Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Rękawice Rafała Gikiewicza - aukcja charytatywna (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6086)

siara 26.07.2009 19:52

Rękawice Rafała Gikiewicza - aukcja charytatywna
 
Witam !

Ponowna aukcja charytatywna na rzecz 5-letniego Mateuszka, syna mojej Koleżanki chorego na białaczkę.

Tym razem swe rękawice bramkarskie podarował bramkarz Jagiellonii Białystok Rafał Gikiewicz..

Wszystkie pieniądze uzyskane z aukcji trafia na rzecz "Matiego"

http://www.allegro.pl/item698236379_...bialystok.html

siara 27.07.2009 08:43

hop do góry....

Kobieta_Wislak 27.07.2009 16:20

podbijam, a co :)

siara 01.08.2009 09:09

hop do góry !!!!!!

siara 01.08.2009 20:03

jeszcze raz hop...

Eleusis 01.08.2009 20:39

Podbijam, na taki cel- godne podziwu.

siara 02.08.2009 18:32

Koncowka aukcji wiec hop!

siara 05.08.2009 21:18

Niestety....osoba, która wylicytowała, nie odebrała rękawic...kij mu w oko....
Nowa aukcja....

http://www.allegro.pl/item706834810_...bialystok.html

pio 08.08.2009 09:51

podbijamy w górę

siara 11.08.2009 07:35

na razie tylko 112 zł

siara 11.08.2009 20:21

dalej hop do góry

siara 12.08.2009 18:01

http://www.allegro.pl/item706834810_...bialystok.html ostatnie minuty aukcji

siara 12.08.2009 19:11

ę, prosze adminów o usunięcie tematu, aukcja zakonczona

0315684391325 13.08.2009 10:33

uu
 
allah902autocrat991babe911backbone601bang511


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl