Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Hala do grania, do wynajecia (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5039)

dziaru 07.11.2008 11:46

Hala do grania, do wynajecia
 
Wiecie moze gdzie mozna wynajac fajna i w miare tania hale zeby pograc sobie po 4, 5 w noge?

skowron 07.11.2008 11:50

Nie łaska tutaj zapytać? http://www.wislakrakow.com/forum/sho...t=349&page=649

dziaru 07.11.2008 12:16

no nie łaska, bo tam mi odpowie jedna osoba i temat pojdzie dalej, a liczylbym bardziej na jakas szersza dyskusje

TYLKO___WISŁA 07.11.2008 12:37

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...highlight=hala


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:40.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl