![]() |
[XXXI kolejka] Wisła Kraków - Wisła Płock, poniedziałek 22 IV, godzina 15:30
https://zapodaj.net/images/e68dfa24adb29.png
Aktualna tabela: https://zapodaj.net/images/df7c47dabfb94.png Zestaw par nadchodzącej kolejki: https://zapodaj.net/images/9192d45d9272a.png Dotychczasowe mecze h2h https://zapodaj.net/images/a5c2a2cb4b14a.png Wszystkie spotkania h2h * https://zapodaj.net/images/bdb5f3f42a408.png Rywal ogólnie: https://zapodaj.net/images/bfa063509eb35.png Rywal na wyjeździe: https://zapodaj.net/images/3d9263871068b.png Wisła ogólnie: https://zapodaj.net/images/bdd545cf78f57.png Wisła u siebie: https://zapodaj.net/images/c444842931c6a.png A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu) https://zapodaj.net/images/7bda07345e715.png Zapraszam do dyskusji :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: |
* wyjątkowo zamiast 6 ostatnich spotkań h2h , dałem wszystkie , a to dlatego żeby osoby które (a była taka dyskusja tutaj niedawno) dziwiły się czemu taki dziwny twór jak orlen , bezczelnie sobie przyjął nazwę WISŁA , zrozumiały że to właśnie historycznie była Wisła Płock , z przejściową zmianą nazwy na sponsora w latach 90tych
|
Z Wiki:
"Płocki klub pod nazwą Wisła występował dopiero od 1955 roku. Wcześniej znany był jako Elektryczność Płock (1947-1950), Ogniwo Płock (1950-55) i Sparta Płock (1955)." Takze nazwa Wisła nie jest do konca nazwą historyczną |
Pamiętny mecz 2003/2004 przegrywaliśmy 4-1 a wyciągnęliśmy na 4-4
|
Cytat:
|
pamiętny mecz to nasz przedostatnia porazka.
Ciekawe co Sobol ma do powiedzenia na jej temat |
|
no pamietam atmosfere na trybunach, patrząc na skrót, Maciek nie miał swojego dnia :)
__ odnosnie poniedziałku: gramy eksperymentalnym składem, Płock "na fali" ;) Remis powinniśmy uszanować choć każdy wynik będzie możliwy. |
Ja byłem taką osobą i nadal uważam, ze gramy w poniedziałek z Petrochemio-Orleno-Petro Płockiem. Wisła jest tylko jedna. W sumie to jest powód dla którego życze im spadku. Juz mnie wpienia to, ze słucham jakiejś audycji albo czytam jakiś komentarz gdzieś i "Wisła to, Wisła tamto" po czym jakieś teksty o Furmanie albo braku kibiców na meczach. Po czym patrze - aha, gadają o Płocku i bez cienia zażenowania nawet nie dodają po Wiśle ze Płock, no rece opadaja.
|
Cytat:
jak się tak zastanowić , to jakiś kretyn pisał ten opis, użycie słowa DOPIERO , w kontekście roku 1955 , gdy mamy 2019 , a klub istniał od 1947 , czyli 1955 to praktycznie początki istnienia klubu , to po prostu debilizm przecież to prawie tak jakby napisać o nas że Biała Gwiazda została naszym symbolem DOPIERO w 1907 roku... |
Cytat:
ale słuchaj , tak jak ktoś kiedyś napisał, to największa polska rzeka i płynie przez wiele miast , raczej powinniśmy byc dumni z tego że udało nam się ta nazwe na tyle zdominować , że mówiąc Wisła myślisz Kraków , nawet w C+ podczas transmisji skrót przy wyniku u nas to WIS , a dla nich to WPŁ , nic więcej nie możemy zrobić , jak chciałbyś administarcyjnie zakazać w Polsce powielać nazwy klubów ? tak na szybko masz jeszcze: Ks Wisła Wisła Wisła Sandomierz Wisła Tczew a nawet :D Wisła Warszawa |
Cytat:
Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę, że to wiki więc dałbym plus minus 5 klubów. A to, że dziennikarzyny to szuje to już temat na inną dyskusję. ;) https://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipr...%C5%82karskich Jałowa dyskusja. Oby udało się wygrać i już na 100% zapewnić sobie utrzymanie a dodatkowo dać.szansę 2 juniorom. |
Mnie tez troche to uwiera ale bez przesady.
Wiadomo mówisz Wisla myslisz Kraków odruch bezwarunkowy. Tak samo jak mówisz Gornik to myślisz Zabrze a nie Łeczna czy Konin. |
Trochę to dziwne, że wg buka nie jesteśmy faworytem w tym meczu. No chyba, że mają mocne info na temat naszego prawdopodobnego składu.
|
Cytat:
|
My gramy o nic , Płock o utrzymanie. Będą walczyć , a my z kolei mocno osłabieni. Pachnie mi tu remisem. Bramkowym.
|
Wasyl na poniedziałek bedzie gotowy?
|
No raczej nie
|
Gdybym.mial postawic u buka jakas kwote to : 0-2
|
Burliga gra czy pauza? Jeśli gra to wyszedłbym tak Lis Palcić Burliga Pietrzak Grabowski Wojtkowski Basha Savicevic Peszko Kolar Drzazga na ławce Weinzettel Szot Morys Plewka Boguski Balicki lub Kumah Słomka lub Śliwa
|
Linia defensywny to będzie eksperyment. Niestety wyczuwam gola Urygi po stałym fragmencie gry.
|
Cytat:
Co do Wasyla to w tym tempie rehabilitacji to on za 2 tygodnie będzie gotowy na ligę |
Jest w ogóle jakaś szansa, że Klemenz zagra? nie widziałem definitywnej diagnozy po ost meczu.
|
Szot, Morys, Grabowski, Buksa nie grają dziś meczu w CLJ więc zapewne będą w kadrze na ekstraklasę. Z kolei o dziwo Plewka dzisiaj gra co raczej sugeruje że Stolarczyk nie przewiduje jego gry w poniedziałek.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Poza tym na lewą obronę w razie czego jest Grabowski na prawą,jeśli przesuniesz Palcicia do środka, nie mamy nikogo. |
To ja już wolę zagrać nieopierzonym juniorem, niż Pietrzakiem jako ostatnim obrońcą...
|
Pietrzak na swojej pozycji nie umie bronić a Wy chcecie go dawać.na środek? O_o
|
Stolarczyk jest raczej bardzo zachowawczy jeśli chodzi o zmiany w składzie. Zakładam, że zagra każdy zdolny starogwardzista. Więc raczej Pietrzak zagra na środku.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl