Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   KOszulka z meczu Lechia-Wisła aukcja charytatywna (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5961)

siara 16.06.2009 20:08

KOszulka z meczu Lechia-Wisła aukcja charytatywna
 
Witam serdecznie !

Ponownie mam przyjemność ogłosić aukcję na rzecz chorego na białaczkę 4-letniego Mateuszka

Przedmiotem licytacji jest unikatowa koszulka, smycz oraz bilet z meczu Lechia-Wisła.
Wszystkie pieniążki trafią na rzecz chorego malucha !!!!

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=664516220


www.pomozmateuszowi.pl

Kobieta_Wislak 16.06.2009 23:02

koszulka ma rozmiar XL

siara 18.06.2009 20:34

hop hop hop

siara 19.06.2009 20:15

hop hop hop

Kobieta_Wislak 19.06.2009 21:14

już stówka pękła :) cudnie :D

siara 22.06.2009 21:21

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=664516220 ostatnie chwile aukcji !!!!!!

siara 23.06.2009 18:20

ostatnie 45 min aukcji

sharkey 25.06.2009 23:14

107,50zł za koszulkę to chyba niezły wynik...moim zdaniem mogłoby być więcej ofert gdyby można było za pobraniem kupić:)

Kobieta_Wislak 25.06.2009 23:45

aukcja charytatywna to była chłopie, kasa trafić ma na "konto Mateuszka" a wysyłka idzie od osoby która to podarowała, więc przy pobraniu to zupełne zamieszanie by było ... zresztą jak to różnica dla chcącego kupić? nie czaję ...
czy tak standardowo po polsku ponarzekać chciałeś? :>
a 107,50 zł to bardzo dobry wynik :D cieszy ...


EDYTA: taka sama jak kupić i zrobić przelew na konto ...

sharkey 26.06.2009 00:13

Wiesz przeczytałem mój post jeszcze raz i nie widzę w nim narzekania:) i rozumiem że to aukcja charytatywna ale ja np nie kupuje niczego za wpłatą na konto... no cóż taki uraz :) a skoro ktoś wychodzi z taką inicjatywą to nie wiem czy to taka filozofia po odebrani kasy od kuriera podejść do baku i wpłacić na jego konto:>


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl