Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Kraków w światowej edycjii gry "Monopoly" (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3968)

Wredny 21.07.2008 15:43

http://www.worldofmonopoly.co.uk/world/world/index.php#

Czy to jest końcowa lista miast?

JacobusTSW 21.07.2008 16:20

link do głosowania coś nie działa:/

Wredny 21.07.2008 16:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacobusTSW (Post 571248)
link do głosowania coś nie działa:/

Nie działa bo głosowanie się już zakończyło. Pytam o wyniki tego plebiscytu. Które miasta pojawią się na planszy Monopoly 2008. Te wymienione po lewej na stronce to chyba tylko kandydaci. A pamiętam Gdynię i Szczecin jako miasta z dzikimi kartami i całkiem dobrze im szło.

NooxABG 21.07.2008 17:48

Cytat:

The list of properties will not be released until August 2008, so here is the list of 68 cities which were voted on.
po mojemu to brzmi tak : lista własności nie ukaże się przed sierpniem 2008, więc tu jest lista 68 miast na które można było głosować.

Wredny 21.08.2008 16:17

http://www.hasbro.com/games/kid-game...8E61859535CD3D

Gdynia jest na planszy i ponoć lotnisko w Warszawie

orzeu 21.08.2008 16:34

Ta Gdynia to jest najdrzosze czy najtansze miasto w grze? Bo jesli najdrozsze to im niezly marketing wyszedl.

Wredny 21.08.2008 16:39

w teleexpresie mowili ze najtansze jak saloniki w naszym eurobiznesie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl