Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   mecze oldboyów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4756)

amauri1990 23.08.2008 20:36

mecze oldboyów
 
wg http://www.futbol.org.pl/rozgrywki,168.html w poniedziałek 1 wrzesnia Wiślaccy oldboje grają derby z Cracovią
wie ktoś coś o tym?
pewna i sprawdzona godzina, miejsce, kto wogóle gra w tej drużynie itd itp ;)

z góry dzięki za odpowiedź

pirat.z.karaibow 23.08.2008 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez amauri1990 (Post 590596)
wg http://www.futbol.org.pl/rozgrywki,168.html w poniedziałek 1 wrzesnia Wiślaccy oldboje grają derby z Cracovią
wie ktoś coś o tym?
pewna i sprawdzona godzina, miejsce, kto wogóle gra w tej drużynie itd itp ;)

z góry dzięki za odpowiedź

Miejsce, zapewne stadion Borku. Kto gra? Czerwiec, Moskal, Sarnat... Godzina, nie wiem.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl