![]() |
Daj piataka dla dzieciaka !!!!
Serdecznie proszę o pomoc dla małego Mateuszka, syna mojej koleżanki chorego na białaczkę.
Poprzednio zbieraliśmy krew, licytowane były piłki z autografami zawodników, koszulki piłkarzy. Teraz każdy z nas może pomóc wpłacając 5 zł za cegiełkę dla Matuszka ! http://www.allegro.pl/item564822163_...rytatywna.html daj piątaka dla dzieciaka !!! Modów prosze o przyklejenie..... |
skoro mody stwierdziły, że nie warto przyklejać, to myślę, że można podbić...
|
ja równiez..
|
obecnie aukcja pot tymze adresm : http://www.allegro.pl/item564821583_...rytatywna.html
5 zł to jedno piwo a dla Matiego to tak wiele... |
Mody przegapily za pierwszym razem ;)
|
dziękuję Modom a resztę proszę o wsparcie - zakup cegiełki
|
Witam
Chcialbym -w myśl zasady ze są rzeczy i sprawy ważne i ważniejsze- korzystajac z tego tematu podeslac linka do stronki synka mojej koleżaki i prosic dobrych ludzi o pomoc i wsparcie lub chociaż o zapoznanie sie z tematem. http://krzysztofeksamson.zafriko.pl/ oraz http://krzys-i-ceroidolipofuscynoza....184,index.html Szczegóły na wyżej wymienionych stronach. "Wiara czyni cuda wiec trzeba wierzyć że sie uda" Jeśli post w złym miejscu to prosze o nie kasowanie. |
http://www.allegro.pl/item584962420_...rytatywna.html kolejna aukcja, podziękowania dla tych. którzy pomagają:)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl