Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Prośba O Wasze Głosy (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5027)

PrzemooTSW 04.11.2008 20:56

Prośba O Wasze Głosy
 
wejdz na ta stronke i zaglosuj na stowarzyszenie nr 10 http://www.warto.eu/stowarzyszenie_r...dac_szanse.php kliknij zaglosuj i db przepisz kod:) Napisz Pod tematem jak zagłosujesz BARDZO PROSZE O GŁOSY MOŻE TO POMÓC WIELU DZIECIOM A WY TYLKO MUSICIE PRZEPISAĆ KOD

PrzemooTSW 04.11.2008 21:25

Pomozecie mi?

Kordel_Walker 04.11.2008 21:31

Każda fundacja i stowarzysznie zasługuje na nagrode....ale jak chciałeś tak masz, nr 10 ma mój głos.

PrzemooTSW 04.11.2008 21:37

Wielkie Dzieki

mario315 04.11.2008 21:39

ja też zagłosowałem tak jak chciałeś :D

janko04 04.11.2008 21:41

masz i mój

donPedro23 04.11.2008 22:01

i jeszcze ja

PrzemooTSW 04.11.2008 22:03

WIELKIE DZIĘKI oby tak dalej to szło PROSZĘ O DALSZE GŁOSY NIE POMAGACIE MI TYLKO CHORYM DZIECIOM

konrad1991tsw 04.11.2008 22:05

Masz i mój głos

Uran235 04.11.2008 22:10

Też zagłosowałem.

zimka 04.11.2008 22:12

+1 głos:))

IndykTSW 04.11.2008 22:37

Zagłosowałem ;)

Kobieta_Wislak 04.11.2008 22:56

zrooobione

Karolus 05.11.2008 00:00

Kolejny głos

PrzemooTSW 05.11.2008 06:50

DZIEKUJE za głos chodź licze ze ich będzie jeszcze więcej

s2pid 05.11.2008 07:17

i moj dodany :)

Devonisch 05.11.2008 08:49

Głos oddany, żaden problem.

WISLA ZLOTY WIEK 05.11.2008 09:00

Kolejny głos:)

maTyS. 05.11.2008 09:01

głos oddany :)

pan Dudi 05.11.2008 09:21

Poszło......

PrawdziwośćDlaGry 05.11.2008 09:27

i ja i ja i ja! :D

leyzer87 05.11.2008 09:28

Here 'Ya go!

Nowohucianin^^ 05.11.2008 09:30

ja też oddałem ! :) Pozdro !

łazik 05.11.2008 09:49

Poszło . Pozdrawiam.

Wujek dobra rada 05.11.2008 09:51

Głos został oddany! Dziękujemy!

Bati_NS_TSW 05.11.2008 09:57

oddany. szacunek

kamilll1906 05.11.2008 10:42

macie moj glos :D

DominoForza 05.11.2008 11:04

+ moj
Wisla Pany

paola87 05.11.2008 11:55

Ja również się przyłączyłam, + 1 głos

bojantsw 05.11.2008 12:16

głos oddany....


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl