![]() |
Transmisja meczu Barcelona - Wisła
Cześć, gdzie będzie transmisja meczy Barcelona-Wisła ?Teraz tak własnie patrze w programie TV i na TVP1 o 22 jest "Rudowłosa Sonja" :D a na TVP2 "Igrzyska Olimpijskie" ... :shock:
|
Cytat:
Źródło Wp.pl / forum ^^. |
Robert Korzeniowski aeaeao:hura::hura::hura:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl