Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   FIFA 08,09 - turnieje przez internet (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4775)

eliga 27.08.2008 11:55

FIFA 08,09 - turnieje przez internet
 
http://eliga.org/grafika/minbaner.png


grasz w FIFA 08 (i planujesz grac w FIFA 09)? nudzi Ci sie juz wygrywac po 4 lub wiecej do zera?? CZAS TO ZMIENIC!! WEJDZ NA www.eliga.org i zagraj z innymi fanami pilki noznej przez internet!! zapisz sie do turnieju lub do ligi - emocje, zabawa i radosc z gry gwarantowana !!! naszym atutem jest to ze nie trzeba miec oryginalnej fify :) ;pamietaj www.eliga.org


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl