Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Kraków - wydarzenia,ciekawostki - czyli co sie u nas dzieje (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5062)

1q2 14.11.2008 00:44

Kraków - wydarzenia,ciekawostki - czyli co sie u nas dzieje
 
Postanowilem sobie zalozyc taki temat zbiorczy.Czy sie przyjmie - zobaczymy.
A sklonila mnie do tego ta wiadomosc

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,357...a_policji.html

I ja sie pytam - od kiedy??
Ostatni raz spozywalem trunki na plantach , jakos pod koniec wakacji i odgonic sie od tego cholerstwa w swoich sukach, nie mozna bylo.
Czy cos sie zmienilo w tym temacie, czy to wszystko to zwykle za przeproszeniem .......enie naszych genialnych strozow prawa?

Pytanie raczej z gatunku retorycznych.

luke1906 14.11.2008 07:56

Jak dla mnie to zwykłe .......enie.

Gdy mendy zobaczą studenta z piwem to są gotowi zaatakować Planty transporterem opancerzonym i żadne zakazy im nie straszne.
Natomiast w sytuacji realnego zagrożenia - bójki, rozboje itp - biedaczki są tak przestraszeni, że nie są w stanie interweniować.

Podobne podejście stosuje Straż Miejska. Polują na rowerzystów przejeżdżających na pasach jednocześnie ignorując wszelkich meneli. No ale menel przecież nie zapłaci mandatu, no nie?

WzT 14.11.2008 11:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luke1906 (Post 628767)
No ale menel przecież nie zapłaci mandatu, no nie?

W praktyce tak, ale to nie znaczy że ma zostać zignorowany przez funkcjonariusza a tak się właśnie dzieje w 99,9 % przypadków.

-S- 14.11.2008 12:20

Ten tekst wcale mnie nie zdziwił.

Sytuacja z wczoraj: mojego brata przerysował inny samochód. Że brat prowadził samochodem służbowym trzeba było wezwać policję. Oczywiście przyjechali po jakiejś godzinie. Jak się dowiedzieli, że "fatygowali się", aby spisać protokół z zarysowania, to się mocno wkurzyli. Wzięli dokumenty od kierowców i w radiowozie siedzieli z nimi ok 40 minut! Oprócz mandatu dla sprawcy, wypisali mandat dla brata, tylko dlatego, że delikatnie najechał na chodnik samochodem powyżej 2,5t, co ponoć jest zabronione. Trzeba było pokazać, kto tu rządzi.

Do zarysowań jeździć nie chcą, bo za mało wrażeń, do bójki też nie, bo się boją. Polska policja.

Kurt 14.11.2008 12:31

To jest zwykłe kłamstwo, koło 23, w wakacje, jak i ostatnio byłem świadkiem, patroli nawet suk, a nie zwykłych radiowozów, które na odcinku Bagatela, Basztowa Lot, poruszały się z prędkością dochodzącą do 50km/h na tych głównych alejkach, nie prowadząc żadnego pościgu.

1q2 16.11.2008 00:23

Z innej beczki - zwierzeta w centrum to nie nowosc - wiewiorki ,sarny, jeze -chyba kazdy je uswiadczyl ale to co mnie dzis spotkalo to miazga:>

Jade odwiesc kobite na jakies party do Krzeszowic - juz sie sciemnilo, jestesmy kilka km przed - ja zajawiony muza a tu koles przedemna na prostej drodze nagle hamuje - ja to samo - ledwo sie wyrobilem(pozniej moglem sie delektowac zapachem palonej gumy:>).Na srodku jezdni stado......dzikow.Koles przedemna udezyl jednego i zjechal, ja nie wiem co robic ale widze ze rownolegle do mnie popierdala cala gromada, wiec gaz i tyle mnie widzieli.

Bez kitu - bylo tego miedzy 5 a 8 sztuk - to cud ze tak to sie dla mnie skonczylo.Nie mowiac juz o kolesiu z przodu. Jak wracalem, samochod nadal stal na poboczu - oprocz wgniecionej maski i rejestracji na ziemi ,nic sie chyba nie stalo ale jak jezdze 10 lat , to czegos takiego nie widzialem.

Kocur 16.11.2008 13:49

Jeśli mowa o zwierzakach na małopolskich drogach to 1 listopada wracam z Chrzanowa starą drogą przez Krzeszowice itp i na wysokości Rudawy jak jest kawałek przez łąki niezabudowane 3 łanie przebiegły mi po ciemku - dobrze że nie jechałem szybciej - to przecież waży ponad 100 kg sztuka :)

Ale cieszę się, że takie zwierzęta ciągle żyją wokół Krakowa :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl