Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Bilety na rewanżowy mecz z Beitarem. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4683)

KacpiTSW 06.08.2008 10:34

Bilety na rewanżowy mecz z Beitarem.
 
Witam, z tego co wiem to są jeszcze w sprzedaży bilety na ten mecz ... Ale mam kolege, który mieszka 70 KM od Krakowa dokładnie w Sędziszowie i chciał by się wybrać na ten mecz ... tylko, że najwcześniej w Krakowie był by o godz. 18:00 i mam pytanko czy będą jeszcze wtedy bilety ?

PvD 06.08.2008 10:37

zadzwoń do wróżki
http://wislakrakow.com/forum/showthr...t=1565&page=80

będą nie będą jak nie wykupią to będą

KacpiTSW 06.08.2008 10:40

Chodzi o to, żeby gość nie jechał na próżno te 70 KM ...

PvD 06.08.2008 10:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KacpiTSW (Post 579940)
Chodzi o to, żeby gość nie jechał na próżno te 70 KM ...

no to wróżka jedynie pomoże i mu powie czy będzie jechał na darmo czy nie, może tereaz jest 1 km kolejka po bilety i nie bedzie ich już za1,5 godziny kto ma to wiedzieć czy będą?

takie pytanie jesteś z Krakowa?

orzeu 06.08.2008 10:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KacpiTSW (Post 579940)
Chodzi o to, żeby gość nie jechał na próżno te 70 KM ...

Podejdz pod stadion i kup koledze bilet.
70km, phi. Sa tacy co jada do Szczecina na wyjazd bez biletu i ryzykuja ze nie wejda ;)

KacpiTSW 06.08.2008 10:54

Ok, dzięki za pomoc.

4fan_player 06.08.2008 10:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 579944)
Podejdz pod stadion i kup koledze bilet.
70km, phi. Sa tacy co jada do Szczecina na wyjazd bez biletu i ryzykuja ze nie wejda ;)


ja około 600 km z Chojnic jechałem :) ale nic nie ryzykowałem bo bilet miałem już załatwiony :) do tego kupiłem ten bilet za 45 zł :) więc jeszcze raz dziękuje tej osobie gdyby to czytała :)

racoviak 07.08.2008 07:42

ej niewiecie w jakiej cenie sa bilety na mecz Wisly z Barcelona? i jak je mozna dostac np nr do klubu mozecie podaj i cene biletów

wislak_olkusz 07.08.2008 07:46

****a już byś chciał bilety? Dzień po awansie?

PvD 07.08.2008 08:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez racoviak (Post 580595)
ej niewiecie w jakiej cenie sa bilety na mecz Wisly z Barcelona? i jak je mozna dostac np nr do klubu mozecie podaj i cene biletów

ja wiem :D :-p

jak mozna dostać? zapewne tak jak do tej pory, w kasach i w wiślackim świecie Reymonta 22

<żart sytuacyjny>

racoviak 07.08.2008 11:17

zna ktos nr do klubu wisly ? jak tak to podajcie plis

PvD 07.08.2008 13:04

623 95 95

Wisła Kraków SA


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl