Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Wszystkiego Najlepszego grubasy!! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5504)

gigant 08.03.2009 10:49

Wszystkiego Najlepszego grubasy!!
 
Z okazji dnia kobiet życzę Wam wszystkiego najlepszego i osiągnięcia wymarzonej wagi.

igortsw 08.03.2009 10:52

No to dołączam się do życzeń giganta:D, a po za tym dożo uśmiechu, szczęścia i spełnienia marzeń dla naszych pięknych Wiślaczek :)

Nitrox 08.03.2009 10:55

Tak dokładnie, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA KOBIET ;)

kONwalia 08.03.2009 12:18

Ej zmienicie nazwę tematu:P

Wszystkim kobietą przede wszystkim optymizmu:-) no i dużo cierpliwości do mężczyzn:P

janko04 08.03.2009 12:24

A ja wam życzę pieniedzy :)

Kamson 08.03.2009 12:30

Miłych chwil spędzanych na R22, grubasy :D

WiselkaMLP 08.03.2009 12:32

A Ja wam zycze opanowania podczas okresu :)

Chorynatrzykolory 08.03.2009 12:45

wybaczcie za napinke ale ja Wam życzę ,byście były mądrzejsze bo z tym jest ostatnio coraz większy problem ;) :D

famul 08.03.2009 12:47

Najlepszego dziewczynki :)

TSW Fanatyk 08.03.2009 12:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 689002)
A Ja wam zycze opanowania podczas okresu :)

rozjeb***eś mnie tym życzeniem :D

a ja Wam życzę wszystkiego dobrego bo już ktoś mnie wyprzedził i napisał najlepszego :)

v 08.03.2009 12:51

Dokładnie Maro, ja wam życze 10 deko mózgu więcej:P

Proud 08.03.2009 12:55

fajne "szczere" życzenia...

ja życzę spełnienia najskrytszych marzeń, zdrowia, wielu dobrych ludzi wokół i życiowych sukcesów, a to wszystko w blasku coraz potężniejszej Białej Gwiazdy! :)

sndr 08.03.2009 12:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 689002)
A Ja wam zycze opanowania podczas okresu :)

Lepiej życz nam opanowania przed okresem :)

Robert_wislak 08.03.2009 13:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 689001)
Miłych chwil spędzanych na R22, grubasy :D

do tego dołożyłbym jeszcze mniej lanserstwa :-)

Gucio25 08.03.2009 15:15

a ja mniej fochów (da się?) :)

Wisła&Lechia 08.03.2009 15:19

A ja wam życzę mniej stresów związanych z wyglądem :D

zuraw9 08.03.2009 15:42

Ja życzę więcej zrozumienia dla "brzydszej" płci:)

LuKiTS89 08.03.2009 15:46

Najlepszego Dla Wszystkich Wiślaczek żeby dalej wspierały naszą kochaną drużynę i kochaną przeciwną płec:)

jaitylkoja 08.03.2009 15:50

Optymizmu oraz zdrowia!!! :D

Ala1955 08.03.2009 16:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vetan (Post 689014)
Dokładnie Maro, ja wam życze 10 deko mózgu więcej:P

Dziękuję wszystkim za życzenia a Ty vetan nie boisz się, że wtedy juz różnica w "ilości" mózgu wzrośnie już do wielkości przepaści na naszą koszyść :P

Maciuś 08.03.2009 16:34

Inteligencji by zyczyli...
Jak kiedys uslyszycie "...dopiero po slubie" to zmienicie zyczenia.

AbdulTsw 08.03.2009 16:45

Naj Naj Naj Naj Najlepszego :)

MK08 08.03.2009 17:14

A ja życzę wszystkiego co wymienione wyżej :D

M152T4L 08.03.2009 17:25

A ja życzę żeby zawsze były piękne, i nie uciekały do makijażu ^^

Malvivente 08.03.2009 17:27

haha no życzenie powyżej dobre.
Ja w takim razie więcej wyrozumiałości:)

8 marca Kobiety przemówią...:)

Ala1955 08.03.2009 17:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Malvivente (Post 689162)
8 marca Kobiety przemówią...:)

Malvi :> a ja Tobie życzę żebyś nie musiał czekać do Wigilli na możliwość wypowiedzenia się :P

Kobieta_Wislak 08.03.2009 21:20

Grubas z całego serca dziękuje za życzenia... :>
Nie wiem czy ze wszystkimi dam radę, ale wybiorę sobie ze trzy łatwe i obiecuję wykonać :P

1q2 09.03.2009 01:16

Dlaczego kobiety się malują i perfumują?

Bo sa brzydkie i smierdzą:P

Lekko spóźniony dołączam sie do życzeń:)

pan_premier 09.03.2009 09:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 689103)
a ja mniej fochów (da się?) :)

zalezy co rozumiesz pod słowem foch :lol:

leyzer87 09.03.2009 09:56

Ja wam życzę takiego faceta jak ja.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl