Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Zapełniamy nasz stadion (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4868)

DejmianVII 22.09.2008 17:58

Zapełniamy nasz stadion
 
http://www.e-stadion.pl/stadion/index.php?id=15
zapełnijmy nasz wirtualny stadion jak będzie nas więcej to więcej miejsca:-p
może i głupie ale fajne:lol: :lol:

mcovalski 22.09.2008 18:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DejmianVII (Post 606630)
http://www.e-stadion.pl/stadion/index.php?id=15
zapełnijmy nasz wirtualny stadion jak będzie nas więcej to więcej miejsca:-p
może i głupie ale fajne:lol: :lol:

głupie i nie fajne.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl