![]() |
Znaleziono!
Wczoraj tj. 16.02.2009 w okolicach Płaszowa znaleziono pendrive. W środku znajdują się ważne rzeczy.Jeżeli jest na forum właściciel to proszę pisać na priv.
|
Sorki za OT ale równy z Ciebie gość :)
|
sumcio91 może postaraj sie po danych na tym pendrivie rozkminic wlasciciela, bo chyba szansa ze akurat korzysta z forum jest niewielka
|
Wiem wlasnie rozkminiam jak sie z nim skontaktowac szukam goscia na n-k:D
|
idea słuszna, ale jak już znajdziesz człowieka to powiedz mu, żeby szyfrował ważne rzeczy i poza zaszyfrowaną częścią zostawił namiary na siebie :) truecrypt i nic ważnego nie wycieknie ;)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl