Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Zupki Chińskie - które najlepsze... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5618)

bimbam 07.04.2009 20:34

Zupki Chińskie - które najlepsze...
 
Kolega pisze prace i prosił abym popytał się o produkty, których firm produkujących tzw. zupki chińskie i dania w proszku najczęściej kupujecie/spożywacie.


Wielkie dzięki.

PS: wiem że jest dział poświecony ankietom do prac, ale to tylko jedno pytanie ;)

Pozdrawiam

maksinho 07.04.2009 20:36

Osobiście wcinam Knorra, ale takie Gulasznikof, tego typu.

Kandzior 07.04.2009 20:37

Myślę, że Knorr to te najsławniejsze. Zresztą są dobre, duży wybór. Gdy jestem w Krakowie, to takie zupki to klasyk w moim menu... Nie za bardzo zdrowe, ale wiecie...

_ukoL 07.04.2009 20:37

Genialny temat jak dla mnie :lol:
Ja osobiście uwielbiam vifony, chyba tak się pisze i jeszcze nie wiem czy w Polsce są
ale za granicą to zajadałem się podravką. Dla mnie wakacje bez zupki chińskiej to nie
wakacje, pozdro. :-)

Blondas 07.04.2009 20:37

Vifon, złoty kurczak, łagodny

Tylko_Wisła! 07.04.2009 20:39

Tylko Vifon złoty kurczak łagodny !:P Czasem czekam jak woda wsiąknie w makaron. ;)

ykar 07.04.2009 20:41

Najlepsze są te chińskie produkowane w Radomiu....

kamilll1906 07.04.2009 20:41

oczywiscie Vifon złoty kurczak łagodny, ale też knorr ale tylko z grzankami, bo z makaronem niedobre

Zarko42 07.04.2009 20:48

Diabolo Pomidoro ];>

4fan_player 07.04.2009 20:50

Tylko Vifon! Dzisiaj właśnie jadłem :)

Andrzej_TSW 07.04.2009 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blondas (Post 705012)
Vifon, złoty kurczak, łagodny

Widzisz jaki zbieg okolicznośći ze akurat o tym gadaliśmy :P Złoty kurczak i te z lidla za 50gr;]

leyzer87 07.04.2009 21:02

Tylko zupki Vifon:-) A jaka, to już sprawa drugorzędna.

PauL 07.04.2009 21:07

Nie spożywam w ogóle. Nie zdrowe, słone i każda jak dla mnie ma taki sam, specyficzny smak.

Mam nadzieję, że się przyda.

Majkel1906 07.04.2009 21:09

oczywiscie ze Vifon, ale pikantny :)

FredzIo 07.04.2009 21:24

Vifon, najtańsze i najlepsze...

Coach 07.04.2009 21:31

Jak coś to amore pomidore, ale często wdupcam ten suchy makaron :D

Tylko_Wisła! 07.04.2009 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coach (Post 705050)
Jak coś to amore pomidore, ale często wdupcam ten suchy makaron :D


Też czasem jem ten suchy makaron :P

4fan_player 07.04.2009 21:34

Nie tylko Ty :) tyle że ja jeszcze jem z tym proszkiem :D

Kamyk 07.04.2009 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 705028)
Tylko Vifon! Dzisiaj właśnie jadłem :)

Zgadzam się z Tobą:)
Od kilku lat kupuję i to jest fenomenalne. Nic innego. Żaden knorr itp.

AYALA 07.04.2009 21:41

ja lubie te zupy Koreańskie Kuksu w takich miseczkach za 4 zł.

http://hanpol.eu/img/produkty/150/ku...el_zol_old.jpg

kroko. 07.04.2009 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PauL (Post 705038)
Nie spożywam w ogóle. Nie zdrowe, słone i każda jak dla mnie ma taki sam, specyficzny smak.
Mam nadzieję, że się przyda.

Mam takie samo zdanie.

banasik 07.04.2009 21:44

Burżuj...

VIFON CURRY PIKANTNY !!

łagodni są za lechem!

Basketteur #9 07.04.2009 21:49

Nudle Knora :D

najczęściej Diabolo Pomidoro, Cebulowa, Pikanty skurczybyk... zajebiste :D

banasik 07.04.2009 21:59

powiedzcie mi, jakie są zupki chińskie KUCHARKA ?!

nie przypominam sobie takich, a są w ankiecie kosztem VIFONA !!

Dive Pirate 07.04.2009 22:03

Sporadycznie każdy Vifon byle pikanty - nie ma jak spalona gęba :D

maciek777 07.04.2009 22:07

Kurde Vifon i nic poza tym !

v 07.04.2009 22:17

Vifon Kurczak złoty i wszystko masz w... zupie :p
A curry to tylko jak jestem chory dobrze udrażnia nos:D

dex23 07.04.2009 22:28

Vifon - kurczak curry najlepszy, ale inne smaki też koga być

buldus 07.04.2009 22:35

Knorr :D Zajebisty temacik, az mnie kurde do zalania zmusiliscie :P To ide :D

DominoForza 07.04.2009 23:14

serio to jecie :P ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl