![]() |
KOszulka z meczu Lechia-Wisła aukcja charytatywna
Witam serdecznie !
Ponownie mam przyjemność ogłosić aukcję na rzecz chorego na białaczkę 4-letniego Mateuszka Przedmiotem licytacji jest unikatowa koszulka, smycz oraz bilet z meczu Lechia-Wisła. Wszystkie pieniążki trafią na rzecz chorego malucha !!!! http://www.allegro.pl/show_item.php?item=664516220 www.pomozmateuszowi.pl |
koszulka ma rozmiar XL
|
hop hop hop
|
hop hop hop
|
już stówka pękła :) cudnie :D
|
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=664516220 ostatnie chwile aukcji !!!!!!
|
ostatnie 45 min aukcji
|
107,50zł za koszulkę to chyba niezły wynik...moim zdaniem mogłoby być więcej ofert gdyby można było za pobraniem kupić:)
|
aukcja charytatywna to była chłopie, kasa trafić ma na "konto Mateuszka" a wysyłka idzie od osoby która to podarowała, więc przy pobraniu to zupełne zamieszanie by było ... zresztą jak to różnica dla chcącego kupić? nie czaję ...
czy tak standardowo po polsku ponarzekać chciałeś? :> a 107,50 zł to bardzo dobry wynik :D cieszy ... EDYTA: taka sama jak kupić i zrobić przelew na konto ... |
Wiesz przeczytałem mój post jeszcze raz i nie widzę w nim narzekania:) i rozumiem że to aukcja charytatywna ale ja np nie kupuje niczego za wpłatą na konto... no cóż taki uraz :) a skoro ktoś wychodzi z taką inicjatywą to nie wiem czy to taka filozofia po odebrani kasy od kuriera podejść do baku i wpłacić na jego konto:>
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl