Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Sto lat Panie Bogusławie !! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5993)

funiek 29.06.2009 08:54

Sto lat Panie Bogusławie !!
 
Najlepsze życzenia urodzinowe dla właściciela naszego klubu, pana Bogusława Cupiała !!!!

Oby w tym roku spełniło sie nasze największe wspólne marzenie :D


wpisujcie życzenia

mariusz92abg 29.06.2009 09:16

Sto Lat!!!,zdrowia i pomyslnosci :),oraz wytrwalosci w dozeniu z Wisla do sukcesow!!!:)

JrQ- 29.06.2009 09:21

kasy i zdrowia - czego wiecej potrzeba ;]

arti 29.06.2009 09:33

Szczęścia, szczęścia - jak najdłużej...

Krystian168 29.06.2009 09:55

Sto lat dla pana !

Kasy, LM, mistrza Polski i udanych transferów ! oraz dużo zdrowia...

MaG* 29.06.2009 10:00

100 lat i wszystkiego najlepszego !

jabadabaryba 29.06.2009 10:04

100 lat, dłuższych kabli, transferów i LM życzymy Bossie ;D

tomorow 29.06.2009 10:04

Zdrowia - zdrowia - no i odrobine więcej kasy:-)

Zimon 29.06.2009 10:47

sto i jeszcze wiecej Panie Prezesie z Nasza kochana Wiselka:D:D

sharkey 29.06.2009 11:04

Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam....a kto Bogusław Cupiał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pan Jotka 29.06.2009 11:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomorow (Post 753082)
Zdrowia - zdrowia - no i odrobine więcej kasy:-)

.....Wydanej na transfery :D.
Tak czy siak---Zdrowia dużo życzę.

igortsw 29.06.2009 11:28

Wisły w Lidze Mistrzów.

Tylko_Wisła! 29.06.2009 12:42

100 lat i upragnionego awansu do Lm ;). I przede wszystkim zdrowia

Kamson 29.06.2009 12:43

Przede wszystkim i zdrowia i Wisełki w Lidze Mistrzów.

R33 29.06.2009 14:22

Misztrzostw, Pucharów i oczywiście awansu do Ligi Misztrzów

konrad1991tsw 29.06.2009 14:27

100 lat, zdrowia i awansu Wisełki do LM ;)

Wiślak709 29.06.2009 14:29

Zdrowia szczęscia i kasy oraz Wisełki w LM:)

leyzer87 29.06.2009 14:30

Spełnienia marzeń panie Bogusławie. Mam nadzieję, że niektóre mamy nawet wspólne.:-)

Donki 29.06.2009 14:30

Tomek Jirsak również ma dzis urodziny dla niego tez wszystkiego najlepszego!

melin 29.06.2009 14:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funiek (Post 753192)
http://wisla.krakow.pl/pl/aktualnosc...slawa_cupiala/

a Paweł Brożek nie ma dziś czasem imienin?

Jeśli Paweł ma to i Piotrek -dziś Piotra i Pawła przecież :)

masterlag 29.06.2009 14:50

Łubudubu łubudubu niech nam żyje właściciel naszego klubu NIECH ŻYJE NAM :D
Sto lat dla pana Bogusia i spełnienia marzeń! :D [które wyjątkowo pokrywają się z naszymi :P]

PS. To jest temat "Sto lat Panie Bogusławie!" a nie o wszystkich dziś się bawiących :P

brylant17 29.06.2009 15:18

100 lat

Torcik dla Pana Bogusława :)

http://www.kwestiasmaku.com/kuchnia_...s/page74_2.jpg

Po prostu Wiślak 29.06.2009 15:22

Zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym. I wprowadzenia wreszcie Wisły do LM. Zyczę także, aby nie popełnił Pan po raz kolejny błędów ostatnich sezonów.

jgw 29.06.2009 15:28

Przede wszystkim zdrowia, szczęścia i cierpliwości co do naszego trenera. Pieniądze to nie wszystko ;)

kubawislak 29.06.2009 16:46

Najlepszego!

Skrzat 29.06.2009 16:53

Sto lat Panie Bogusławie !!
 
Dziś Piotr i Paweł obchodzą imieniny dla tego złóżmy im życzenia.




Wszystkiego najlepszego !!!!!!!!

szlaQ 29.06.2009 16:57

100 lat :] i Awansu do L.M :D

pirat.z.karaibow 29.06.2009 17:24

Najlepszego!

Wiślak_ostrowiak 29.06.2009 17:33

Sto lat!!!,zdrowia i pomyslności,wszystkiego najlepszego.

mort 29.06.2009 17:39

Sto Lat Prezesie!!!
 
Wszystkiego Najnajnajlepszego, dużo zdrowia i pieniędzy, a szczęścia, co najmniej tyle, ile Pan Prezesie raczył mi podarować przez te 11 lat!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl