![]() |
Zupki Chińskie - które najlepsze...
Kolega pisze prace i prosił abym popytał się o produkty, których firm produkujących tzw. zupki chińskie i dania w proszku najczęściej kupujecie/spożywacie.
Wielkie dzięki. PS: wiem że jest dział poświecony ankietom do prac, ale to tylko jedno pytanie ;) Pozdrawiam |
Osobiście wcinam Knorra, ale takie Gulasznikof, tego typu.
|
Myślę, że Knorr to te najsławniejsze. Zresztą są dobre, duży wybór. Gdy jestem w Krakowie, to takie zupki to klasyk w moim menu... Nie za bardzo zdrowe, ale wiecie...
|
Genialny temat jak dla mnie :lol:
Ja osobiście uwielbiam vifony, chyba tak się pisze i jeszcze nie wiem czy w Polsce są ale za granicą to zajadałem się podravką. Dla mnie wakacje bez zupki chińskiej to nie wakacje, pozdro. :-) |
Vifon, złoty kurczak, łagodny
|
Tylko Vifon złoty kurczak łagodny !:P Czasem czekam jak woda wsiąknie w makaron. ;)
|
Najlepsze są te chińskie produkowane w Radomiu....
|
oczywiscie Vifon złoty kurczak łagodny, ale też knorr ale tylko z grzankami, bo z makaronem niedobre
|
Diabolo Pomidoro ];>
|
Tylko Vifon! Dzisiaj właśnie jadłem :)
|
Cytat:
|
Tylko zupki Vifon:-) A jaka, to już sprawa drugorzędna.
|
Nie spożywam w ogóle. Nie zdrowe, słone i każda jak dla mnie ma taki sam, specyficzny smak.
Mam nadzieję, że się przyda. |
oczywiscie ze Vifon, ale pikantny :)
|
Vifon, najtańsze i najlepsze...
|
Jak coś to amore pomidore, ale często wdupcam ten suchy makaron :D
|
Cytat:
Też czasem jem ten suchy makaron :P |
Nie tylko Ty :) tyle że ja jeszcze jem z tym proszkiem :D
|
Cytat:
Od kilku lat kupuję i to jest fenomenalne. Nic innego. Żaden knorr itp. |
ja lubie te zupy Koreańskie Kuksu w takich miseczkach za 4 zł.
http://hanpol.eu/img/produkty/150/ku...el_zol_old.jpg |
Cytat:
|
Burżuj...
VIFON CURRY PIKANTNY !! łagodni są za lechem! |
Nudle Knora :D
najczęściej Diabolo Pomidoro, Cebulowa, Pikanty skurczybyk... zajebiste :D |
powiedzcie mi, jakie są zupki chińskie KUCHARKA ?!
nie przypominam sobie takich, a są w ankiecie kosztem VIFONA !! |
Sporadycznie każdy Vifon byle pikanty - nie ma jak spalona gęba :D
|
Kurde Vifon i nic poza tym !
|
Vifon Kurczak złoty i wszystko masz w... zupie :p
A curry to tylko jak jestem chory dobrze udrażnia nos:D |
Vifon - kurczak curry najlepszy, ale inne smaki też koga być
|
Knorr :D Zajebisty temacik, az mnie kurde do zalania zmusiliscie :P To ide :D
|
serio to jecie :P ?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:52. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl