Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   bilety (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5567)

__chris__ 26.03.2009 20:59

bilety
 
hej czy istnieje jaki¶ sposób kupienia biletów na mecze bez karty kibica?

KarolOutlawz 26.03.2009 21:05

tak, tylko płaci się 5zł drożej.

__chris__ 26.03.2009 21:12

czyli kupuję bilet normalnie w dowolnym terminie i przed meczem mam sobie dorobić tą jednorazowy identyfikator?

pawulon-82 26.03.2009 21:17

nie dorabiasz sobie identyfikatora poprostu płacisz wiecej o 5zł i wchodzisz na mecz z takim biletem.


Wszystkie daty podane s± w GMT +1. Aktualna godzina to 13:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl