Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Śląsk Wrocław - prośba (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6627)

skandall 19.11.2009 13:17

Śląsk Wrocław - prośba
 
we Wrocławiu trwa aktualnie konkurs na nazwę ulicy przy której będzie stadion Śląska. Zostały przez "szanowną" komisje wybrane 4 nazwy.
Mamy prośbę do Was bracia o głosowanie na jedyną słuszną nazwę czyli ul. Śląska :)
http://www.stadion.um.wroc.pl/index.dhtml
Liczymy na pomoc dzięki!!!
ŚWL!!

TSman 19.11.2009 13:39

Głoś oddany :) ulica fair play troche mnie śmieszy

skandall 19.11.2009 13:41

nie tylko Ciebie :D tą nazwę komisja wymyśliła :) były ciekawsze propozycje "ul. Stop rasizmowi" "ul. Kochanego PZPN" ;) heheh dzięki!!!
od razu napiszę, że system kodu wpisywanego jest pogrzany :) i trzeba przeczytać co jest nad obrazkiem, które literki trza wpisać :)

!!IRIVER!! 19.11.2009 13:51

no właśnie, ja 4 razy wpisywałem, już miałem gówno wyłączyć, ale coś mnie tknęło żeby przeczytać 'instrukcję'. :P

Pawel.Busko 19.11.2009 13:57

Głos oddany 50% poparcie dla ul Śląska już jest;)

PS. Przeczytajcie instrukcje, bo w innym razie można się zdenerwować nieźle;)

concedi 19.11.2009 14:02

głos poszedł - próby 2 ;)

QBAS 19.11.2009 15:06

47% na chwilę obecną

WiślakNH 19.11.2009 15:13

Głos oddany - 48% wszystko zmierza w dobrym kierunku

TSNH 19.11.2009 15:20

Głos oddany - 46%

DevilMayCry 19.11.2009 15:21

głos oddany. system wpisywania kodu jest poroniony :D

Rudi5555 19.11.2009 15:22

46% z kodem zabawa niezła 4 próby

Donki 19.11.2009 15:23

Kurna 9 razy kod wpisywałem :-/ Aż sie skapłem ;)

Cinek1906 19.11.2009 15:24

za 7 razem :)

gł8os oddany- 48% dalej :]

+ nerwy weszły do gry :)

sergio 19.11.2009 15:27

Poszło i ode mnie narazie 48% miejmy nadzieje że tak będzie do końca

Syn Kangura z 1984 19.11.2009 15:32

Poszedł głosik, ja nawet nie liczyłem ile razy kod przepisywałem :D

zim zum 19.11.2009 15:56

fajnie jakby na naszej stronie głównej pojawiła się informacja o tym...jest na to szansa ?

skandall 19.11.2009 15:58

a jakby się komuś nudziło :)
Wchodzimy na stronę i glosujemy, następnie wchodzimy w Firefox w "Narzędzia -> Opcje -> Prywatność -> Wyświetl ciasteczka -> szukamy "stadion.um" kasujemy -> i głosujemy jeszcze raz :D

latarnik 19.11.2009 16:22

poszło, 50% jak na razie

wislak-pawel 19.11.2009 16:25

hah widzę że się wyróżniam z tłumu, za 1 razem poszło :D

TSman 19.11.2009 16:36

52% ;) 10 głosów oddanych i jedziemy daleeeeej:D

seta 19.11.2009 16:37

w urzędzie chyba kogos na etat zatrudnili bo "Fair Play" się nieźle trzyma

wislacki 19.11.2009 16:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez seta (Post 818484)
w urzędzie chyba kogos na etat zatrudnili bo "Fair Play" się nieźle trzyma


Raczej spodziewałbym się szczególnej przychylności tej nazwie kibiców innych drużyn :-P


Kilka głosów oczywiście oddanych :>

PotiWisla 19.11.2009 16:51

Głos oddany :) nawet kod mi za pierwszym razem wszedł

RAFi89 19.11.2009 19:01

Poszło za pierwszym razem 49% :p

brylant17 19.11.2009 19:13

Poszło na Śląska 50 % :D

czytajcie INSTRUKCJE

anka1906 19.11.2009 19:48

tylko nie piszcie że to zajmuje chwilkę! :evil:
wstyd mi!!! wpisywałam kilkanaście razy... blondynka :-/
ale głos oddany :-D

Żmijka 19.11.2009 19:52

Gos oddany, sposób weryfikacji fascynujący, a nazwa Śląska niestety ni jak nie kojaży mi się z WKS a ze Ślaskiem jako regionem ... ale jak taki prykaz :)

fanTS1906 19.11.2009 19:56

Rowniez uwazam ze wszystkie nazwy sa beznadziejnie. Ulic Slaskich w innych miastach jest juz duzo i jestem pewny ze 90 % spoleczenstwa bedzie sie kojarzyla nie z klubem tylko z wojewodztwem.

węgorz2 19.11.2009 21:18

ulica ŚLĄSKA jest ok ,gdyby nasz stadion mial stanąc przy ulicy WISŁY czy komuś kojarzyl by się z rzeką?

budka 19.11.2009 21:24

Poszło......


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl