Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Krew - Nie Usuwać ! ! ! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5026)

West 04.11.2008 20:52

Krew - Nie Usuwać ! ! !
 
PROSZĘ MODÓW O NIE USUWANIE NIECH SOBIE BEDZIE ! !

jak ktos oddaje krew czy mógłby sie do mnie zglosic ?!
potrzebuje aby ktos kto idzie oddac krew oddal ja dla mojej babci
najlepiej B+ ale oczywi¶cie każd± zostanie wymieniona .

KTO IDZIE ODDAĆ KREW NIECH SIĘ DO MNIE ODEZWIE PROSZĘ NA PRIV ! ! ! !

pff 05.11.2008 16:26

Podbijam

10 znaków..


Wszystkie daty podane s± w GMT +1. Aktualna godzina to 01:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl