![]() |
No to dzi¶ mnie ZUS zaspamował pisemkiem ;] Nawet nie wiem za która robote :] (miałem 3)
W sumie teraz to gówna bedzie jakies złotówki ale wybór na całe życie ;) Co wybrać teraz dalej ING:p? I ile zarabia kto¶ od prowizji za podpisanie? Może znajde jakiegos znajmego co da flaszke za zapis :P? Trza łaczyc przyjemne z pożytecznym |
| Wszystkie daty podane s± w GMT +1. Aktualna godzina to 00:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl