![]() |
Piosenka- tylko wisełka tylko krakowska....
siema
Ostatnio na wi¶le się spiewa piosenke: tylko wisełka, tylko krakowska, nasza drużyna zawsze mistrzowska. Z jakiej piosenki jest ta melodia? Chodzi mi to po głowie już od dłuższego czasu. Znam sk±¶ to.... |
| Wszystkie daty podane s± w GMT +1. Aktualna godzina to 23:34. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl