Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XVIII KOLEJKA] Lech Poznań - Gwiazdorzy z Krakowa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9550)

WISŁAZWE 29.11.2015 22:37

[XVIII KOLEJKA] Lech Poznań - Gwiazdorzy z Krakowa
 
Już w najbliższą środę Gwiazdorzy z Krakowa zapraszają na kolejny pełen emocji, dobrej gry i przepełniony ambicją mecz. Tym razem po przeciwnej stronie murawy stanie Lech Poznań.

Zapowiedzi mecz nie będzie, bo zwyczajnie nie mam głowy do pisania po dzisiejszych Derbach.

heoij 29.11.2015 22:42

Dodałbym:

Zapraszają "trener" z "piłkarzami" którzy "walcząc do ostatniej minuty" przegrali u siebie 191. Derby Krakowa, kończąc tym samym 56-letnią passę meczów bez porażki w najwyższej klasie rozgrywkowej na Reymonta.

Cytat:

To pierwsze ekstraklasowe zwycięstwo cracovii na stadionie Wisły od 13 września 1959 roku.
Co do meczu z Amicą, nie interesuje mnie zbytnio bo pewnie znowu go zremisujemy bo na więcej nas nie stać. Najważniejszy mecz w sezonie przegraliśmy dzisiaj. Tym samym skończyła się pewna era w historii naszego klubu.

kicur 29.11.2015 22:57

Ja myślę, że należy dodać jeszcze jedno. Takie małe pytanie. W której minucie naszym przestanie się chcieć biegać
A) w 60
B) w 65
C) w 49

Na osobę, która poprawnie wytypuje wynik oraz trafi odpowiedź w pytaniu konkursowym czeka atrakcyjna nagroda. Nauka marnowania setek z Pawłem Brożkiem oraz nauka bezsensownego biegania ze strusiem pędziwiatrem Rafałem Boguskim. Dodatkowo już dzisiaj możesz wysłać sms o treści pomagam na numer xxxx w celu udzielenia pomocy zarządowi . Nie czekaj, typuj już dzisiaj, pamiętaj żeby nie edytować postu. Pamiętaj również, że Kazimierz Moskal jest jedynym człowiekiem, który podczas ceremonii losowania grup LM wylosował by kartkę z napisem "Remis albo w......."
Dobranoc

DJ Hazel 29.11.2015 23:00

Ta era skończyła się w 2011 roku a najgorsze,że nawet chyba Cupiał nie wie co dalej. Staliśmy się pośmiewiskiem. Lech się rozpędza powoli i raczej nie ma szans nawet na remis...Swoją drogą jakie to przewrotne...Byli tak długo na spadku a za chwilę mogą nas wyprzedzić.

Dariook 29.11.2015 23:38

Kazimierz Moskal :

Cytat:

Nie mamy wyjścia i musimy jechać do Poznania, aby pokazać się z jak najlepszej strony. Zdajemy sobie absolutnie sprawę, że Lech to nie jest już ten zespół, który tracił punkty. Jest teraz na fali i ma szerszą ławkę, niż my, a trener Urban rotuje zawodnikami. Dziś nie wiem czy tak do końca zabrakło nam trochę zdrowia, czy też to, że goniliśmy wynik. Musiały być momenty, że ktoś odczuwał trudy spotkania, szczególnie na tym boisku, ale no cóż. Mamy taki skład jaki mamy i to też powinno być dla nas plusem, jeśli będziemy zdrowi, że zagramy w tym samym składzie, bo to też służy czemuś, m.in. zgraniu - mówił ponadto Moskal.
Są zgrani i pewnie zechcą pokazać się z jak najlepszej strony więc obstawiam gładkie 3-0, do przodu.

silver03 29.11.2015 23:41

Moskal wie, że nic nie wie.

kbr 29.11.2015 23:47

Niezależnie od dzisiejszego wyniku nie dałbym naszym szansę na choćby 1 punkt. To będzie podobny wyjazd jak ten w grudniu 2013 roku. 0-2 i problemy ze skonstruowaniem składnej akcji. Amica pozbierała się i teraz nas ogra na luzie.

markowywislak 01.12.2015 11:47

Już widzę te wpisy "nagle umieją grać" "chce im się biegać". Ta banda frajerów taaak! Banda frajerów i tak ich będę nazywał. Myślę że pstryczek w nos wszystkim zrobią i przywiozą jakieś punkty z poznania. Taka nasza ekstraklasa

ABGwislakABG 01.12.2015 11:53

Damy rade, mamy przeciez Uryge w srodku pola!

Kamson 01.12.2015 12:03

Chvj z grajkami, chvj z wynikami, KUPUJCIE BILETY NA LEGIĘ!!!

serek.c2 01.12.2015 12:13

Ja kupuję nadal na Wisłę.

wolfu 01.12.2015 12:26

Ekstraklasa to jedna wielka niewiadoma. Nie zdziwiłbym się, gdybyśmy z Lechem/Legią zagrali kolejny mecz życia i zgarnęli komplet.

dynek.pl 01.12.2015 12:59

Po pierwsze to nie damy rady kondycyjnie. Juz w derbach siedliśmy dlatego tak to wyglądało jak wyglądało od 70 minuty.
Klania się nasza wąska kadra.

tommiyacht 01.12.2015 13:02

Albo przygotowanie. Remis biore w ciemno. Morale nisko jak cholera.

mee 01.12.2015 13:04

Idiotyczny temat, ja tam nie widzę żadnego gwiazdorstwa, może poza DG77, ale to przecież nie jest piłkarz. Tego typu i inne określenia w tym momencie bardziej pasują do właściciela tego "cyrku" bo inaczej nie da się tego nazwać. Proponuję kubeł zimnej wody to może właściwe proporcje w postrzeganiu rzeczywistości wrócą. A w Poznaniu każdy wynik jest możliwy. 0-3 jak i 3-0. To pewnie remis.

wiesniak842 01.12.2015 13:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 1421251)
Albo przygotowanie. Remis biore w ciemno. Morale nisko jak cholera.

Nie wiem czy wiesz ale Moskal wczoraj rozwiazal kontrakt:D

tommiyacht 01.12.2015 13:29

Wiem, inaczej bym napisał ze pewnie będzie remis :)

KotWButach 01.12.2015 13:57

12 punktów do końca roku i choć trochę plamę po derbach zmażą...

dynek.pl 01.12.2015 13:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 1421251)
Albo przygotowanie. Remis biore w ciemno. Morale nisko jak cholera.

Jakos przez kilkanascie kolejek wytrzymywalismy od 1 do ostatniej minuty wiec przygotowanie bylo mysle ok.

Patryko 01.12.2015 15:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1421265)
Jakos przez kilkanascie kolejek wytrzymywalismy od 1 do ostatniej minuty wiec przygotowanie bylo mysle ok.

Jakie znaczenie ma w tym kontekście kilkanaście poprzednich kolejek? Praktycznie cały zespół spuchł w TYM konkretnym meczu. Czyżby sztab trenerski zawalił przygotowania podczas przerwy na reprezentację?

Marlowe 01.12.2015 15:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1421265)
Jakos przez kilkanascie kolejek wytrzymywalismy od 1 do ostatniej minuty wiec przygotowanie bylo mysle ok.

Pierwszy lepszy przykład.Mecz z Górnikiem W drugiej połowie Wisły nie było.Podobnie jak na Derbach.

Manhunt 01.12.2015 15:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KotWButach (Post 1421264)
12 punktów do końca roku i choć trochę plamę po derbach zmażą...

Plamy po derbach to oni nie zmażą przez najbliższe lata, nawet jakby zdobyli mistrzostwo ..

serek.c2 01.12.2015 16:02

Już nie przesadzajcie, wygrają kolejne derby to i plamę zmażą - najlepiej te w grupie mistrzowskiej na wiosnę.

Marlowe 01.12.2015 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1421277)
Już nie przesadzajcie, wygrają kolejne derby to i plamę zmażą - najlepiej te w grupie mistrzowskiej na wiosnę.

53 razy musieliby wygrać z rzędu,ale my tego nie dożyjemy...

funkykoval 01.12.2015 20:38

Prżeciez na Reymonta wygrali 20 lat temu w II lidze myśmy wygrali w rewanżu tak wiec gadanie o 56 latach jest śmieszne tym bardziej, ze w I lidze graliśmy od tej ostatniej porażki 11 razy, a ze starozakonni grywali regularnie w niższych ligach to trwało to 56 lat

Patrvk 01.12.2015 20:44

56 lat temu wygrali w najwyszej lidzę jako goście

serek.c2 01.12.2015 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marlowe (Post 1421290)
53 razy musieliby wygrać z rzędu,ale my tego nie dożyjemy...

Policz sobie ile razy w ciągu tego ponad pół wieku żydki grały z nami na Reymonta w ekstraklasie...

WISŁAZWE 01.12.2015 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1421277)
Już nie przesadzajcie, wygrają kolejne derby to i plamę zmażą - najlepiej te w grupie mistrzowskiej na wiosnę.


Spoko, tylko 4:0 i to na Kałuży.
Innego wyniku nie przyjmuję do wiadomości.

Za bardzo zagłaskaliśmy naszych grajków tłumacząc wszystko brakiem kasy i biedą w klubie. Jakoś Maciej Jankowski czy Maciej Sadlok nie mieli oporów, żeby zgłosić sprawę o tym, że klub zalega im z wypłatą a mieli już opór żeby zapierrdalać w DERBACH.

Ja nie wybaczam takich błędów i takich meczy.
Komplet punktów w ostatnich czterech meczach nie wymarzę tej palmy na honorze.

Marlowe 02.12.2015 07:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1421322)
Policz sobie ile razy w ciągu tego ponad pół wieku żydki grały z nami na Reymonta w ekstraklasie...

No tak.Poniosło mnie .Przepraszam.Po prostu już nie myślę po ostatniej niedzieli...

Marlowe 02.12.2015 07:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1421322)
Policz sobie ile razy w ciągu tego ponad pół wieku żydki grały z nami na Reymonta w ekstraklasie...

Palnąłem jak głupi a było pomyśleć.Ale niesmak ten sam...

Marlowe 02.12.2015 07:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1421318)
Prżeciez na Reymonta wygrali 20 lat temu w II lidze myśmy wygrali w rewanżu tak wiec gadanie o 56 latach jest śmieszne tym bardziej, ze w I lidze graliśmy od tej ostatniej porażki 11 razy, a ze starozakonni grywali regularnie w niższych ligach to trwało to 56 lat

Sorry mój błąd...jeszcze mi trauma nie przeszła i długo nie przejdzie...

Marlowe 02.12.2015 07:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patrvk (Post 1421320)
56 lat temu wygrali w najwyszej lidzę jako goście

Dokładnie walnąłem głupotę ...

mitmichael 02.12.2015 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1420832)
Już w najbliższą środę Gwiazdorzy z Krakowa zapraszają na kolejny pełen emocji, dobrej gry i przepełniony ambicją mecz. Tym razem po przeciwnej stronie murawy stanie Lech Poznań.

Zapowiedzi mecz nie będzie, bo zwyczajnie nie mam głowy do pisania po dzisiejszych Derbach.

Gwiazdorzy to za duzo powiedziane bo gwiazdorzy to jeszcze chca sie wykazac a Nasi zawodnicy co najwyzej wykazali sie nieudacznoscia. Na wyjazdach gramy lepiej wiec cos mi sie wydaje, ze dzisiaj osiagniemy dobry rezultat i znowu wyjdzie, ze to nie wina trenera i wcale sie nie zdziwie jezeli tak wlasnie bedzie

szprotson 02.12.2015 19:08

nie gwiazdorzy a "partacze part 2"
partacze part 1 to była Wisła Maskanta przegrywająca z parchami.

a dziś.
niezaleznie kto trenerem i jaki sład wystawi : TYLKO WISŁA!

marpil 02.12.2015 19:32

jak widać nasz nowy trener nie za bardzo da szansę młodym od początku, widać tylko jedną zmianę więc będzie bardzo ciężko, no chyba, że ich jakoś zmotywował np. weźmie ich do mcdonaldsa ;)

piotek 02.12.2015 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marpil (Post 1421447)
jak widać nasz nowy trener nie za bardzo da szansę młodym od początku, widać tylko jedną zmianę więc będzie bardzo ciężko, no chyba, że ich jakoś zmotywował np. weźmie ich do mcdonaldsa ;)

Ale kogo Ty chcesz wpuścić od pierwszej minuty? :)
Mi wystarczy, jak wpuści kogoś choćby na 20 minut.

AntyMod 02.12.2015 20:52

jak widac zwolennik i milosnik warszawskiego blichtru i splendoru nie mial ochoty w niedziele zagrac przeciw swej ulubionej druzynie

Arked 02.12.2015 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marpil (Post 1421447)
jak widać nasz nowy trener nie za bardzo da szansę młodym od początku, widać tylko jedną zmianę więc będzie bardzo ciężko, no chyba, że ich jakoś zmotywował np. weźmie ich do mcdonaldsa ;)

Co wy z tymi młodymi? Mamy jakieś wielkie talenty na ławce? Co miał Broniszewski zmieniac w składzie jak my mamy 13-14 zawodników na Ekstraklasę.

Greeg 02.12.2015 21:07

Zagłaskaliśmy te ....y ...

dynek.pl 02.12.2015 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Greeg (Post 1421460)
Zagłaskaliśmy te ....y ...

O co Ci qrwa chodzi ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl