Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Jaka podyplomówka daje kase? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4798)

yoda79 02.09.2008 13:26

Jaka podyplomówka daje kase?
 
Temat taki jaki tytuł. Pytanie do tych kumatych co byli w mojej sytuacji (1500 netto w szkole bez szans na poprawę przez najbliższe lata) i nie bali się przekwalifikować. Chodzi mi o jak±¶ podyplomówkę - ze względu na wiek (ponad trzy dychy) i pieni±dze kolejne studia 3 czy 5-letnie nie wchodz± w grę. Jako,że nie jestem z Krakowa proszę się nie bać,że skradnę komu¶ pomysł ;)


Wszystkie daty podane s± w GMT +1. Aktualna godzina to 05:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl