Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Bilety na Odre Wodzisław (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5119)

mehau 30.11.2008 18:20

Bilety na Odre Wodzisław
 
Orientujecie się czy obowiązuje karnet na najbliższy mecz z Odrą? Czy tylko bilety?

Jazda 30.11.2008 18:23

Na forum czytalem ze karnet obowiazuje,ale juz sam nie wiem... Moze ktos w koncu konkretnie napisze...

Kamil 30.11.2008 18:44

zeby nie wiedziec co sie kupuje..
http://www.wisla.krakow.pl/art.php?news_id=4139

radekogi 30.11.2008 20:11

Tak, obowiązuje. Już przed sezonem było wiadomo że te 2 mecze beda rozgrywane jesienią.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl