Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Jak Zginęło 1000 Mrówek :) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6610)

Mario Nh 17.11.2009 12:00

Jak Zginęło 1000 Mrówek :)
 
Jak w temacie.

Zaczynamy


1. Spadła z drzewa.

:)

gris 17.11.2009 12:14

2. Ktoś spadł z drzewa na nią.

TSW Fanatyk 17.11.2009 12:14

3.Została bestialsko stratowana przez dzieci z przedszkola idące na wycieczkę.

alterego 17.11.2009 12:17

dramat temat xD
4) z obżarstwa

ubiegli mnie

jabadabaryba 17.11.2009 12:21

5. Schlała się na śmierć.
;d


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl