Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Piosenka- tylko wisełka tylko krakowska.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4900)

the_blues 29.09.2008 20:02

Piosenka- tylko wisełka tylko krakowska....
 
siema
Ostatnio na wi¶le się spiewa piosenke: tylko wisełka, tylko krakowska, nasza drużyna zawsze mistrzowska. Z jakiej piosenki jest ta melodia? Chodzi mi to po głowie już od dłuższego czasu. Znam sk±¶ to....


Wszystkie daty podane s± w GMT +1. Aktualna godzina to 23:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl