![]() |
Prima aprilis..
Jakie żarty "wycięliście" innym w tym dniu? :D I jakie reakcje były innych na Wasze żarty?
W moim przypadku najlepsze było to: "Mamo, będziesz babcią..." :D wyraz twarzy Mamy - bezcenne :) a u Was? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Dzis mam wolne. Kierownik zadzwonil, ze jest afera z kasa i mam jutro przyjsc sie rozliczyc. I do widzenia....... ku**wa....;);) nie zycze nikomu podobnej sytuacji:)
|
Ja wkrecilem moich pracownikow ze firma sie rozleciala i od dzisiaj sa bezrobotnymi trzydziestu luda patrzy na mnie i nie wierzy w to co mowie a ja dalej ze odpraw nie bedzie ze nawet nie wiem czy wyplata bedzie bo takie problemy finansowe.
Jak powiedzialem ze to prima aprilis to sie ledwo za paletami wyrobilem tak za mna gonili jak juz ostygli to przyznali ze takiego wkretu to im jeszcze nikt nie zrobil. |
Kilku wiślackim stronom na prawdę udał się żart prima aprilisowy :) Na wzór krzesełek się nabrałem, ale na Szejków już nie.
http://www.wislasoccer.com/news_item_10606.htm Pamiętacie żart zeszłoroczny? Gajtkowski w Wiśle :P Swoją drogą Leszkom trochę żarcik nie wyszedł: http://www.lechpoznan.pl/art,11573,l..._z_realem_.htm Śląskowi też: : ) http://www.szlachta.wroclaw.pl/news.php?id=3136 |
A u Naszych Braci z Wrocławia robią drużynę futbolu amerykańskiego
http://www.slaskwroclaw.pl/wiadomosc.php?id=1786 |
Dziś Prina Aprilis, żadna informacja nie jest pewna, nawet wygrana Polski z San Marino.
|
|
Cytat:
|
Cytat:
Aha. nie Hutnik, nie Tarnów, a Zwierzyniecki : http://tsw.com.pl/?dzial=news&id=4833 |
Cytat:
DO tej pory chyba najlepszy żart :D |
Przed chwilą w Trójce podali że maskotką Euro 2012 będzie Czesio z Władcy móch
|
A Małysz zgolił wąsy:
http://bi.gazeta.pl/im/5/6451/z6451315O.jpg Jeśli ktoś ma chwilę wolnego czasu, Prima Aprilis live http://deser.pl/deser/1,83452,645042...a_na_zywo.html Leo do 2012: http://www.futbol.pl/artykul/47719.html |
Cytat:
Sorry... nie mogłem się powstrzymać :D |
|
wkrecam znajomych, że jestem żydem...
...bilans: 15 oburzonych Wiślaków :) |
Cytat:
|
mnie sie dzisiaj oberwało okropnym zartem:) jako ze mam dzisiaj wolne postanowilem troszke dluzej pospac i mniej wiecej koło 10 dzwoni do mnie kuzyn i mowi ze mam z przodu opone w aucie przebitą ;] strach był tym większy,ze mam zamiar jechac nim w sobote na Wodzisław a rezerwe mam dosyc łysawą.Wstaje szybciutko,pospinany na maksa odrazu rozważam warianty kupna nowej opony schodze na dół i slysze te dwa magiczne slowa Prima Aprillis. kamien z serca... ;]
|
Wkręciłem się w ten żart na głównej, tz mam nadzieję że to żart...
Edit Zart żartem ale czemu ten news o trybunie jest również na oficjalnej?!!? Wilu no jasne że może tylko chodzi mi o to że jest i tu i tu co pokazuje połączenie sił ale traktuję to jako działanie mające na celu zwiększenie mocy wkrętu. |
A co oficjalna nie może robić ludziom żartów? skoro największe portale robią ? pomyśl zanim napiszesz ;)
|
a oficjalna swiruje pawiana :D ze niepłacącym abonament tvp zakoduja obraz w trakcie meczu Lech Wisla :D
|
youtube odwraca się do góry nogami po włączeniu filmu :P
|
Cytat:
|
Cytat:
|
http://film.wp.pl/idGallery,4588,idP...5,galeria.html
Mam nadzieje, że to też Prima aprilisowy żart :) |
Cytat:
|
Rok temu brachol,wydrukowal mi wezwanie na komisariat jako podejrzany.
2 godziny kminiłem co takiego przeskrobałem w ostatnich miesiach zeby mnie o cos posadzili/ dopiero potem uswiadomilem sobie ze jest 1 kwiecien.:D :D :D :D Ale tak to subany podrobil,podpis komisarza itd ze na pierwszy rzut oka wygladało jak najbardziej wiarygodnie. To byly "ciezkie" 2 godziny :D :D :D(ale dupa jestem bo brakowalo najwazniejszego-pieczatki,wiec moglem skumac o co kaman juz duzo wczesniej :)) |
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:52. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl