Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Banity (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4526)

wislak_olkusz 30.06.2008 11:02

Banity
 
Myślę, że taki temat się przyda.

Niekiedy pojawiają się pytania "za co iksiński dostał bana", "nie robił nic złego" itp. tutaj modowie niechaj po zbanowaniu KAŻDEGO forumowicza podadzą KTO został zbanowany i konkretnie ZA CO. Aby troszke odciążyć temat "Pytania do moderatorów..." .

Mam nadzieje że temat przejdzie, a wpisy w nim będą sporadyczne.

usiu 30.06.2008 11:04

chyba banici a nie banity

wislak_olkusz 30.06.2008 11:08

jeden ciul...

Ricken 30.06.2008 11:09

użytkownik który dostaje bana wie za co, dostaje priva

wislak_olkusz 30.06.2008 11:13

Użytkownik wie, my nie wiemy - pojawiają sie pytania w "pytaniach do modów".

Na innych forach taki pokój funkcjonuje.

Wilku 30.06.2008 11:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_olkusz (Post 559185)
Myślę, że taki temat się przyda.


Mam inne zdanie.

Zbanowany uzyskuje (zazwyczaj) informacje za co odpoczywa. I najlepszym źródłem tej wiedzy powinien być on sam, jeśli interesuje to kogoś innego.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl