Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Znaleziono! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5407)

sumcio91 17.02.2009 08:38

Znaleziono!
 
Wczoraj tj. 16.02.2009 w okolicach Płaszowa znaleziono pendrive. W środku znajdują się ważne rzeczy.Jeżeli jest na forum właściciel to proszę pisać na priv.

dzwd 17.02.2009 16:40

Sorki za OT ale równy z Ciebie gość :)

SZYMEK_TSW 17.02.2009 16:53

sumcio91 może postaraj sie po danych na tym pendrivie rozkminic wlasciciela, bo chyba szansa ze akurat korzysta z forum jest niewielka

sumcio91 17.02.2009 17:23

Wiem wlasnie rozkminiam jak sie z nim skontaktowac szukam goscia na n-k:D

dostuffca 17.02.2009 17:35

idea słuszna, ale jak już znajdziesz człowieka to powiedz mu, żeby szyfrował ważne rzeczy i poza zaszyfrowaną częścią zostawił namiary na siebie :) truecrypt i nic ważnego nie wycieknie ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl