![]() |
Boks są roczniki ? jak to wyglada ?
Jak w temacie jak wyglada sekcja boksu ;] czy są podziały na roczniki? jestem w 2 gimnazjum mam 14 lat jak to wyglada? z góry dziekuje :p pozdrawiam
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl