Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   DERBY KRAKOWA ! 10 grudnia 2016, godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9741)

WISŁAZWE 04.12.2016 14:11

DERBY KRAKOWA ! 10 grudnia 2016, godz. 20:30
 


Przed nami najważniejszy mecz w sezonie. Derby Krakowa.
W tym meczu nie liczy się styl, liczy się wynik końcowy po 90 minutach gry!
Cel jest jeden - zaorać pasiastą damę na trybunach i na boisku. Piłkarze są rządni rewanżu za sierpniową porażkę przy Kałuży 2:1. Kibice też mają coś do udowodnienia.

O mobilizację chyba w tym wypadku nie powinno być ciężko, bo o to zadba Radosław Sobolewski, który już w nie jednej Świętej Wojnie brał udział.

KAŻDY PIŁKARZ NIECH PAMIĘTA WYNIKÓW DERBÓW TO RZECZ ŚWIĘTA!

Nie będzie charakterystyki rywala, bo wystarczy wejść na roksę i wybrać odpowiednią Panią, opis powinien się zgadzać z historią koleżanki zza Błoń.

KRAKÓW JEST NASZ!


Każdy kibic, któremu dobry Wisły leży na sercu w najbliższą sobotę powinien się stawić na R22 i ze wszystkich sił dopingować Wisłę i jechać po sąsiadce. Odpuście sobie gwizdanie na układowiczów i nie dajcie satysfakcji wrogom, którzy tylko czekają na pogłębienie się kryzysu u nas. Dajmy z siebie wszystko, tak aby po meczu móc świętować panowanie w Krakowie!

1906% na boisku i na trybunach!


Zapraszam do dyskusji!

wiesniak842 04.12.2016 14:14

Wyśmienita grafika:D
Nie ma litości, połamcie tym ....om kości!!!

regan 04.12.2016 14:17

Swinia powinna byc z Arą, tutaj powinien byc rabin z takimi dlugimi pejsami trzymajacy worek czosnku w lewej dloni :D

St Yabol 04.12.2016 14:19

Grafika wygrałą :D

JEDREK76 04.12.2016 14:21

TYLKO ZWYCIĘSTWO, WISEŁKO TYLKO ZWYCIĘSTWO!!!

Może nie być finezji i polotu, ale k.u.r.w.a walka od 1 do ostatniej minuty meczu być musi u każdego Wiślaka!

mitmichael 04.12.2016 14:28

Pozamiatałes ta grafika :D Tylko zwyciestwo, Najlepiej jak z Arka :D

kbr 04.12.2016 14:33

Co do grafiki, to pamiętam podobną flagę w latach '90. Bardzo mi się podobała :)
A jeżeli chodzi o mecz.. Nie ma żadnego wytłumaczenia dla piłkarzy jak tego nie wygrają. Przegrali 2 kolejne mecze derbowe, teraz mają OBOWIĄZEK odnieść zwycięstwo. Żadnego tłumaczenia, że wyciągniemy wnioski, postaramy się w następnym mecz, itp. NIE MA ŻADNEGO TŁUMACZENIA. 3 punkty, nie ważne w jakim stylu.

El'kabat 04.12.2016 14:43

Rozdupcyć ich jak gnój po polu.

krzaq12 04.12.2016 14:58

Bardzo oryginalna grafika ;)

Jesteśmy w optymalnej formie, do kadry zapewne powrócą Guzmics i Ondrasek, nic tylko wygrać!!!

JJJBG

!!IRIVER!! 04.12.2016 15:23

Od długiego czasu mecze derbowe są na styku, czas by w końcu dojebać im jak w 2009! :-)

dj_ibutti 04.12.2016 15:45

Poproszę o Kraków z wielkiej litery w temacie.

JrQ- 04.12.2016 16:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 1458574)
Poproszę o Kraków z wielkiej litery w temacie.

+ niejednej piszemy razem ; )

brylant17 04.12.2016 16:47

Powtórka z meczu z Arką mile widziana zakończmy ten rok z przytupem!!!! Jazda! Jazda! Jazda!

Wojtas 04.12.2016 20:29

Ich w tym meczu trzeba poprostu roz.jebać.Zeby nie bylo co zbierać.Wszyscy na R22.

KotWButach 04.12.2016 21:39

W tym meczu nie wystarczy zwyciężyć, w tym meczu musimy ich zniszczyć, totalnie na boisku, a przede wszystkim na trybunach. Nie wyobrażam sobie żeby w sobotę miłośnicy pogwizdywania dali znowu swój popis. Jedność k .... ten jeden raz w roku, to będzie sąsiadki bolało najbardziej...
Niech ich ta sobota boli długo i namiętnie, jak najdłużej bo życzę im w tym sezonie spadku.

Arleton 04.12.2016 21:52

Nie wyobrażam sobie innego rezultatu niż zwycięstwo, w przypadku 3 porażki z rzędu z cracovia śpiewanie: Wisełka rządzi w Krakowie będzie co najmniej niesmaczne. Grają o honor i resztki godności po ostatnich porażkach w derbach

Mam nadzieję że przyłożymy swoją cegiełkę w spuszczeniu sąsiadki do I ligi :D

Zooey_Deschanel 04.12.2016 21:59

Zwycięstwo praktycznie pewne. Pytanie w jak wielkim rozmiarze. Patrząc na rezultaty na własnym boisku (2. miejsce w lidze biorąc pod uwagę tylko mecze domowe) myślę, że wynik 4:0/5:0 jest optymalny.

fialo 04.12.2016 22:23

Dobra, a teraz wracaj już na forum Legii czy żydów prowokatorze.

piotek 04.12.2016 22:42

Derby to zawsze taki restart - mecz, w którym forma i seria wyników mają niewielki znaczenie. Nawet w czasach ,keidy ligę łataliśmy, jak chcieliśmy, Derby były ciężkie.

Dariook 05.12.2016 00:29

Cytat:

Gdy chcemy iść na spacer, wybieramy Rynek lub bulwary. Gdy chcemy się zabawić - najczęściej Kazimierz, na spacer z psem najlepsze Błonia, a na wycieczkę rowerową - lasek Wolski. A gdy patrzymy w tabelę ekstraklasy - Wisła powinna być nad Cracovią.

Zacznijmy od tego, że to żadna uszczypliwość wobec kibiców Pasów. Nie, to czysta statystyka i to historyczna. Kraków nie lubi zmian. Ile było lamentów, gdy burzono mury wokół starego miasta, a dopiero potem zrozumiano, że powstałe w ich miejsce Planty dają temu miastu nowy oddech.

Kraków lubi stabilizację i nie przepada za anomaliami.

A obecność Cracovii w tabeli ekstraklasy ponad Wisłą to właśnie taka anomalia. Trochę jakby okrąglak z Placu Żydowskiego stanął na Rynku Głównym i można byłoby kupić w nim zapiekanki. Albo nyska z kiełbaskami zaparkowałaby nie pod halą targową, a pod Tauron Areną. Dziwnie, co?

Tak samo dziwnie można było się poczuć przez ostatnie tygodnie spoglądając w tabelę ekstraklasy. Cracovia nad Wisłą. Coś nie gra, prawda?

Przyjrzyjmy się liczbom. Do tej pory Cracovia ośmiokrotnie kończyła sezon wyżej w tabeli od Wisły. 8 razy na 82 edycje, to co prawda więcej niż błąd statystyczny, ale nadal mniej niż choćby 10%.

Ba! Nigdy nie zdarzył się taki sezon, aby Cracovia była w ekstraklasie, a Wisła nie. To tak jakby było dwóch braci, weźmy bliźniaków, i jeden z nich musiałby pytać drugiego, pewnie silniejszego, czy może wejść do pokoju.

Oczywiście, czasem nawet w Krakowie zdarzają się odmiany, momentami wielkie, w końcu przecież nawet Wisła (rzeka) płynęła kiedyś innymi korytami, co teraz. Ale to wyjątek, wyłom, w naszej sennej codzienności.

Cracovia potrzebuje silnej Wisły, a Wisła potrzebuje silnej Cracovii, ale proporcje wciąż są zachowywane. Biała Gwiazda ma ostatnio sporo problemów, ale na żaden przewrót kopernikański, w efekcie którego Wisła zostałaby wstrzymana, a Cracovia na dobre wprawiona w ruch, się nie zanosi.
:lol:
Jżs !

Kac 05.12.2016 01:50

j.ebiemy

mamy sztosa, z każdym odrabiamy z nawiązką co przegraliśmy rundę temu, musi być dobrze

Przybyszewski 05.12.2016 08:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KotWButach (Post 1458601)
W tym meczu nie wystarczy zwyciężyć, w tym meczu musimy ich zniszczyć, totalnie na boisku, a przede wszystkim na trybunach. Nie wyobrażam sobie żeby w sobotę miłośnicy pogwizdywania dali znowu swój popis. Jedność k .... ten jeden raz w roku, to będzie sąsiadki bolało najbardziej...
Niech ich ta sobota boli długo i namiętnie, jak najdłużej bo życzę im w tym sezonie spadku.

Oczekiwanie jednosci dziala w 2 strony. Nikt nie bedzie gwizdal jak bedziemy kibicowac Wisle a nie ze aktywuja sie milosnicy opcji niemieckiej czy tez kryptowidzewiacy.

Co do samego meczu to obecna forma nie ma znaczenia, to sa zawsze mecze czesciowo oderwane od formy czy umiejetnosci ale wydaje sie ze wszystkie atuty sa po naszej stronie.

17wojownik 05.12.2016 09:00

Tylko zwycięstwo, bo już zbyt wiele tych derbów z rzędu bez zwycięstwa, zbyt wiele.

szczepans21 05.12.2016 09:22

W sobotę trzeba walnąć kielonka przed.
Łatwo nie będzie.
Niech nie piszą że zwycięstwo w kieszeni, bo Derby to Derby.
craxa zepnie pośladki i będzie gryzła trawę nawet z asfaltem dokoła boiska.

Musi być u Naszych pełna koncentracja i pierd**** na trybunach.

Pulpet 05.12.2016 10:13

Zobaczcie jak sytuacja się odwróciła. Poprzednie derby i dwa bieguny - na jednym rozbita Wisła w katastrofalnej sytuacji a na drugim chwalony za "świetną piłkę" klub żydowski na fali poprzedniego sezonu i z motywacją, że można tę rozbitą Wisłę zagryźć.
Mija kilka miesięcy i my jesteśmy na fali. Brożek się obudził, Popović, Boguski i Brlek wystrzelili z formą a Mączyński jest jak z innego filmu. Pasiaste prostytutki mają swoje problemy, regres formy, konflikty wewnątrz szatni i podejrzenia, że nie grają fair wobec trenera.

Pierwszy raz od dawna czuje, że może być powtórka z tego sezonu - nie pamiętam wyniku, chyba 3:0 u nas - gdzie byli tak totalnie bezradni, że faul niejakiego Barana i czerwona kartka była kwintesencją tego totalnego braku pomysłu na zatrzymanie Wisły.

05.12.2016 10:38

Mam ogromną prośbę- zwłaszcza do młodszych kibiców:

Nie pompujcie balona...
To się (prawie) zawsze źle kończy.
To są Derby. I my byliśmy w sytuacji, gdy sąsiadka była "na fali" a nam "nie żarło". Nie wywierajmy zbyt dużej presji, nie piszmy o 5 czy 6 do 0. Mnie wystarczy 1-0, po meczu walki i zaangażowania. O zaangażowanie jestem spokojny, bo i zawodnicy i (zwłaszcza) Pan Trener Radosław udowodnili już sporo. A zbyt dużej presji bardzo się boję, bo może się skończyć czerwoną kartką w pierwszych minutach i będziemy mieli problem...

heoij 05.12.2016 12:23

Nareszcie jakieś porządne plakaty meczowe :-)

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/f...by_01_druk.jpg

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/f...by_02_druk.jpg

rasel1906 05.12.2016 14:36

wazne ze bedzie nas troche od rana ladnie bilety schodza i jak obliczam do teraz sprzedano okolo 11 tysiecy;) z innej beczki beda icki? a jesli tak to ile biletow dostana?
eh to moze byc jeden z piekniejszych wieczorow w tym roku..

heoij 05.12.2016 14:50

Będą icki, podobno 2 tys.

rasel1906 05.12.2016 15:02

ciekawe czy zaskocza i beda w komplecie bo juz ostatnio mieli mega problemy ze sprzedaza i rozdawali po fanklubach a i tak im zabraklo ale to ich problemy my musimy dac z siebie wszystko :)

tarantulaw2 05.12.2016 18:12

Taka mała rzecz, a cieszy - wreszcie na powyższych plakatach nie ma nazwy tego zgniłego klubiku. A i sam plakat bardzo ładny.
Oczywiście po meczu 3 punkty muszą zostać u nas! :)

mgła 05.12.2016 20:46

taki plakat mogli by dorzucić do nagród 12zawodnik za 10-20 zł zajebioza !

Dariook 05.12.2016 20:56

sracovia k! sracovia s! sracovia starą kvrwą jest!

https://www.youtube.com/watch?v=1dsz...utu.be&t=0m39s

:tsw_wislazkrakowa:


Wszyscy na derby!
Wróg jest tylko jeden i zasiądzie na sektorze dla przyjezdnych...

tarantulaw2 05.12.2016 21:43

https://www.youtube.com/watch?v=-m8p...ature=youtu.be

Świetne.

Griszka30KR 05.12.2016 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez heoij (Post 1458638)
Nareszcie jakieś porządne plakaty meczowe :-)

Jak dla mnie trochę za bardzo....
Bardziej nadają się na impreze muzyczną

heoij 05.12.2016 22:17

W porównaniu z tym co było do tej pory to ziemia a niebo. Mnie się podobają, wyróżniają się, są taki nietuzinkowe jak popatrzymy na dotychczasowe :-)

Kaan 05.12.2016 23:05

Poza mieleniem ozorów w tym temacie i wykrzykiwaniem w internecie jżs itp. i jak nasi muszą zagrać, pora na czyny:

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...rbowewyzwanie/

Herbi1303 06.12.2016 12:08

Jak ktoś wyżej napisał, derby rządzą się swoimi prawami i nie ma co za bardzo pompować balonika. Nawet będąc w formie mieliśmy problem, żeby ich całkowicie zdominować i roz..bać. Obecnie grają piach ale na derby zepną żydowskie pośladki i będą chcieli ugrać jak najwięcej. Ambitna i nie ustępująca walka i o wynik jestem spokojny, zagramy optymalnym składem (o ile ktoś nie nabawi się kontuzji na treningu). JŻS!!!

Piotr777 06.12.2016 12:52

Zastanawiam się, którego Lagunę tym razem wyznaczą do sędziowania derbów. Znając życie, jakiegoś z warszawki lub innego gila, sprzyjającego pejsom.

Above 06.12.2016 18:52

https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net...d8&oe=58F1E231


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl