![]() |
Wisła chat
Z racji tego, że na stronie głównej nie działa czat chodź jest taka opcja na stronie już od kilku lat postanowiłem wyjść z inicjatywą stworzenia chatu gdzie można by było pogadać o Wiśle i powymieniać się multimediami wiślackimi np. mecze czy mp3. Można to zrobić w sieci irc jeśli będą chętni to mogę się tym zają.
Piszcie swoje propozycje. |
jjjjuuuchu !! :D
:-p |
ja jestem jak najbardziej za ale tylko w czasie meczów, wylaczac na ten czas forum (przynajmniej czesc sportowa) i wlaczyc czat..
|
Chat Rzecz Święta :D
|
Ja proponuję do tego dorzucić nasza-Wisła.pl, fotka-na-Wiśle.pl oraz wiślacka-sympatia.pl.
|
Pomysł nie jest zły ale wystarczył by shoutbox
|
Kolego z chatem spozniles sie dobre kilka lat. To juz troche inne czasy heh.
ale nasza-wisla.pl, czemu nie? :rotfl: |
a coś dla panów? gorące-wiślaczki.pl :)
|
nie chodzi mi o czat typu onet.pl. Miałem bardziej na myśli chat na którym można sie powymieniać wiślackimi multimediami , pogadać po meczu czy przed meczem.
|
Cytat:
|
na to to nawet ja się piszę! :D
|
siedzę czasami na ircu i w sumie wiślacki kanał to nie najgorszy pomysł
|
ja już kiedyś mówiłam że siedzi to się na dupsku :>
aaa i dla dopytujących - tak jestem zainteresowana gorącymi zdjeciami wiślaczek :> :P |
Zrobiłem aby Wam pokazać jak to mniej więcej może wyglądać nieoficjalny chat dla kibiców Wisły w sieci IRC.
server : ircnet.com #wislakrakow dla zainteresowanych moge napisac jak zrobic aby wejsc i jaki program trzeba. |
Taki chat w trakcie meczu to bardzo dobry pomysł, jak najbardziej za.
|
W trakcie meczu to się dopinguje...
|
Te zdjecia z goracymi Wislaczkami byly by zaje***te :p
|
najlepszym rozwiazaniem byłoby stworzenie kanału na Ircu ale pewnie duzej czesci userow forum nie chcialoby sie ogarniac tego ;)
|
Nawet dobry pomysł z tym irc tylko zależy ilu zwolenników i userów by się znalazło.
|
A co do wymiany multimediami miałem na myśli stronę www albo nawet jakiegoś bloga gdzie były by posegregowane mecze Wisły z różnych sezonów i można było je ściągnąć poprzez rapidshare czy inne serwisy oferujące taką możliwość. W miarę czasu użytkownicy przesyłali by mecze, mp3 i ktoś dodawał by je na stronę. I tak można zrobić wirtualną bibliotekę. Oczywiście wszystko za darmo bez reklam itp.
Ściąganie z irca raczej odpada bo dla zwykłego użytkownika to raczej czarna magia. A czat najlepiej zrobić w sieci irc. Nie jest trudne ogarnięcie tematu irc przez tych, którzy nigdy z tego nie korzystali. Można to zrobić tak : dać linka do programu obsługującego irc(opera ma wbudowany klient,mozilla też). Dać następnie linka po którym program automatycznie łączy się z danym serwerem i wchodzi na kanał. W praktyce wygląda to tak : 1.Pobierasz program 2.Naciskasz na link 3.Wchodzisz na dany kanał-chat 4.Rozmawiasz. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl