![]() |
Wszystkiego Najlepszego grubasy!!
Z okazji dnia kobiet życzę Wam wszystkiego najlepszego i osiągnięcia wymarzonej wagi.
|
No to dołączam się do życzeń giganta:D, a po za tym dożo uśmiechu, szczęścia i spełnienia marzeń dla naszych pięknych Wiślaczek :)
|
Tak dokładnie, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA KOBIET ;)
|
Ej zmienicie nazwę tematu:P
Wszystkim kobietą przede wszystkim optymizmu:-) no i dużo cierpliwości do mężczyzn:P |
A ja wam życzę pieniedzy :)
|
Miłych chwil spędzanych na R22, grubasy :D
|
A Ja wam zycze opanowania podczas okresu :)
|
wybaczcie za napinke ale ja Wam życzę ,byście były mądrzejsze bo z tym jest ostatnio coraz większy problem ;) :D
|
Najlepszego dziewczynki :)
|
Cytat:
a ja Wam życzę wszystkiego dobrego bo już ktoś mnie wyprzedził i napisał najlepszego :) |
Dokładnie Maro, ja wam życze 10 deko mózgu więcej:P
|
fajne "szczere" życzenia...
ja życzę spełnienia najskrytszych marzeń, zdrowia, wielu dobrych ludzi wokół i życiowych sukcesów, a to wszystko w blasku coraz potężniejszej Białej Gwiazdy! :) |
Cytat:
|
Cytat:
|
a ja mniej fochów (da się?) :)
|
A ja wam życzę mniej stresów związanych z wyglądem :D
|
Ja życzę więcej zrozumienia dla "brzydszej" płci:)
|
Najlepszego Dla Wszystkich Wiślaczek żeby dalej wspierały naszą kochaną drużynę i kochaną przeciwną płec:)
|
Optymizmu oraz zdrowia!!! :D
|
Cytat:
|
Inteligencji by zyczyli...
Jak kiedys uslyszycie "...dopiero po slubie" to zmienicie zyczenia. |
Naj Naj Naj Naj Najlepszego :)
|
A ja życzę wszystkiego co wymienione wyżej :D
|
A ja życzę żeby zawsze były piękne, i nie uciekały do makijażu ^^
|
haha no życzenie powyżej dobre.
Ja w takim razie więcej wyrozumiałości:) 8 marca Kobiety przemówią...:) |
Cytat:
|
Grubas z całego serca dziękuje za życzenia... :>
Nie wiem czy ze wszystkimi dam radę, ale wybiorę sobie ze trzy łatwe i obiecuję wykonać :P |
Dlaczego kobiety się malują i perfumują?
Bo sa brzydkie i smierdzą:P Lekko spóźniony dołączam sie do życzeń:) |
Cytat:
|
Ja wam życzę takiego faceta jak ja.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:51. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl