Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Ogl.Meczów WIsły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5984)

kakai 24.06.2009 20:34

Ogl.Meczów WIsły
 
Czy doczekamy sie kiedys aby LIGA POLSKA była transmitowana na TVP albo TVN.Tak apropo czy wogule EKSTRAKLASA za rok będzie transmitowana na Cyfrowym Polsacie?Bo chcę ogladac Wisle w wysokej jakosci a nie mam Cyfry+ a na necie nie za specjalnie ogladac w wysokej jakosci chyba ze znacie jakies stronki płante lub nie z dobrą jakoscią i bez zacinania sie to prosze o odpowiedz...Pozdrawiam ONLY WISLA TSSS!

uuuatach 24.06.2009 20:38

http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=317


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl