![]() |
FIFA 08,09 - turnieje przez internet
http://eliga.org/grafika/minbaner.png
grasz w FIFA 08 (i planujesz grac w FIFA 09)? nudzi Ci sie juz wygrywac po 4 lub wiecej do zera?? CZAS TO ZMIENIC!! WEJDZ NA www.eliga.org i zagraj z innymi fanami pilki noznej przez internet!! zapisz sie do turnieju lub do ligi - emocje, zabawa i radosc z gry gwarantowana !!! naszym atutem jest to ze nie trzeba miec oryginalnej fify :) ;pamietaj www.eliga.org |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl