Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Daj piataka dla dzieciaka !!!! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5471)

siara 26.02.2009 23:46

Daj piataka dla dzieciaka !!!!
 
Serdecznie proszę o pomoc dla małego Mateuszka, syna mojej koleżanki chorego na białaczkę.
Poprzednio zbieraliśmy krew, licytowane były piłki z autografami zawodników, koszulki piłkarzy.
Teraz każdy z nas może pomóc wpłacając 5 zł za cegiełkę dla Matuszka !


http://www.allegro.pl/item564822163_...rytatywna.html

daj piątaka dla dzieciaka !!!


Modów prosze o przyklejenie.....

wienek 01.03.2009 19:22

skoro mody stwierdziły, że nie warto przyklejać, to myślę, że można podbić...

Bufon144 02.03.2009 06:26

ja równiez..

siara 03.03.2009 19:27

obecnie aukcja pot tymze adresm : http://www.allegro.pl/item564821583_...rytatywna.html

5 zł to jedno piwo a dla Matiego to tak wiele...

orzeu 03.03.2009 20:27

Mody przegapily za pierwszym razem ;)

siara 04.03.2009 17:08

dziękuję Modom a resztę proszę o wsparcie - zakup cegiełki

trofeo 16.03.2009 23:37

Witam
Chcialbym -w myśl zasady ze są rzeczy i sprawy ważne i ważniejsze- korzystajac z tego tematu podeslac linka do stronki synka mojej koleżaki i prosic dobrych ludzi o pomoc i wsparcie lub chociaż o zapoznanie sie z tematem.
http://krzysztofeksamson.zafriko.pl/
oraz
http://krzys-i-ceroidolipofuscynoza....184,index.html
Szczegóły na wyżej wymienionych stronach.

"Wiara czyni cuda wiec trzeba wierzyć że sie uda"
Jeśli post w złym miejscu to prosze o nie kasowanie.

siara 23.03.2009 20:42

http://www.allegro.pl/item584962420_...rytatywna.html kolejna aukcja, podziękowania dla tych. którzy pomagają:)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl