![]() |
Panie i Panowie szybka piłka, jak powinna być sformułowana teza we wstępie i potwierdzenie tezy w zakończeniu magisterki? Kończę pisać, ale za h-uj nie mogę sobie z tym poradzić, Chyba mnie wena opuszcza. Tak czy siak jutro oddaje.
Koniec- UJ NEVER EVER |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl