![]() |
Krew - Nie Usuwać ! ! !
PROSZĘ MODÓW O NIE USUWANIE NIECH SOBIE BEDZIE ! !
jak ktos oddaje krew czy mógłby sie do mnie zglosic ?! potrzebuje aby ktos kto idzie oddac krew oddal ja dla mojej babci najlepiej B+ ale oczywi¶cie każd± zostanie wymieniona . KTO IDZIE ODDAĆ KREW NIECH SIĘ DO MNIE ODEZWIE PROSZĘ NA PRIV ! ! ! ! |
Podbijam
10 znaków.. |
| Wszystkie daty podane s± w GMT +1. Aktualna godzina to 01:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl