![]() |
Hala do grania, do wynajecia
Wiecie moze gdzie mozna wynajac fajna i w miare tania hale zeby pograc sobie po 4, 5 w noge?
|
Nie łaska tutaj zapytać? http://www.wislakrakow.com/forum/sho...t=349&page=649
|
no nie łaska, bo tam mi odpowie jedna osoba i temat pojdzie dalej, a liczylbym bardziej na jakas szersza dyskusje
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl