![]() |
mecze oldboyów
wg http://www.futbol.org.pl/rozgrywki,168.html w poniedziałek 1 wrzesnia Wiślaccy oldboje grają derby z Cracovią
wie ktoś coś o tym? pewna i sprawdzona godzina, miejsce, kto wogóle gra w tej drużynie itd itp ;) z góry dzięki za odpowiedź |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl