![]() |
[XX KOLEJKA] Ruch Chorzów - WISŁA Kraków, 16 grudnia, godz. 20:30
http://pics.tinypic.pl/i/00851/84mivvph6hwg.jpg Dzisiaj brak meczowego, gdyż ZWE nie dał rady% go przygotować. Zapraszam do dyskusji. |
O czym tu dyskutować?
Pojechać na Cichą i dobić zanim to zniesie jaja. |
Czas w końcu wygrać na wyjeździe, bo z całej ligi zgromadziliśmy w delegacjach najmniej punktów!
|
Usatysfakcjonuje mnie zgodowy remis :-)
Ruch będzie chciał się pokazać przed własną publicznością (pożegnać?), bo nie wiadomo czy to nie będzie ich ostatni mecz w Ekstraklasie lub kara (10?) ujemnych punktów. Także czeka nas ciężka przeprawa, będzie walka o każdą piłkę. WISŁA i RUCH! |
Cytat:
|
Na ul. Cichej nigdy nie grało się Wiśle łatwo...
Także nie liczę na wysoką wygraną ani żadne zmasakrowanie. |
Zgodowy remis.. za pół roku Chorzów będzie w 6 lidze i będziemy mieli zgody z ruchem, widzewem, rakowem i ruchem radzionków. Rozpiętość od okregowki do 4 ligi. Majstersztyk.
Jechać frajerów i tyle. |
Mnie tam zgody średnio interesują chyba że zgoda ze sponsorem. Stabilizacja 3 pkt - 1 ósemka i puchary to się liczy. Ruch w kryzysie szkoda że ostatni pechowo przegrał bo byłoby łatwiej. A łatow to nigdy nie grało się w derbach dlatego remis nie dziwi - druga odra wodzisław
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jak tylko wytłumaczysz mi "poziom kibicowski" - nie omieszkam.
Pomijając tę idiotyczną wymianę zdań - FraMat dobrze naskrobał. I River - wstyd z takim bilansem na wyjazdach. |
Raczej idiotyczne porównanie z twojej strony.
Nadal nie wiem co miałeś na myśli, także Ci nie odpowiem. |
Podejrzewam,że to będzie gorący temat i spory wysyp pokemonów :lol: także Panowie popcorn siadamy głęboko w fotelach i czytamy :lol: Co do meczu remis biorę w ciemno, trenerzy mogą nas zaskoczyć rotacją, co by mnie wcale nie ździwiło także takie 2:2 lub 2:3 całkiem realne
|
Ostatnio na wyjezdzie to wygralismy z Wisla Plock tak wiec czas na kolejna zdobycz punktową. I oczywiscie tylko zwyciestwo. To, ze mamy zgode z Ruchem nie oznacza, ze mamy im odpuszczac na boisku. Wygrali z Nami 2-1 w Krakowie wiec czas na odwet. Trzeba zakonczyc polowe sezonu jak najlepszym wynikiem.
|
Serce mówi: 0:4, rozum mówi 1:2, grudniowa depresja podpowiada 1:1/2:2
|
pojechać, zaorać, wrócić, wesołych Świąt.
|
Dzień dobry. Będzie strzelanina 4-6 bramek padnie. Wynik możliwy każdy.
|
Niestety jak dla mnie to takie 50/50 a raczej 33/33/33/1*
*dojdzie do takiej napierdalanki na trybunach że mecz zostanie przerwany:D Ale jak już bym musiał obstawiać wynik, to jednak nasza wygrana. |
Skromne 1-0 dla nas biorę w ciemno. Z prawej zamiast Jovicia zagra Bartosz?
|
No wlasnie. Kto u nas tym razem wypada ze skladu?
|
Jović, Zachara i prawdopodobne, że Popović i Głowacki.
|
Zachara i Jovic
|
Czyli co? Bartosz, Guzmics, Cywka i Brozek w składzie? :) No chyba że u Sobola Cywka to już robi za ręcznik od podawania piłek...
|
Cytat:
|
Też nie znalazłem nigdzie informacji o braku Popovicia i Głowackiego.
Wyjdziemy pewnie Załuska Bartosz Głowacki Uryga Sadlok Boguski Mączyński Brlek Popović Małecki Brożek. Ława: Miśkiewicz Żemło Mójta Cywka Drzazga Ondraszek Guzmics |
Ciężko mi teraz w historii wyszukiwarki znaleźć źródło, ale na bank czytałem o przeziębieniu Głowackiego i o tym, że Popović na razie trenuje tylko na siłowni.
Edit: a jednak, tutaj jest: http://www.przegladsportowy.pl/pilka...811,1,727.html Mocno poobijany po derbach jest Denis Popovič, który w tym tygodniu ćwiczył jedynie w siłowni. Z kolei Arkadiusz Głowacki narzeka na przeziębienie. Obaj pojechali do Chorzowa, ale decyzja o ich występie zapadnie dopiero w dniu meczu. |
KS Volksdeutsch - WISŁA KRAKÓW 0 : 4 !!!
i zaorać to niebieskie gó... !!! |
Wygraliśmy tam 2 razy pod rząd, 3 raz nie wygramy. Szczerze mówiąc po tym jak nasi zawalili derby chuja mnie obchodzi wynik dzisiejszego meczu. Wygrać to trzeba było tydzień temu, dzisiejszy mecz niech sobie w dupę wsadzą!
|
Ruch należy dobić i tyle.
|
Cytat:
|
Ograć ich i tyle w temacie. Musimy w końcu wygrać kolejny mecz na wyjeździe.
|
Ty się lecz człowieku. Nam punkty są potrzebne jak tlen w każdym meczu!!!
|
Cytat:
Ale jestem za tym, żeby im ten dostęp do tlenu odciąć definitywnie. |
zawsze sie zastanawiam jak to jest możliwe że ktoś gwizda na meczu na doping własnych kibiców , czytając to forum widzę że to jednak jest możliwe
a sportowo - teoretycznie tak łatwego meczu może juz w tym sezonie nie być, praktycznie - różnie z tym bywa... |
Cytat:
|
Cytat:
:haha: Nie słyszałem ani jednego gwizdu kiedy dopingowano Wisłę. |
Ze śmierdzielami tylko zwycięstwo(powinno być gładkie patrząc z czysto sportowej strony). Pora spuścić ten antypolski klubik z ligi.
|
Mnie to dziwi, ze tacy wielcy patrioci nic nie robia majac volksdeustchow, antypolakow na swoim stadionie:lol: A nie sorry, gwizdza:lol:
|
Cytat:
|
Będzie ciężko i remis brałbym w ciemno.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl