Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Mecz el. LM w lecie (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4104)

mata24 04.07.2008 14:17

Bilety na mecz z Beitarem!!
 
Witam przyjaciele z Krakowa ;)
Jestem z Wroclawia i chcialbym zarezerwowac bilety na meczyk rewanzowy w Krakowie z Beitarem Jerozolima(el. L.M). Tylko nie bardzo wiem jak i gdzie. Moze mnie ktos naprowadzic?:-) Pozdrowienia z Wrocławia. Wisełka i ¦l±sk zawsze razem !!!!:-)

Bobic 04.07.2008 14:27

Nie ma czegos takiego jak rezerwacja biletu :-/


Wszystkie daty podane s± w GMT +1. Aktualna godzina to 14:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl