![]() |
Skandal w biały dzień!!!!
Jakim prawem blokujecie bez powodu PŁNO47 ludzie chcą sie wypowiadać tak nie może być on do mnie z płaczem przychodzi odbanujcie go!!!!!!!!!
|
też dostawałem bany za byle co... a do teraz nie wiem za co był pierwszy mój ban na tym forum (nikt mi nie objaśnił ;))
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:51. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl