Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Praca Magisterska Własnie skończyłem :) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3150)

swirson 03.12.2008 23:32

Panie i Panowie szybka piłka, jak powinna być sformułowana teza we wstępie i potwierdzenie tezy w zakończeniu magisterki? Kończę pisać, ale za h-uj nie mogę sobie z tym poradzić, Chyba mnie wena opuszcza. Tak czy siak jutro oddaje.

Koniec- UJ NEVER EVER


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl