Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Turniej TWSD w Fife 20. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10245)

Konrad. 12.12.2019 10:16

Turniej TWSD w Fife 20.
 
Proszę moderatorów o wyrozumiałość i zostawienie tematu na kilka dni.

Pytanie mam krótkie : czy byłby ktoś chętny w okresie świąteczno - noworocznym zagrać mały turniej w fife 20 na ps4?

Jeśli tak to proszę tu się wpisywać, jeśli będzie paru chętnych założę już właściwy temat w Hyde parku.

maciekkk 12.12.2019 11:23

Chętnie, ale na xbox

Konrad. 15.03.2020 09:17

Na święta nie było ani jednego chętnego, może teraz ktokolwiek wyrazi zainteresowanie.? ;)

adas123 15.03.2020 09:56

Ja mogę grać jbc

Konrad. 15.03.2020 23:38

No niestety mało nas :P

Griszka30KR 21.03.2020 18:13

Konrad kupuję Playa,daj znać jaki jest Twój zamysł (na priv)

Kamil 21.03.2020 18:46

jak sie bedziecie bawic na xboxie to dajcie znac ;)

Matejas_ 22.03.2020 18:15

Dokładnie na XBox nie ma problemu

Konrad. 22.03.2020 21:05

Cytat:

Konrad kupuję Playa,daj znać jaki jest Twój zamysł (na priv)
zamysł był zależny od liczby chętnych : myślałem, że będzie ich chociaż z ośmiu, a wtedy gralibyśmy każdy z każdym. Ale nie jeden pojedynczy mecz (wszak trwa 10 minut) a gralibyśmy do 3 wygranych.

No, ale chętnych brak, co w dobie pandemii i siedzenia w domu mnie trochę dziwi...

nero 22.03.2020 22:30

Szukasz w złym miejscu. Grupa docelowa na granie jest na fejsie, na forach zostały tylko stare zgredy.

MaLk 23.03.2020 00:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1551616)
Szukasz w złym miejscu. Grupa docelowa na granie jest na fejsie, na forach zostały tylko stare zgredy.

Ano. Ostatni raz w Fifę grałem jakieś 15 lat temu, jeśli nie liczyć dwóch meczów rozegranych w zeszłym roku z siostrzeńcem. Dostałem wtedy takie baty, że do dzisiaj mi wstyd...

I tak Xbox zajęty przez syna...

Wiktor_KRK 23.03.2020 15:12

Dokładnie tak :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl