Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Mecz Wisła Kraków - FC Broendby Kopenhaga (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5338)

kosa3000 30.01.2009 18:34

Mecz Wisła Kraków - FC Broendby Kopenhaga
 
Witam.Mieszkam obecnie w kopenhadze i chce iśc na ten mecz myślicie że dostane na stadionie FC Broendby bilety na sektor gości czyli Wisełki ??czy musze innaczej kombinować?

Javier 30.01.2009 19:09

Po pierwsze ten mecz miał się odbywać na neutralnym stadionie, w Hiszpanii; a po drugie został odwołany.

kosa3000 31.01.2009 17:28

a po trzecie to smutno myślałem że pójde .


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl