Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Kto jedzie i którym pociągiem? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6040)

gigant 13.07.2009 20:48

Nic
 
Temat się nie przyjął.

Zieniu17 13.07.2009 20:53

A kto jedzie tramwajem numer 8, albo trojelbusem z gdańska na dworzec bo siem sam boje:(?
ŻenżenŻenuA.

wislastoki 13.07.2009 20:54

chłopie otrząsnij sie !!!!! nietylko WIŚLACY śledza to forum na takie info czeka wiele fagasów ze śląskich klubów no chyba że chcesz stracic barwy itd to napisz na którym siedzeniu w ktorym wagonie bedziesz jechał pozdrTS

PaluchTSW 13.07.2009 20:55

bardzo potrzebny temat. Jak w czwartek rano wstaniesz z bólem głowy to będziesz mógł wejść na forum i przypomnieć sobie którym jechałeś pociągiem ! genialne !

Ja jade 1wszym... albo nie drugim. Nie ! pierwszym ablo? dobra pierwszym jednak. Nie ok, jade drugim, albo nie bo później przyjade i miejsca nie zajme na stadionie, jade pierwszym !

Zieniu17 13.07.2009 20:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislastoki (Post 761305)
chłopie otrząsnij sie !!!!! nietylko WIŚLACY śledza to forum na takie info czeka wiele fagasów ze śląskich klubów no chyba że chcesz stracic barwy itd to napisz na którym siedzeniu w ktorym wagonie bedziesz jechał pozdrTS

Nieno kolejny... stracić barwy w pociągu pełnym kibiców Wisły. Skąd tacy kosmici się biorą?

pirat.z.karaibow 13.07.2009 20:56

Ale Wy ciemni jesteście :rotfl:

Zieniu17 13.07.2009 20:57

A ja se jednak pojade tramwajem wodnym:D
Nobo przecież:
Czy ciemno czy jasno Wisła płynie przez miasto.

wislastoki 13.07.2009 20:58

Zieniu a skąd masz pewnosc ze kawaler pojedzie z WiŚlakami? moze sie przypali na miejsce na stadionie itd a ja chce tylko podac przykład ww Gdańsku na stronce ten sam temat podjarka itd efekt? wpadł im Ruch z Żydzewem

Zieniu17 13.07.2009 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislastoki (Post 761311)
Zieniu a skąd masz pewnosc ze kawaler pojedzie z WiŚlakami? moze sie przypali na miejsce na stadionie itd a ja chce tylko podac przykład ww Gdańsku na stronce ten sam temat podjarka itd efekt? wpadł im Ruch z Żydzewem

Bo ja jode pierwszym, a pierwszy sie nigdzie nie zatrzymuje hahahaxD

wislastoki 13.07.2009 21:01

a widzisz a jednak mam racje ale słuchaj wsiadajcie do pierwszego wagonu bo on szybciej jedzie to wczesniej bedziecie;)

gigant 13.07.2009 21:01

Jednak proszę zamknąć temat.

PłaszówStary 13.07.2009 21:07

hwdp
 
Ja Ide Z Buta... Haha


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl