Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Prima aprilis.. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5595)

TSW Fanatyk 01.04.2009 08:58

Prima aprilis..
 
Jakie żarty "wycięliście" innym w tym dniu? :D I jakie reakcje były innych na Wasze żarty?

W moim przypadku najlepsze było to: "Mamo, będziesz babcią..." :D wyraz twarzy Mamy - bezcenne :)

a u Was?

pio 01.04.2009 09:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 701967)
W moim przypadku najlepsze było to: "Mamo, będziesz babcią..." :D wyraz twarzy Mamy - bezcenne :)

tak zaraz po obudzeniu? :lol:

TSW Fanatyk 01.04.2009 09:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 701970)
tak zaraz po obudzeniu? :lol:

to było rok temu (nie pamiętam dokładnie daty... :lol: ) :D

eryk_cartman 01.04.2009 09:05

Dzis mam wolne. Kierownik zadzwonil, ze jest afera z kasa i mam jutro przyjsc sie rozliczyc. I do widzenia....... ku**wa....;);) nie zycze nikomu podobnej sytuacji:)

saklak1906 01.04.2009 09:12

Ja wkrecilem moich pracownikow ze firma sie rozleciala i od dzisiaj sa bezrobotnymi trzydziestu luda patrzy na mnie i nie wierzy w to co mowie a ja dalej ze odpraw nie bedzie ze nawet nie wiem czy wyplata bedzie bo takie problemy finansowe.

Jak powiedzialem ze to prima aprilis to sie ledwo za paletami wyrobilem tak za mna gonili jak juz ostygli to przyznali ze takiego wkretu to im jeszcze nikt nie zrobil.

piter116 01.04.2009 09:26

Kilku wiślackim stronom na prawdę udał się żart prima aprilisowy :) Na wzór krzesełek się nabrałem, ale na Szejków już nie.
http://www.wislasoccer.com/news_item_10606.htm
Pamiętacie żart zeszłoroczny? Gajtkowski w Wiśle :P
Swoją drogą Leszkom trochę żarcik nie wyszedł:
http://www.lechpoznan.pl/art,11573,l..._z_realem_.htm
Śląskowi też: : )
http://www.szlachta.wroclaw.pl/news.php?id=3136

Nitrox 01.04.2009 09:29

A u Naszych Braci z Wrocławia robią drużynę futbolu amerykańskiego
http://www.slaskwroclaw.pl/wiadomosc.php?id=1786

marco94 01.04.2009 09:33

Dziś Prina Aprilis, żadna informacja nie jest pewna, nawet wygrana Polski z San Marino.

grzesiek632 01.04.2009 09:40

http://mundial.wp.pl/kat,1728,title,...wiadomosc.html

hahaha Frank Rijkaard.....

MasterCarl 01.04.2009 09:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 701980)
Kilku wiślackim stronom na prawdę udał się żart prima aprilisowy :) Na wzór krzesełek się nabrałem, ale na Szejków już nie.

piter116 co do tych krzeselek to jestes pewien ze to zart? :D bo na stronie oficjalnej tez to jest :p

piter116 01.04.2009 09:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MasterCarl (Post 701995)
piter116 co do tych krzeselek to jestes pewien ze to zart? :D bo na stronie oficjalnej tez to jest :p

A co to za problem się umówić:foch: ? Jeśli byłaby to prawda, redakcja TWSD swoją niechęć do tego projektu skwitowałaby nadzieją, że to żart prima aprilisowy :)

Aha. nie Hutnik, nie Tarnów, a Zwierzyniecki :
http://tsw.com.pl/?dzial=news&id=4833

Nitrox 01.04.2009 09:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 701997)

Aha. nie Hutnik, nie Tarnów, a Zwierzyniecki :
http://tsw.com.pl/?dzial=news&id=4833


DO tej pory chyba najlepszy żart :D

Marcinklon 01.04.2009 10:07

Przed chwilą w Trójce podali że maskotką Euro 2012 będzie Czesio z Władcy móch

piter116 01.04.2009 10:10

A Małysz zgolił wąsy:
http://bi.gazeta.pl/im/5/6451/z6451315O.jpg

Jeśli ktoś ma chwilę wolnego czasu, Prima Aprilis live
http://deser.pl/deser/1,83452,645042...a_na_zywo.html

Leo do 2012:
http://www.futbol.pl/artykul/47719.html

Cichy 01.04.2009 10:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 701980)
Swoją drogą Leszkom trochę żarcik nie wyszedł:
http://www.lechpoznan.pl/art,11573,l..._z_realem_.htm

Tu właśnie widać różnicę między nami i nimi. Oni taką informację mogą podać TYLKO 1 kwietnia :lol:


Sorry... nie mogłem się powstrzymać :D

Kaszalot 01.04.2009 10:20

http://www.sportfan.pl/artykul/8130/...entacje-polski

banasik 01.04.2009 10:32

wkrecam znajomych, że jestem żydem...

...bilans: 15 oburzonych Wiślaków :)

leyzer87 01.04.2009 10:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 701967)
W moim przypadku najlepsze było to: "Mamo, będziesz babcią..." :D

Właśnie byłem taki bezczelny i wysłałem takiego sms'a mamie na zajęcia. Po 10-u minutach zadzwoniła drąc się w niebo-głosy i bredząc coś o nieodpowiedzialności, głupocie itd. A ja jej na to: "patrz na kalendarz" i zastała dłuuuuuga cisza, świadcząca o wstydzie(i uldze) wkręconej starszej.:-p

Pilszu 01.04.2009 10:47

mnie sie dzisiaj oberwało okropnym zartem:) jako ze mam dzisiaj wolne postanowilem troszke dluzej pospac i mniej wiecej koło 10 dzwoni do mnie kuzyn i mowi ze mam z przodu opone w aucie przebitą ;] strach był tym większy,ze mam zamiar jechac nim w sobote na Wodzisław a rezerwe mam dosyc łysawą.Wstaje szybciutko,pospinany na maksa odrazu rozważam warianty kupna nowej opony schodze na dół i slysze te dwa magiczne slowa Prima Aprillis. kamien z serca... ;]

MatMario 01.04.2009 10:49

Wkręciłem się w ten żart na głównej, tz mam nadzieję że to żart...

Edit

Zart żartem ale czemu ten news o trybunie jest również na oficjalnej?!!?

Wilu no jasne że może tylko chodzi mi o to że jest i tu i tu co pokazuje połączenie sił ale traktuję to jako działanie mające na celu zwiększenie mocy wkrętu.

WILU TS 01.04.2009 11:00

A co oficjalna nie może robić ludziom żartów? skoro największe portale robią ? pomyśl zanim napiszesz ;)

klusek106 01.04.2009 13:00

a oficjalna swiruje pawiana :D ze niepłacącym abonament tvp zakoduja obraz w trakcie meczu Lech Wisla :D

gris 01.04.2009 13:49

youtube odwraca się do góry nogami po włączeniu filmu :P

nowahuta 01.04.2009 13:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 702088)
youtube odwraca się do góry nogami po włączeniu filmu :P

jasne :-D ...

saklak1906 01.04.2009 13:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez klusek106 (Post 702073)
a oficjalna swiruje pawiana :D ze niepłacącym abonament tvp zakoduja obraz w trakcie meczu Lech Wisla :D

Przeciez to nawet technicznie nie jest mozliwe:rotfl:

TSWalos 01.04.2009 13:54

http://film.wp.pl/idGallery,4588,idP...5,galeria.html

Mam nadzieje, że to też Prima aprilisowy żart :)

klusek106 01.04.2009 13:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nowahuta (Post 702090)
jasne :-D ...

sprawdz sam :D

Wojtas 01.04.2009 13:55

Rok temu brachol,wydrukowal mi wezwanie na komisariat jako podejrzany.



2 godziny kminiłem co takiego przeskrobałem w ostatnich miesiach zeby mnie o cos posadzili/

dopiero potem uswiadomilem sobie ze jest 1 kwiecien.:D :D :D :D


Ale tak to subany podrobil,podpis komisarza itd ze na pierwszy rzut oka wygladało jak najbardziej wiarygodnie.

To byly "ciezkie" 2 godziny :D :D :D(ale dupa jestem bo brakowalo najwazniejszego-pieczatki,wiec moglem skumac o co kaman juz duzo wczesniej :))

Proximus 01.04.2009 13:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 701997)
A co to za problem się umówić:foch: ? Jeśli byłaby to prawda, redakcja TWSD swoją niechęć do tego projektu skwitowałaby nadzieją, że to żart prima aprilisowy :)

Aha. nie Hutnik, nie Tarnów, a Zwierzyniecki :
http://tsw.com.pl/?dzial=news&id=4833

Cholera,boli mnie to że z moich informacji wynika że te 2 redakcjie się nie lubią więc nie wiadomo czy to było umuwione... Pozostaje mieć nadzieję, bo na innych stonach Wisły nic o tym nie ma

TSWalos 01.04.2009 13:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez klusek106 (Post 702093)
sprawdz sam :D

A czy to przypadkiem nie lustrzane odbicie ? :P


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl