![]() |
Ogl.Meczów WIsły
Czy doczekamy sie kiedys aby LIGA POLSKA była transmitowana na TVP albo TVN.Tak apropo czy wogule EKSTRAKLASA za rok będzie transmitowana na Cyfrowym Polsacie?Bo chcę ogladac Wisle w wysokej jakosci a nie mam Cyfry+ a na necie nie za specjalnie ogladac w wysokej jakosci chyba ze znacie jakies stronki płante lub nie z dobrą jakoscią i bez zacinania sie to prosze o odpowiedz...Pozdrawiam ONLY WISLA TSSS!
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:51. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl