Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Potrzebna pomoc w poszukiwaniach!!! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4499)

Kasiorek W 19.06.2008 07:44

Potrzebna pomoc w poszukiwaniach!!!
 
W dniu 7 czerwca wyszedl z domu i do tej pory nie wrocil Mateusz.
Bardzo prosze wejdzcie na ta strone http://mateusz-swierczek.friko.pl/
i na to forum http://www.mateuszswierczek.pl
i jesli w jakikolwiek sposob mozecie pomoc w poszukiwaniach to pomozcie!!!

Z gory wszystkim dziekuje!!!

Kasiorek W 19.06.2008 13:48

To Bardzo Wazne!!!!!!!!!!!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl