Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Transmisja meczu Barcelona - Wisła (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4710)

KacpiTSW 11.08.2008 09:07

Transmisja meczu Barcelona - Wisła
 
Cześć, gdzie będzie transmisja meczy Barcelona-Wisła ?Teraz tak własnie patrze w programie TV i na TVP1 o 22 jest "Rudowłosa Sonja" :D a na TVP2 "Igrzyska Olimpijskie" ... :shock:

BlackPoint 11.08.2008 10:13

Cytat:

NIE ZOBACZYMY MECZU Z BARCELONA! SZOK!
TVP dołożyła wszelkich starań, by doprowadzić do sfinalizowania transakcji zakupu, ale nie mogła, podobnie jak inne stacje telewizyjne, zaakceptować zbyt wysokich propozycji finansowych sformułowanych przez tę firmę.
Żałujemy, iż na skutek takiej właśnie decyzji kierownictwa krakowskiego klubu kibice Wisły nie będą mogli obejrzeć zmagań swojej drużyny na ekranach telewizorów.
Ale ten internet ma fantazje :PP

Źródło Wp.pl / forum ^^.

michu-k 11.08.2008 10:16

Robert Korzeniowski aeaeao:hura::hura::hura:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl