![]() |
bilety
hej czy istnieje jaki¶ sposób kupienia biletów na mecze bez karty kibica?
|
tak, tylko płaci się 5zł drożej.
|
czyli kupuję bilet normalnie w dowolnym terminie i przed meczem mam sobie dorobić tą jednorazowy identyfikator?
|
nie dorabiasz sobie identyfikatora poprostu płacisz wiecej o 5zł i wchodzisz na mecz z takim biletem.
|
| Wszystkie daty podane s± w GMT +1. Aktualna godzina to 13:34. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl