![]() |
DERBY KRAKOWA ! 10 grudnia 2016, godz. 20:30
Przed nami najważniejszy mecz w sezonie. Derby Krakowa. W tym meczu nie liczy się styl, liczy się wynik końcowy po 90 minutach gry! Cel jest jeden - zaorać pasiastą damę na trybunach i na boisku. Piłkarze są rządni rewanżu za sierpniową porażkę przy Kałuży 2:1. Kibice też mają coś do udowodnienia. O mobilizację chyba w tym wypadku nie powinno być ciężko, bo o to zadba Radosław Sobolewski, który już w nie jednej Świętej Wojnie brał udział. KAŻDY PIŁKARZ NIECH PAMIĘTA WYNIKÓW DERBÓW TO RZECZ ŚWIĘTA! Nie będzie charakterystyki rywala, bo wystarczy wejść na roksę i wybrać odpowiednią Panią, opis powinien się zgadzać z historią koleżanki zza Błoń. KRAKÓW JEST NASZ! Każdy kibic, któremu dobry Wisły leży na sercu w najbliższą sobotę powinien się stawić na R22 i ze wszystkich sił dopingować Wisłę i jechać po sąsiadce. Odpuście sobie gwizdanie na układowiczów i nie dajcie satysfakcji wrogom, którzy tylko czekają na pogłębienie się kryzysu u nas. Dajmy z siebie wszystko, tak aby po meczu móc świętować panowanie w Krakowie! 1906% na boisku i na trybunach! Zapraszam do dyskusji! |
Wyśmienita grafika:D
Nie ma litości, połamcie tym ....om kości!!! |
Swinia powinna byc z Arą, tutaj powinien byc rabin z takimi dlugimi pejsami trzymajacy worek czosnku w lewej dloni :D
|
Grafika wygrałą :D
|
TYLKO ZWYCIĘSTWO, WISEŁKO TYLKO ZWYCIĘSTWO!!!
Może nie być finezji i polotu, ale k.u.r.w.a walka od 1 do ostatniej minuty meczu być musi u każdego Wiślaka! |
Pozamiatałes ta grafika :D Tylko zwyciestwo, Najlepiej jak z Arka :D
|
Co do grafiki, to pamiętam podobną flagę w latach '90. Bardzo mi się podobała :)
A jeżeli chodzi o mecz.. Nie ma żadnego wytłumaczenia dla piłkarzy jak tego nie wygrają. Przegrali 2 kolejne mecze derbowe, teraz mają OBOWIĄZEK odnieść zwycięstwo. Żadnego tłumaczenia, że wyciągniemy wnioski, postaramy się w następnym mecz, itp. NIE MA ŻADNEGO TŁUMACZENIA. 3 punkty, nie ważne w jakim stylu. |
Rozdupcyć ich jak gnój po polu.
|
Bardzo oryginalna grafika ;)
Jesteśmy w optymalnej formie, do kadry zapewne powrócą Guzmics i Ondrasek, nic tylko wygrać!!! JJJBG |
Od długiego czasu mecze derbowe są na styku, czas by w końcu dojebać im jak w 2009! :-)
|
Poproszę o Kraków z wielkiej litery w temacie.
|
Cytat:
|
Powtórka z meczu z Arką mile widziana zakończmy ten rok z przytupem!!!! Jazda! Jazda! Jazda!
|
Ich w tym meczu trzeba poprostu roz.jebać.Zeby nie bylo co zbierać.Wszyscy na R22.
|
W tym meczu nie wystarczy zwyciężyć, w tym meczu musimy ich zniszczyć, totalnie na boisku, a przede wszystkim na trybunach. Nie wyobrażam sobie żeby w sobotę miłośnicy pogwizdywania dali znowu swój popis. Jedność k .... ten jeden raz w roku, to będzie sąsiadki bolało najbardziej...
Niech ich ta sobota boli długo i namiętnie, jak najdłużej bo życzę im w tym sezonie spadku. |
Nie wyobrażam sobie innego rezultatu niż zwycięstwo, w przypadku 3 porażki z rzędu z cracovia śpiewanie: Wisełka rządzi w Krakowie będzie co najmniej niesmaczne. Grają o honor i resztki godności po ostatnich porażkach w derbach
Mam nadzieję że przyłożymy swoją cegiełkę w spuszczeniu sąsiadki do I ligi :D |
Zwycięstwo praktycznie pewne. Pytanie w jak wielkim rozmiarze. Patrząc na rezultaty na własnym boisku (2. miejsce w lidze biorąc pod uwagę tylko mecze domowe) myślę, że wynik 4:0/5:0 jest optymalny.
|
Dobra, a teraz wracaj już na forum Legii czy żydów prowokatorze.
|
Derby to zawsze taki restart - mecz, w którym forma i seria wyników mają niewielki znaczenie. Nawet w czasach ,keidy ligę łataliśmy, jak chcieliśmy, Derby były ciężkie.
|
Cytat:
Jżs ! |
j.ebiemy
mamy sztosa, z każdym odrabiamy z nawiązką co przegraliśmy rundę temu, musi być dobrze |
Cytat:
Co do samego meczu to obecna forma nie ma znaczenia, to sa zawsze mecze czesciowo oderwane od formy czy umiejetnosci ale wydaje sie ze wszystkie atuty sa po naszej stronie. |
Tylko zwycięstwo, bo już zbyt wiele tych derbów z rzędu bez zwycięstwa, zbyt wiele.
|
W sobotę trzeba walnąć kielonka przed.
Łatwo nie będzie. Niech nie piszą że zwycięstwo w kieszeni, bo Derby to Derby. craxa zepnie pośladki i będzie gryzła trawę nawet z asfaltem dokoła boiska. Musi być u Naszych pełna koncentracja i pierd**** na trybunach. |
Zobaczcie jak sytuacja się odwróciła. Poprzednie derby i dwa bieguny - na jednym rozbita Wisła w katastrofalnej sytuacji a na drugim chwalony za "świetną piłkę" klub żydowski na fali poprzedniego sezonu i z motywacją, że można tę rozbitą Wisłę zagryźć.
Mija kilka miesięcy i my jesteśmy na fali. Brożek się obudził, Popović, Boguski i Brlek wystrzelili z formą a Mączyński jest jak z innego filmu. Pasiaste prostytutki mają swoje problemy, regres formy, konflikty wewnątrz szatni i podejrzenia, że nie grają fair wobec trenera. Pierwszy raz od dawna czuje, że może być powtórka z tego sezonu - nie pamiętam wyniku, chyba 3:0 u nas - gdzie byli tak totalnie bezradni, że faul niejakiego Barana i czerwona kartka była kwintesencją tego totalnego braku pomysłu na zatrzymanie Wisły. |
Mam ogromną prośbę- zwłaszcza do młodszych kibiców:
Nie pompujcie balona... To się (prawie) zawsze źle kończy. To są Derby. I my byliśmy w sytuacji, gdy sąsiadka była "na fali" a nam "nie żarło". Nie wywierajmy zbyt dużej presji, nie piszmy o 5 czy 6 do 0. Mnie wystarczy 1-0, po meczu walki i zaangażowania. O zaangażowanie jestem spokojny, bo i zawodnicy i (zwłaszcza) Pan Trener Radosław udowodnili już sporo. A zbyt dużej presji bardzo się boję, bo może się skończyć czerwoną kartką w pierwszych minutach i będziemy mieli problem... |
Nareszcie jakieś porządne plakaty meczowe :-)
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/f...by_01_druk.jpg http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/f...by_02_druk.jpg |
wazne ze bedzie nas troche od rana ladnie bilety schodza i jak obliczam do teraz sprzedano okolo 11 tysiecy;) z innej beczki beda icki? a jesli tak to ile biletow dostana?
eh to moze byc jeden z piekniejszych wieczorow w tym roku.. |
Będą icki, podobno 2 tys.
|
ciekawe czy zaskocza i beda w komplecie bo juz ostatnio mieli mega problemy ze sprzedaza i rozdawali po fanklubach a i tak im zabraklo ale to ich problemy my musimy dac z siebie wszystko :)
|
Taka mała rzecz, a cieszy - wreszcie na powyższych plakatach nie ma nazwy tego zgniłego klubiku. A i sam plakat bardzo ładny.
Oczywiście po meczu 3 punkty muszą zostać u nas! :) |
taki plakat mogli by dorzucić do nagród 12zawodnik za 10-20 zł zajebioza !
|
sracovia k! sracovia s! sracovia starą kvrwą jest!
https://www.youtube.com/watch?v=1dsz...utu.be&t=0m39s :tsw_wislazkrakowa: Wszyscy na derby! Wróg jest tylko jeden i zasiądzie na sektorze dla przyjezdnych... |
|
Cytat:
Bardziej nadają się na impreze muzyczną |
W porównaniu z tym co było do tej pory to ziemia a niebo. Mnie się podobają, wyróżniają się, są taki nietuzinkowe jak popatrzymy na dotychczasowe :-)
|
Poza mieleniem ozorów w tym temacie i wykrzykiwaniem w internecie jżs itp. i jak nasi muszą zagrać, pora na czyny:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...rbowewyzwanie/ |
Jak ktoś wyżej napisał, derby rządzą się swoimi prawami i nie ma co za bardzo pompować balonika. Nawet będąc w formie mieliśmy problem, żeby ich całkowicie zdominować i roz..bać. Obecnie grają piach ale na derby zepną żydowskie pośladki i będą chcieli ugrać jak najwięcej. Ambitna i nie ustępująca walka i o wynik jestem spokojny, zagramy optymalnym składem (o ile ktoś nie nabawi się kontuzji na treningu). JŻS!!!
|
Zastanawiam się, którego Lagunę tym razem wyznaczą do sędziowania derbów. Znając życie, jakiegoś z warszawki lub innego gila, sprzyjającego pejsom.
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl