![]() |
Zdjęcia rocznika 1982-2008
Witam wszystkich!!
Czy ktoś z was posiada może zdjęcia z rocznika 1982-2008?? Nigdzie praktycznie nie można nic znaleźć jakiejkolwiek wzmianki o tym roczniku. (chodzi oczywiście o tych co chodzili na piłkę w tych latach) Pozdrawiam!! :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl