Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   25 kolejka I ligi, Wisła Kraków - Chrobry Głogów 1 kwietnia 2023 godz. 17:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10865)

Karherop 29.03.2023 08:43

25 kolejka I ligi, Wisła Kraków - Chrobry Głogów 1 kwietnia 2023 godz. 17:30
 
Tabele wklei etatowy zakładacz tematów.

Innego wyniku niż wygrana nie biorę pod uwagę. Nie wierze że Chrobry magicznie się ogarnie po tak fatalnym początku wiosny. Tym bardziej że ich trener trwa na stanowisku.

Typuje kolejna wygrana i srubujemy serię zwycięstw. 3-0. Luis, Rodado, Mula

krysztal 29.03.2023 08:56

Idealny mecz żeby wyjebać ryjem o chodnik.Mam nadzieję ,że mocno stąpamy po ziemi

sandomingo 29.03.2023 09:04

Zapowiada się.ciężki mecz, jak praktycznie każdy w tej lidze.
Chrobry miał okazję popracować spokojnie przez 2 tygodnie, więc takimi chłopcami do bicia jak ostatnio nie będą.
Nasi są po ciężkich treningach, które oczywiście w perspektywie dalszych meczów będą na pewno wartościowe -ale jak to się przełoży na dyspozycję fizyczną w sobotę trudno powiedzieć. Z Odrą widać było, że nogi nie niosą ale minął tydzień.
Oby udało się zdobyć 3 punkty bez kontuzji.

Patryko 29.03.2023 09:07

Mecz z cyklu "nie ma mowy o przegranej". Jeśli marzymy o awansie bezpośrednim, to takiego Chrobrego trzeba po prostu wdeptać w murawę.

1-3 Rodado, Fernandez x2

wolfy 29.03.2023 10:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1598511)
Mecz z cyklu "nie ma mowy o przegranej". Jeśli marzymy o awansie bezpośrednim, to takiego Chrobrego trzeba po prostu wdeptać w murawę.

1-3 Rodado, Fernandez x2

To jest pierwsza liga, liderzy tracą punkty z outsiderami. Fajnie to opisał Karcz - z drużynami które już ograliśmy w tych 6-ciu meczach i są niby słabe i Ruch, i ŁKS traciły punkty. Także o przegranej czy remisie zawsze jest mowa.

Dlatego też rozwalają mnie propozycje żeby się Fernandez wykartkował przed tym czy tamtym meczem. Wszystkie są ważne i wszystkie są trudne. Paradoksalnie (chociaż - czy to serio taki paradoks?) łatwiej może będzie nam grać przeciw Ruchowi i ŁKS-owi, bo oni grają w piłkę, niż przeciw autobusowi + kontrom.

Szneka 29.03.2023 10:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1598511)
Mecz z cyklu "nie ma mowy o przegranej". Jeśli marzymy o awansie bezpośrednim, to takiego Chrobrego trzeba po prostu wdeptać w murawę.

1-3 Rodado, Fernandez x2

odegrać się za frajersko i z pomocą sędziego przegrany mecz w Głogowie. Siedziałem wśród miejscowych to sami kręcili głową za brak czerwonej dla ich zawodnika- dostał tylko Fernandez i za obydwa karne. jeba ć narkomanów z głogowa

Karherop 29.03.2023 13:17

Temat do zamkniecia, nie będziemy dublowac


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl