![]() |
Turniej TWSD w Fife 20.
Proszę moderatorów o wyrozumiałość i zostawienie tematu na kilka dni.
Pytanie mam krótkie : czy byłby ktoś chętny w okresie świąteczno - noworocznym zagrać mały turniej w fife 20 na ps4? Jeśli tak to proszę tu się wpisywać, jeśli będzie paru chętnych założę już właściwy temat w Hyde parku. |
Chętnie, ale na xbox
|
Na święta nie było ani jednego chętnego, może teraz ktokolwiek wyrazi zainteresowanie.? ;)
|
Ja mogę grać jbc
|
No niestety mało nas :P
|
Konrad kupuję Playa,daj znać jaki jest Twój zamysł (na priv)
|
jak sie bedziecie bawic na xboxie to dajcie znac ;)
|
Dokładnie na XBox nie ma problemu
|
Cytat:
No, ale chętnych brak, co w dobie pandemii i siedzenia w domu mnie trochę dziwi... |
Szukasz w złym miejscu. Grupa docelowa na granie jest na fejsie, na forach zostały tylko stare zgredy.
|
Cytat:
I tak Xbox zajęty przez syna... |
Dokładnie tak :D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl