![]() |
Potrzebna pomoc w poszukiwaniach!!!
W dniu 7 czerwca wyszedl z domu i do tej pory nie wrocil Mateusz.
Bardzo prosze wejdzcie na ta strone http://mateusz-swierczek.friko.pl/ i na to forum http://www.mateuszswierczek.pl i jesli w jakikolwiek sposob mozecie pomoc w poszukiwaniach to pomozcie!!! Z gory wszystkim dziekuje!!! |
To Bardzo Wazne!!!!!!!!!!!!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:52. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl