tymi piłkarzami w pucharach i tak nic nie bedzie ..tyle..
|
Pysio i nie ma to tamto:D
|
Cytat:
|
Ja proponuje, żeby Twoja s*a*a była takim trenerem dla Ciebie, jak Skorża dla Wisły.
Wtedy może nie miałbyś tak n*s*a*e w głowie |
ja...ja...ja chce byc trenerem...;-)))))))
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl