Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Nasze profesje i wykonywane zawody (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3169)

Bartosz 21.11.2008 17:06

Witam, czy ktoś z Wiślackiej Braci udziela korepetycji matematycznych na poziomie I roku studiów?

fcz1985 26.11.2008 15:14

Ostatni tydzień jako urzędas w skarbówce... to były piękne dni:) a nawet miesiące.

Sebo_TS 26.11.2008 15:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fcz1985 (Post 634308)
Ostatni tydzień jako urzędas w skarbówce... to były piękne dni:) a nawet miesiące.

Ostatnie 2 tygodnie jako kierownik w Orange <Bogu dzięki>

P.S Szukam pracy :)

fcz1985 04.12.2008 08:33

Wymień się:D

WzT 19.01.2009 14:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sebo_TS (Post 634328)
Ostatnie 2 tygodnie jako kierownik w Orange <Bogu dzięki>

P.S Szukam pracy :)


Ja dopiero teraz mogę powiedzieć że mam nadzieje że ostatnie 2 tygodnie jako sprzedawca w sklepie z telefonami komórkowymi. Przez 7 m-c i telefony zbrzydną.

ja_ka_ 19.01.2009 14:48

Obecnie operator maszyny papierosowej w Philip Morris Polska.
A wcześniej bywało różnie:
- sprzedawca/kierowca w sklepie obuwniczym;
- malarz w Paryżu;
- barman;
- przedstawiciel handlowy;
- referent w urzędzie;
i najlepsze : traktorzysta :P

djjamajczyk 19.01.2009 14:49

Uczeń IIILO o profilu biol-chemi-fiz , a jak udanie pójdzie matura i się poszczęści do startuje na medycynę .

West 24.01.2009 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez A.C.A.B (Post 661962)
a ja uczeń gimnazjum 3 klasy miejmy nadzieje że skończę xD

A mam takie pytanko...
Może ktoś wie kim z zawodu jest gniazdowy???? Pytam z ciekawośc,i jeśli ktoś wie niech napisze :D

magisterblokers


kolezko wez ogarnij sie bo szybko skonczysz kariere na forum ,
zaczac mozesz od zmiany wielkosci swego podpisu

Jarza 24.01.2009 20:25

Spec ds. Marketingu - branża spożywcza min. odżywki i suple dla sportowców.
Jest git.

A wcześniej głównie handel od kart kredytowych, przez oprogramowanie dla firm po szkolenia z zakresu budowlanki.

JoeyLG 24.01.2009 20:58

Żołnierz zawodowy Polskich Sił Powietrznych w stopniu starszego szeregowego :D

vote-for-mikey 24.01.2009 21:41

albo mi się wydaję, albo A.C.A.B potrzebuje odpoczynku od forum.

JoeyLG

z ciekawości, co konkretnego robisz?

darotsok73 24.01.2009 22:37

Nie wiem czemu to piszę , nie ma się kompletnie czym chwalić.
Pracuję (nie wiem jak długo jeszcze , oby krótko) w przemyśle poligraficznym.
Dymam na 3 zmiany na rolowej maszynie drukującej. Nie polecam.

Ni_Ma 24.01.2009 22:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez darotsok73 (Post 662098)
Nie wiem czemu to piszę , nie ma się kompletnie czym chwalić.
Pracuję (nie wiem jak długo jeszcze , oby krótko) w przemyśle poligraficznym.
Dymam na 3 zmiany na rolowej maszynie drukującej. Nie polecam.


bo chciałes to z siebie wyrzucić.....

;)

Rafal-SWL 24.01.2009 23:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pzkwr (Post 516874)
Postanowiłem zawyżyć średnią wieku :).
Germanistyka na UJ, psychologia w SWPS a teraz (sam w to nie wierzę) dymam jako koordynator dostaw w niemieckiej firmie handlowej. W każdym razie, gdybyście kiedyś postanowili zająć się logistyką, to od razu punknijcie się mocno głową o ścianę. Z pozytywów: w firmie sami Wiślacy.


to mnie pocieszyles :D ja studiuje Transport i Logistyke xD ... no coz... ;p

Ave 24.01.2009 23:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JoeyLG (Post 662021)
Żołnierz zawodowy Polskich Sił Powietrznych w stopniu starszego szeregowego :D

Myślałeś kiedyś o jakimś bombowcu w strone ul.Kałuża :D?

JoeyLG 25.01.2009 11:07

Co do bombowca to chętnie :D ale niestety nie mam takich możliwości :D

A co do samej pracy to:
Prace zaczynam o godzinie 7:30, a o 15:30 jade do domu (nie licząc służb, takich jak np. podoficer dyżurny, czy kontrolny na kompanii, ale z tym sie liczą dodatkowe pieniądze do pensji) :D. Siedze w kancelarii pomagam ustalac grafik służb, przepustek, czasami ide do sztabu załatwic jakies dokumenty, jade z żołnierzami na lotnisko żeby się nie nudzili :D W sumie to tą pracą namęczyc się nie można :D

concedi 25.01.2009 11:21

technik hotelarstwa w szkole policealnej i praca w 2 krakowskich hotelach (kelner, kucharz, barman) ;)

MarcinKrosno 25.01.2009 11:33

Właściciel firmy handlowej (eksport w branży drzewnej)

WP1906 27.02.2009 02:02

Student I roku Turystyki i rekreacji
Kurier


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl