Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   KOTEK MALEŃKI szuka domu! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4778)

Lord of WC 27.08.2008 22:26

KOTEK MALEŃKI szuka domu!
 
Witam!
Znaleziony został przy ul. Płaszowskiej maleńki kotek. Był zagubiony i strasznie przestraszony.. Szukamy kogoś kto mógłby się nim zaopiekować.
W razie czego podaję kontakt mailowy: [email protected] lub proszę wysłać mi prywatną wiadomość!

Pozdrawiam!


http://krakow.gumtree.pl/c-Spo-eczno...QAdIdZ70777734


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl