Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Wisła chat (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6120)

qazwsx123 03.08.2009 21:58

Wisła chat
 
Z racji tego, że na stronie głównej nie działa czat chodź jest taka opcja na stronie już od kilku lat postanowiłem wyjść z inicjatywą stworzenia chatu gdzie można by było pogadać o Wiśle i powymieniać się multimediami wiślackimi np. mecze czy mp3. Można to zrobić w sieci irc jeśli będą chętni to mogę się tym zają.
Piszcie swoje propozycje.

Kobieta_Wislak 03.08.2009 22:54

jjjjuuuchu !! :D

:-p

medyk 03.08.2009 22:59

ja jestem jak najbardziej za ale tylko w czasie meczów, wylaczac na ten czas forum (przynajmniej czesc sportowa) i wlaczyc czat..

Kobieta_Wislak 03.08.2009 23:08

Chat Rzecz Święta :D

Krissu 03.08.2009 23:13

Ja proponuję do tego dorzucić nasza-Wisła.pl, fotka-na-Wiśle.pl oraz wiślacka-sympatia.pl.

WILU TS 03.08.2009 23:16

Pomysł nie jest zły ale wystarczył by shoutbox

orzeu 03.08.2009 23:17

Kolego z chatem spozniles sie dobre kilka lat. To juz troche inne czasy heh.
ale nasza-wisla.pl, czemu nie?

:rotfl:

dawidTS 03.08.2009 23:29

a coś dla panów? gorące-wiślaczki.pl :)

qazwsx123 03.08.2009 23:37

nie chodzi mi o czat typu onet.pl. Miałem bardziej na myśli chat na którym można sie powymieniać wiślackimi multimediami , pogadać po meczu czy przed meczem.

PotiWisla 03.08.2009 23:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dawidTS (Post 773286)
a coś dla panów? gorące-wiślaczki.pl :)

Ooo na to ja się pisze :p

Kobieta_Wislak 04.08.2009 00:02

na to to nawet ja się piszę! :D

legol 04.08.2009 00:12

siedzę czasami na ircu i w sumie wiślacki kanał to nie najgorszy pomysł

Kobieta_Wislak 04.08.2009 00:21

ja już kiedyś mówiłam że siedzi to się na dupsku :>

aaa i dla dopytujących - tak jestem zainteresowana gorącymi zdjeciami wiślaczek :>

:P

qazwsx123 04.08.2009 14:55

Zrobiłem aby Wam pokazać jak to mniej więcej może wyglądać nieoficjalny chat dla kibiców Wisły w sieci IRC.


server : ircnet.com #wislakrakow

dla zainteresowanych moge napisac jak zrobic aby wejsc i jaki program trzeba.

silvero3 04.08.2009 15:12

Taki chat w trakcie meczu to bardzo dobry pomysł, jak najbardziej za.

piotrek1325 04.08.2009 15:20

W trakcie meczu to się dopinguje...

kaco1985 04.08.2009 15:25

Te zdjecia z goracymi Wislaczkami byly by zaje***te :p

luk02 04.08.2009 15:52

najlepszym rozwiazaniem byłoby stworzenie kanału na Ircu ale pewnie duzej czesci userow forum nie chcialoby sie ogarniac tego ;)

devios 04.08.2009 18:32

Nawet dobry pomysł z tym irc tylko zależy ilu zwolenników i userów by się znalazło.

qazwsx123 04.08.2009 20:34

A co do wymiany multimediami miałem na myśli stronę www albo nawet jakiegoś bloga gdzie były by posegregowane mecze Wisły z różnych sezonów i można było je ściągnąć poprzez rapidshare czy inne serwisy oferujące taką możliwość. W miarę czasu użytkownicy przesyłali by mecze, mp3 i ktoś dodawał by je na stronę. I tak można zrobić wirtualną bibliotekę. Oczywiście wszystko za darmo bez reklam itp.
Ściąganie z irca raczej odpada bo dla zwykłego użytkownika to raczej czarna magia.

A czat najlepiej zrobić w sieci irc. Nie jest trudne ogarnięcie tematu irc przez tych, którzy nigdy z tego nie korzystali. Można to zrobić tak : dać linka do programu obsługującego irc(opera ma wbudowany klient,mozilla też). Dać następnie linka po którym program automatycznie łączy się z danym serwerem i wchodzi na kanał. W praktyce wygląda to tak :
1.Pobierasz program
2.Naciskasz na link
3.Wchodzisz na dany kanał-chat
4.Rozmawiasz.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl