![]() |
Wasz wymarzony skład Wisły :)
Mój taki :
Bramkarz : Nurković Prawa obrona : Baszczyński (Braz, Alvarez) Środek obrony : Głowacki(Cleber),Marcelo(Jop) Lewa obrona : PI.Brożek Prawa pomoc : Błaszczykowski (Łobodziński) Środek pomocy : Sobolewski (Ettien) Garguła (Appiah) Lewa Pomoc : Kirm Atak : Paweł Brożek (Boguski), Małecki (Stuani) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:53. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl