![]() |
hymn?
siemano
zna ktoś nute, która leci podczas tego filmiku? dla przypomnienia dodam, że była puszczana na stadionie na fecie;) http://pl.youtube.com/watch?v=XUzVsvA26xs |
jesteś na forum od trzech lat i nie zauważyłeś tematu "Mam pytanie..."?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:34. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl