Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   LOST: Zagubieni - info i wymiana komentarzy (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=640)

DziwnY 14.06.2008 12:31

Mógłby ktoś podrzucić linki do całego sezonu 2? Koniecznie avi, DVDRip, lektor PL i najlepiej na rapidshare. Z góry dzięki.

Maciuś 06.09.2008 15:40

Uwaga, mam wazne pytanie: przed wakacjami na kanale polskim AXN byly puszczane odcinki czwartej serii LOST, ktos wie na ktorym odcinku skonczyli nadawanie bo teraz widze ze znowu puszczaja lostow i nie wiem od ktorego odcinka ogladac.

Romy S. 06.09.2008 16:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 599303)
Uwaga, mam wazne pytanie: przed wakacjami na kanale polskim AXN byly puszczane odcinki czwartej serii LOST, ktos wie na ktorym odcinku skonczyli nadawanie bo teraz widze ze znowu puszczaja lostow i nie wiem od ktorego odcinka ogladac.

Jak zwykle cięzko pomyśleć, no cóż tak widać te modele mają :P

http://axn.pl/lost4/

Skończyli na ósmym odcinku i od niedzieli ruszają z następnymi, ale od 14.00 do 22.00 przypomna w maratonie te osiem odcinków.

Maciuś 06.09.2008 18:10

Dzieki za odpowiedz. Nie jestem zadnym modelem, ktos mi pod nickiem napisal "bananowy chlopiec" :/

hunter 22.10.2008 23:51

Oficjalny film promujący 5. serię!

TSW Fanatyk 30.12.2008 13:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 544925)
a 5 sezon - styczeń 2009, ehh, tyle kurde czekania.

no już niedużo zostało :)

coś dla zniecierpliwionych: http://pl.youtube.com/watch?v=B5vH6l..._item_1225.htm

Coś mi wróciła chęć do oglądania LOST :)

matt1906 09.01.2009 10:46

Wiadomo kiedy będzie 5 sezon?

systray 09.01.2009 10:49

Podobno 21 stycznia jest premiera 5 sezonu w USA.

Sevi 09.01.2009 10:50

21 stycznia 2009

Maciuś 09.01.2009 10:58

Mam nadzieje ze to bedzie ostatnia seria bo juz widac ze ciagna to na sile.

hunter 09.01.2009 11:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 654522)
Mam nadzieje ze to bedzie ostatnia seria bo juz widac ze ciagna to na sile.

No to widzę, że się interesujesz "Lostem" i wiesz jaką formułę będzie miał serial...

:-)

Gucio25 09.01.2009 21:26

jak Lost jest ciągnięty na siłę, to co powiecie o Prisonie?
wiele wątków otwartych, 5 i 6 sezon mają wyjaśnić wszystko co jest do wyjaśnienia (a jest tego wiele) i na pewno będzie kupa dobrego kina, a dla fanów Losta wiele miłych momentów z serialem.
Lost fenomenalny i jak zauważył TSW Fanatyk, już nie dużo czekania.. dobrze, że nareszcie koniec przerwy.
z recenzji i tego co ogólnie można się z neta dowiedzieć, zapowiada się dobrze. dwa odcinki podobno solidne, a aktorzy podkreślają, aby w pierwszej połowie sezonu być cierpliwym i ta cierpliwość zostanie w II połowie sezonu wynagrodzona. nie wspominając o "szokujących spojlerach", ale nie czytam nic, coby przyjemności oglądania sobie nie zepsuć.
wystarczyło mi kilka pierwszych zapowiedzi z kilkoma nowymi scenami, aby się przekonać, że twórcy Losta poszli w dobrym kierunku i czeka nas świetny sezon. :)

TSW Fanatyk 10.01.2009 14:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 654869)
jak Lost jest ciągnięty na siłę, to co powiecie o Prisonie?

o Prisonie powiem to samo ;)

-S- 10.01.2009 16:34

Racja, lepiej sobie włączyć TVP2 i oglądnąć " M jak mdłości". Co jak co, ale PB choć może nie jest tak dobry jak na początku to nadal ma swoje plusy i jest lepszy niż większość seriali. Wystarczy tylko się przestawić na nieco inny klimat niż ten ucieczkowo-pościgowy, który był nam serwowany w pierwszych dwóch sezonach.

mic 21.01.2009 09:18

Tak dla przypomnienia, dzisiaj w nocy pierwszy podwojny odcinek 5 serii :D

Ofsajd 21.01.2009 09:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 660126)
Tak dla przypomnienia, dzisiaj w nocy pierwszy podwojny odcinek 5 serii :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hatak.pl
21 stycznia (22 naszego czasu) ABC wyemituje pierwsze dwa odcinki. Dzień wcześniej pojawi się odcinek 5x00 czyli podsumowanie poprzednich sezonów.

pierwsze 2 odc :)

TSW Fanatyk 21.01.2009 10:09

Do ściągnięcia będzie jutro czy pojutrze?

mic 21.01.2009 10:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 660146)
Do ściągnięcia będzie jutro czy pojutrze?

Bedzie wyemitowany 21go wieczorem, ale czasu amerykanskiego. Czyli od jutra rana powinien byc w sieci.

Przed odcinkiem 5x01 i 5x02 bedzie wyemitowany odcinek 5x00 podsumowujaco-przypominajacy co do tej pory sie dzialo.

Czyli jutro 3 odcinki do zassania :D

TSW Fanatyk 21.01.2009 10:36

x01 - Because You Left - mulicentryczny - 21 styczeń 2009 r.
5x02 - The Lie - Hurley - 21 styczeń 2009 r.
5x03 - Jughead - Desmond - 28 styczeń 2009 r.
5x04 - The Little Prince - nieznany - 4 luty 2009 r.
5x05 - This Place is Death - nieznany - 11 luty 2009 r.
5x06 - The Life and Death of Jeremy Bentham - Locke - 18 luty 2009 r.
5x07 - 316 - nieznany - 25 luty 2009 r.
*** 2 tygodnie przerwy ***
5x08 - LeFleur - Sawyer - 11 marzec 2009 r.
5x09 - Namaste - nieznany - 18 marzec 2009 r.
5x10 - He's Our You - Sayid - 25 marzec 2009 r.
5x11 - Whatever Happened Happened - Kate - 1 kwiecień 2009 r.


Znalazłem w necie może się komuś przydać :)

Gucio25 21.01.2009 19:51

Na-re-szcie! :-)

pchelas 21.01.2009 21:06

Ahhh :) Jedziemy z koksem, będzie dreszczyk po usłyszeniu: "Previously on LOST "

Bobic 21.01.2009 21:08

Panowie kiedy na antene powraca serial 4400 ( jesli powrac) ??

szym_ek 21.01.2009 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobic (Post 660425)
Panowie kiedy na antene powraca serial 4400 ( jesli powrac) ??


http://showtv.pl/news_item_609.htm

Gucio25 21.01.2009 23:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pchelas (Post 660421)
Ahhh :) Jedziemy z koksem, będzie dreszczyk po usłyszeniu: "Previously on LOST "

dreszczyk największy to będzie jak się zacznie pierwsza scena..
jak przypomne sobie pierwsze sceny z poprzednich sezonów, a głównie z drugiego i trzeciego, to.. (Desmond w bunkrze i katastrofa z perspektywy innych) ..doczekać się nie mogę.. :)

LOST is back panowie i panie! ;)

Kermorvan 22.01.2009 06:53

Miła informacja dla posiadaczy usługi VoD w telewizji "N". Stacja ta wyemituje cały 5ty sezon w jakości HD,. Dostępne będa również 2 wersje językowe (Polski lektor lub Orginał z podpisami). Premiera w Polsce 28go stycznia.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Telewizja N
Piąty sezon „Lost-Zagubieni” w telewizji nowej generacji n

Kilka dni po premierze w USA, Polscy widzowie dzięki telewizji nowej generacji n, będą mogli obejrzeć odcinki V sezonu serialu LOST. 28.01.2009 pojawią się one w nScreen.


Już 21 stycznia 2009 roku w U.S.A na antenie stacji ABC wyemitowane zostaną pierwsze odcinki piątego sezonu kultowego serialu „Lost-Zagubieni”. Dzięki telewizji nowej generacji n Polscy widzowie będą mogli zobaczyć je w zaledwie kilka dni później – 28 stycznia pojawią się one w nScreen – jednej z trzech kolekcji dostępnych w ramach usług VOD świadczonych przez tą najnowocześniejszą polską platformę satelitarną.

„Lost-Zagubieni” to jeden z najciekawszych seriali ostatnich lat. Niesamowite przeżycia grupy rozbitków z lotu Oceanic 815 zdobyły m.in. 8 nagród Emmy, Złoty Glob, dziewięć nagród Saturna (jednych z najważniejszych w światowej SF), 4 statuetki Golden Reel, 3 nagrody amerykańskiego Stowarzyszenia Krytyków Telewizyjnych, nagrodę Writers Guild of America, nagrodę Amerykańskiego Instytut Filmowego i wiele, wiele innych nagród i wyróżnień.

Jak dotąd wyemitowane zostały cztery sezony tego serialu. Wiele tajemnic wyspy zostało wyjaśnionych. Szóstce spośród rozbitków - Dr Jackowi Shrepardowi, Kate, Sayid, Sun, Aaron udało się nawet wrócić do cywilizowanego świata. Jednak do odkrycia wszystkich sekretów wyspy jest jeszcze daleko.

Jak twierdzi współtwórca i producent „Lost-Zagubieni” Damon Lindelof w piątym sezonie, dowiemy się dlaczego ludzie którzy opuścili Wyspę muszą na nią wrócić. Co więcej inna też będzie konstrukcja poszczególny odcinków, z mniejszą ilością flashbacków i flashforwardsów (specyficzna dla „Losta” forma narracji), w którym poznajemy wydarzenia z przyszłości bohatera) znanych z poprzednich sezonów serialu. Powszechnie przypuszcza się, że każdy odcinek podzielony będzie na dwie części, z których jedna odbywać się będzie na Wyspie a druga w normalnym świecie. Jak jednak będzie naprawdę tego dowiemy się już wkrótce, a konkretnie już 28 stycznia, kiedy pierwsze odcinki piątego sezonu „Lost-Zagubieni” pojawią się w ofercie VOD telewizji nowej generacji n jako część kolekcji nScreen zawierającej najciekawsze polskie i światowe produkcje serialowe.
Serial – w jakości HD - dostępny będzie zarówno w oryginalnej wersji językowej ( z napisami) jak i z lektorem.

Cóż ja chyba poczekam jeszcze ten tydzień i oglądne sobie w HD. Czekałem już tyle czasu, to te 7 dni już mnie nie zbawi ;)

kriz69 22.01.2009 16:25

http://isohunt.com/download/62246301/lost+05.torrent
http://isohunt.com/download/62289557/lost+05.torrent
Torrenty do dwóch pierwszych odcinków, dopiero zacząłem sciągać więc nie wiem jaka jakośc.
na napisy zapewne bedzie trzeba jeszcze poczekać :-/

wojteq_NH 22.01.2009 16:29

po obejrzeniu dwóch pierwszych odcinków musze stwierdzić, że w 5 sezonie będzie się działo i akcja nareszcie nabiera rozpędu..

dobre torrenty sa na thepiratebay.org, ściągałem z tej strony 4 sezon, jakość niezła, synchro zawsze ok.

BronekTS 22.01.2009 20:24

Ma ktoś może napisy do dwóch dzisiejszych odcinków ?

Piotrek 22.01.2009 21:10

napiprojekt znajduje:)

Cadi 22.01.2009 21:38

Zapraszam na stronę:

http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=CadiLay93

Znajdziecie tam odcinki 5 Sezonu Lost: Zagubieni

Odcinek 5x02 został dodany, jednak na 5x01 trzeba jeszcze trochę poczekać, ponieważ zbyt późno pojawiły się napisy... Odcinki znajdują się w wersji RMVB z wtopionymi napisami. Serdecznie Zapraszam! :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl