Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Fundusz emerytalny? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=630)

Sensej 12.12.2008 11:37

No to dzi¶ mnie ZUS zaspamował pisemkiem ;] Nawet nie wiem za która robote :] (miałem 3)

W sumie teraz to gówna bedzie jakies złotówki ale wybór na całe życie ;)

Co wybrać teraz dalej ING:p? I ile zarabia kto¶ od prowizji za podpisanie? Może znajde jakiegos znajmego co da flaszke za zapis :P? Trza łaczyc przyjemne z pożytecznym


Wszystkie daty podane s± w GMT +1. Aktualna godzina to 00:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl