Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   hymn? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4517)

czarny_aniol 24.06.2008 20:42

hymn?
 
siemano
zna ktoś nute, która leci podczas tego filmiku? dla przypomnienia dodam, że była puszczana na stadionie na fecie;)

http://pl.youtube.com/watch?v=XUzVsvA26xs

MicK 24.06.2008 20:43

jesteś na forum od trzech lat i nie zauważyłeś tematu "Mam pytanie..."?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl