![]() |
Bilety na mecz z Beitarem!!
Witam przyjaciele z Krakowa ;)
Jestem z Wroclawia i chcialbym zarezerwowac bilety na meczyk rewanzowy w Krakowie z Beitarem Jerozolima(el. L.M). Tylko nie bardzo wiem jak i gdzie. Moze mnie ktos naprowadzic?:-) Pozdrowienia z Wrocławia. Wisełka i ¦l±sk zawsze razem !!!!:-) |
Nie ma czegos takiego jak rezerwacja biletu :-/
|
| Wszystkie daty podane s± w GMT +1. Aktualna godzina to 14:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl