![]() |
Sto lat Panie Bogusławie !!
Najlepsze życzenia urodzinowe dla właściciela naszego klubu, pana Bogusława Cupiała !!!!
Oby w tym roku spełniło sie nasze największe wspólne marzenie :D wpisujcie życzenia |
Sto Lat!!!,zdrowia i pomyslnosci :),oraz wytrwalosci w dozeniu z Wisla do sukcesow!!!:)
|
kasy i zdrowia - czego wiecej potrzeba ;]
|
Szczęścia, szczęścia - jak najdłużej...
|
Sto lat dla pana !
Kasy, LM, mistrza Polski i udanych transferów ! oraz dużo zdrowia... |
100 lat i wszystkiego najlepszego !
|
100 lat, dłuższych kabli, transferów i LM życzymy Bossie ;D
|
Zdrowia - zdrowia - no i odrobine więcej kasy:-)
|
sto i jeszcze wiecej Panie Prezesie z Nasza kochana Wiselka:D:D
|
Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam....a kto Bogusław Cupiał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
Cytat:
Tak czy siak---Zdrowia dużo życzę. |
Wisły w Lidze Mistrzów.
|
100 lat i upragnionego awansu do Lm ;). I przede wszystkim zdrowia
|
Przede wszystkim i zdrowia i Wisełki w Lidze Mistrzów.
|
Misztrzostw, Pucharów i oczywiście awansu do Ligi Misztrzów
|
100 lat, zdrowia i awansu Wisełki do LM ;)
|
Zdrowia szczęscia i kasy oraz Wisełki w LM:)
|
Spełnienia marzeń panie Bogusławie. Mam nadzieję, że niektóre mamy nawet wspólne.:-)
|
Tomek Jirsak również ma dzis urodziny dla niego tez wszystkiego najlepszego!
|
Cytat:
|
Łubudubu łubudubu niech nam żyje właściciel naszego klubu NIECH ŻYJE NAM :D
Sto lat dla pana Bogusia i spełnienia marzeń! :D [które wyjątkowo pokrywają się z naszymi :P] PS. To jest temat "Sto lat Panie Bogusławie!" a nie o wszystkich dziś się bawiących :P |
|
Zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym. I wprowadzenia wreszcie Wisły do LM. Zyczę także, aby nie popełnił Pan po raz kolejny błędów ostatnich sezonów.
|
Przede wszystkim zdrowia, szczęścia i cierpliwości co do naszego trenera. Pieniądze to nie wszystko ;)
|
Najlepszego!
|
Sto lat Panie Bogusławie !!
Dziś Piotr i Paweł obchodzą imieniny dla tego złóżmy im życzenia.
Wszystkiego najlepszego !!!!!!!! |
100 lat :] i Awansu do L.M :D
|
Najlepszego!
|
Sto lat!!!,zdrowia i pomyslności,wszystkiego najlepszego.
|
Sto Lat Prezesie!!!
Wszystkiego Najnajnajlepszego, dużo zdrowia i pieniędzy, a szczęścia, co najmniej tyle, ile Pan Prezesie raczył mi podarować przez te 11 lat!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl