Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Zdjęcia rocznika 1982-2008 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6069)

wielkaaafanka 23.07.2009 10:38

Zdjęcia rocznika 1982-2008
 
Witam wszystkich!!

Czy ktoś z was posiada może zdjęcia z rocznika 1982-2008??

Nigdzie praktycznie nie można nic znaleźć jakiejkolwiek wzmianki o tym roczniku. (chodzi oczywiście o tych co chodzili na piłkę w tych latach)

Pozdrawiam!! :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl