![]() |
Prośba O Wasze Głosy
wejdz na ta stronke i zaglosuj na stowarzyszenie nr 10 http://www.warto.eu/stowarzyszenie_r...dac_szanse.php kliknij zaglosuj i db przepisz kod:) Napisz Pod tematem jak zagłosujesz BARDZO PROSZE O GŁOSY MOŻE TO POMÓC WIELU DZIECIOM A WY TYLKO MUSICIE PRZEPISAĆ KOD
|
Pomozecie mi?
|
Każda fundacja i stowarzysznie zasługuje na nagrode....ale jak chciałeś tak masz, nr 10 ma mój głos.
|
Wielkie Dzieki
|
ja też zagłosowałem tak jak chciałeś :D
|
masz i mój
|
i jeszcze ja
|
WIELKIE DZIĘKI oby tak dalej to szło PROSZĘ O DALSZE GŁOSY NIE POMAGACIE MI TYLKO CHORYM DZIECIOM
|
Masz i mój głos
|
Też zagłosowałem.
|
+1 głos:))
|
Zagłosowałem ;)
|
zrooobione
|
Kolejny głos
|
DZIEKUJE za głos chodź licze ze ich będzie jeszcze więcej
|
i moj dodany :)
|
Głos oddany, żaden problem.
|
Kolejny głos:)
|
głos oddany :)
|
Poszło......
|
i ja i ja i ja! :D
|
Here 'Ya go!
|
ja też oddałem ! :) Pozdro !
|
Poszło . Pozdrawiam.
|
Głos został oddany! Dziękujemy!
|
oddany. szacunek
|
macie moj glos :D
|
+ moj
Wisla Pany |
Ja również się przyłączyłam, + 1 głos
|
głos oddany....
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl