![]() |
Banity
Myślę, że taki temat się przyda.
Niekiedy pojawiają się pytania "za co iksiński dostał bana", "nie robił nic złego" itp. tutaj modowie niechaj po zbanowaniu KAŻDEGO forumowicza podadzą KTO został zbanowany i konkretnie ZA CO. Aby troszke odciążyć temat "Pytania do moderatorów..." . Mam nadzieje że temat przejdzie, a wpisy w nim będą sporadyczne. |
chyba banici a nie banity
|
jeden ciul...
|
użytkownik który dostaje bana wie za co, dostaje priva
|
Użytkownik wie, my nie wiemy - pojawiają sie pytania w "pytaniach do modów".
Na innych forach taki pokój funkcjonuje. |
Cytat:
Mam inne zdanie. Zbanowany uzyskuje (zazwyczaj) informacje za co odpoczywa. I najlepszym źródłem tej wiedzy powinien być on sam, jeśli interesuje to kogoś innego. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl