![]() |
dlaczego to forum umarło?
http://wislakrakow.com/forum/archive...php?t-307.html
pewnie temat zaraz zostanie zamknięty przez moda z datą dołączenia 09.2006 ... :] |
Forum umarło, ponieważ nie żyje. Dziękuję za uwagę.
|
Nie tyle umarlo, co zidiocialo :D
Cytat:
|
Cytat:
a nie został zamknięty.. :-) |
łał
wtedy, gdy zamykano "stare forum" pisali, że dane przepadły a tu proszę!:), http://web.archive.org/web/200207221...kow.com/forum/ łza się w oku kręci... dosłownie a gdzie są chłopcy z dawnych lat? 1) ano pracują i nie mają czasu opieprzać się na forum:) w liceum czy podstawówce to można było... 2) niektórzy jak choćby ja dorobili się dzieciaka, 3) poza tym ile razy można pisać o tym samym? a przecież tematy zawsze powracają i jest ich w gruncie rzeczy ograniczona ilość, więc swoje już naklikaliśmy, ponabijaliśmy posty (pzdr dla guzika) i trzeba ustąpić miejsca "młodym" czyli nowym. ile można się spierać czy franek albo heniek jest be czy cacy? 4) aha nabijaczów postów teraz pewnie banują więc i zabawa mniejsza:) 5) no i kiedyś użytkowników liczyło się na setki, tych najaktywniejszych na dziesiątki i każdy każdego kojarzył, a teraz ponad 30000 osób ;) upadek Rzymu:( i jak tu sie z kimś kłócić jak zaraz swoje trzy grosze wrzuci z 50 innych osób? 6) a przede wszystkim, nikogo nie obrażając to kiedyś było czuć "powiew nowości" internet dopiero raczkował, większość ludzi w ogóle nie umiało się w nim poruszać, ba nawet nie wiedzieli że coś takiego jest, a my tu proszę tworzyliśmy sobie prymitywną społeczność internetową, eh te czasy... pumex, forumowicz nr 92. cholera przy ponad 30000 zarejestrowanych dziś użytkowników czuje się jak jakiś dziadyga:) pzdr for all a tak na marginesie, jak czytam opis mojego profilu, czy moją "tfurczość" na starym forum to stwierdzam, że niezły był ze mnie bałwan za młodu:) |
Heh, właśnie zauważyłem że na poprzednim forum w przeciągu 8 miesięcy napisałem prawie tyle samo postów co na tym przez cały okres jego istnienia....
tam to były rozmowy, a człowiek młodszy i teź nie tak bystry miał czas to siedział i pisał :) |
Odpowiem Wam dlaczego forum umarło?
http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=5299 <- dlatego. |
Cytat:
nie moge sobie przypomnieć mojego nicka...ale na 90% to Kryniek :D na pewno coś od Krzysiek ;) |
a o keczupie nikt nie wspomni?
forumowa klasa C od czasu do czasu robi tu mały podgląd - zapewniam was chociaz brakuje takich użytkowników |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:53. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl