![]() |
Bilety na rewanżowy mecz z Beitarem.
Witam, z tego co wiem to są jeszcze w sprzedaży bilety na ten mecz ... Ale mam kolege, który mieszka 70 KM od Krakowa dokładnie w Sędziszowie i chciał by się wybrać na ten mecz ... tylko, że najwcześniej w Krakowie był by o godz. 18:00 i mam pytanko czy będą jeszcze wtedy bilety ?
|
zadzwoń do wróżki
http://wislakrakow.com/forum/showthr...t=1565&page=80 będą nie będą jak nie wykupią to będą |
Chodzi o to, żeby gość nie jechał na próżno te 70 KM ...
|
Cytat:
takie pytanie jesteś z Krakowa? |
Cytat:
70km, phi. Sa tacy co jada do Szczecina na wyjazd bez biletu i ryzykuja ze nie wejda ;) |
Ok, dzięki za pomoc.
|
Cytat:
ja około 600 km z Chojnic jechałem :) ale nic nie ryzykowałem bo bilet miałem już załatwiony :) do tego kupiłem ten bilet za 45 zł :) więc jeszcze raz dziękuje tej osobie gdyby to czytała :) |
ej niewiecie w jakiej cenie sa bilety na mecz Wisly z Barcelona? i jak je mozna dostac np nr do klubu mozecie podaj i cene biletów
|
****a już byś chciał bilety? Dzień po awansie?
|
Cytat:
jak mozna dostać? zapewne tak jak do tej pory, w kasach i w wiślackim świecie Reymonta 22 <żart sytuacyjny> |
zna ktos nr do klubu wisly ? jak tak to podajcie plis
|
623 95 95
Wisła Kraków SA |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl