![]() |
Mecz Wisła Kraków - FC Broendby Kopenhaga
Witam.Mieszkam obecnie w kopenhadze i chce iśc na ten mecz myślicie że dostane na stadionie FC Broendby bilety na sektor gości czyli Wisełki ??czy musze innaczej kombinować?
|
Po pierwsze ten mecz miał się odbywać na neutralnym stadionie, w Hiszpanii; a po drugie został odwołany.
|
a po trzecie to smutno myślałem że pójde .
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl