![]() |
Jaka podyplomówka daje kase?
Temat taki jaki tytuł. Pytanie do tych kumatych co byli w mojej sytuacji (1500 netto w szkole bez szans na poprawę przez najbliższe lata) i nie bali się przekwalifikować. Chodzi mi o jak±¶ podyplomówkę - ze względu na wiek (ponad trzy dychy) i pieni±dze kolejne studia 3 czy 5-letnie nie wchodz± w grę. Jako,że nie jestem z Krakowa proszę się nie bać,że skradnę komu¶ pomysł ;)
|
| Wszystkie daty podane s± w GMT +1. Aktualna godzina to 05:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl