Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XIV Kolejka] WISŁA Kraków - Ruch Chorzów, 30 października, godz. 20:30. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9539)

WISŁAZWE 28.10.2015 18:48

[XIV Kolejka] WISŁA Kraków - Ruch Chorzów, 30 października, godz. 20:30.
 




Przed nami kolejne ligowe starcie. Już w najbliższy piątek Wisła Kraków podejmie na własnym stadionie zespół Ruchu Chorzów. Oba zespoły w ostatniej kolejce zainkasowały komplet punktów. Biała Gwiazda pewnie ograła w Białymstoku miejscową Jagiellonię, a chorzowianie skromnie pokonali Śląsk Wrocław.





Oba zespoły dzieli w tabeli tylko jeden punkt, więc piątkowy pojedynek zapowiada się interesująco. Miejmy nadzieję, że będziemy świadkami historii i Wisła za panowania Kazimierza Moskala, wygra w końcu dwa spotkania z rzędu.



Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30, transmisję z Reymonta przeprowadzi stacja Canal+ Sport.





Zapraszam na krótką zapowiedź piątkowego spotkania.


Terminarz XIV kolejki Ekstraklasy:




30.10.2015

18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
20:30 Górnik Łęczna - Cracovia
20:30 Wisła Kraków - Ruch Chorzów

31.10.2015

15:30 Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
20:30 Śląsk Wrocław - Lech Poznań

2.11.2015

18:00 Korona Kielce - Termalica Nieciecza
20:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok






Historia spotkań pomiędzy Wisłą Kraków a Ruchem Chorzów:


SEZON 2007/08:

5 kwietnia 2008, 20: 15 - Wisła Kraków - Ruch Chorzów 2: 0, Paweł Brożek 32, Tomas Jirsak 72

SEZON 2008/09


2 listopada 2008, 17: 00, Wisła Kraków - Ruch Chorzów 2: 0, Paweł Brożek 13, Junior Diaz 44.

SEZON 2009/10*

1 sierpnia 2009, 15: 30, Wisła Kraków - Ruch Chorzów 2: 0, Arkadiusz Głowacki 20, Wojciech Łobodziński 24.

SEZON 2010/11

4 marca 2011, 20: 00, Wisła Kraków - Ruch Chorzów 3: 1, Andraż Kirm 17, Tomas Jirsak 50, Maor Melikson 80 - Wojciech Grzyb 49.

SEZON 2011/12

25 września 2011, 17: 00, Wisła Kraków - Ruch Chorzów 3: 2, Dudu Biton 42, Andraž Kirm 72, Júnior Díaz 82 - Igor Lewczuk 56, Maciej Jankowski 75


SEZON 2012/13

24 maja 2013, godz. 18: 00, Wisła Kraków – Ruch Chorzów 1: 1, Osman Chavez 14 – Filip Starzyński 2 (karny)


SEZON 2013/14:
8 marca, sobota 18: 30, Wisła Kraków – Ruch Chorzów 0: 1, Grzegorz Kuświk 52


SEZON 2014/15:

10 sierpnia 2014, 18:00, Wisła Kraków – Ruch Chorzów 2:2, Rafał Boguski 18 (k), Paweł Brożek 83 - Daniel Dziwniel 43, Michał Efir 73


Jak pokazuje powyższa statystka Wisła przed własną publicznością ostatni raz wygrała z Ruchem w 2011 roku, od tej pory chorzowianie z Krakowa wyjeżdżali zawsze ze zdobyczą punktową. Czas najwyższy zmienić tą niekorzystną dla Białej Gwiazdy statystykę i wygrać w piątek!


Z obozu rywali.



Chorzowianie aktualnie plasują się na dziesiątym miejscu w tabeli. Strata punktowa od Białej Gwiazdy wynosi tylko jeden punkt. Ewentualne zwycięstwo pozwoli podopiecznym Waldemara Fornalika na złapanie kontaktu z czołówką tabeli, porażka natomiast może oznaczać dla Niebieskich spadek o kilka pozycji.



Ruch nie imponuję na wyjazdach do tej pory ekipa z Górnego Śląska z wojaży po Polsce przywiozła raptem cztery oczka. Jedyne zwycięstwo Niebiescy odnieśli w Kielcach z Koroną.
Miejmy nadzieję, że w piątek nie poprawią swojego wyjazdowego dorobku i z Grodu Kraka wyjadą z zerowym kontem.

Trener Waldemar Fornalik podczas piątkowego meczu będzie mógł skorzystać ze wszystkich swoich zawodników. Nikt nie narzeka na urazy oraz nikt nie jest zmuszony pauzować za nadmiar żółtych kartek. Spodziewać się, więc można, że szkoleniowiec wystawi najmocniejszą jedenastkę i tanio skóry na Reymonta nie sprzeda. Do meczu chorzowianie przygotowywać się będą na własnych obiektach.

Morale naszych rywali po ostatnim zwycięstwie mocno poszło w górę, Ruch przerwał w poprzedniej kolejce fatalną passę bez zwycięstwa, która trwała od 13 września, kiedy to po raz ostatni ekipa z Cichej 6 mogła cieszyć się z trzech punktów, po zwycięstwie nad rywalem z Zabrza.


Piłkarze Ruchu pod lupą TWSD.



Dziś przyjrzę się kadrze Niebieskich.

Od razu w oczy rzucają się nazwiska piłkarzy, którzy w przeszłość reprezentowali barwy krakowskiej Wisły. Marek Zieńczuk, mimo upływu lat, nadal ma praktycznie pewne miejsce w składzie w obecnej rundzie popularny Zieniu bramki jeszcze nie zdobyła, ale za to zaliczył dwie asysty.

Kolejnym zawodnikiem, który jeszcze w zeszłym sezonie reprezentował Białą Gwiazdę jest Mariusz Stępiński, który w Chorzowie strzela jak na zawołanie i ma na swoim koncie już siedem bramek, co czyni go najskuteczniejszym zawodnikiem Ruchu.

Skrajną rolę w zespole Fornalika odgrywa Michał Szewczyk, który również ma za sobą kilka występów z Białą Gwiazdą na piersi.

Na końcu wyliczanki byłych zawodników Wisły znajduje się Łukasz Surma, który to ostatnio miał okazję świętować ogromny sukces, jakim było rozegranie 500 meczu na boiskach ekstraklasowych. 38-Letni pomocnik, również jest ważną postacią w drużynie Fornalika, mimo dość zaawansowanego jak na piłkarza wieku. Mało tego Surma zajmuje trzecie miejsce wśród zawodników Ruchu z największą ilością minut spędzonych na boisku.

Przeglądając dalej kadrę naszych najbliższych przeciwników warto również zwrócić uwagę na obsadę bramki, tam pewne miejsce od początku sezonu ma Słowak - Matúš Putnocký, który wygrywa rywalizację z Wojciechem Skabą.



Linią defensywy dowodzi doświadczony Rafał Grodzicki, kapitan drużyny Niebieskich daje przykład kolegom jak nie powinno się grać w obronie. 32-latek w 13 kolejkach bieżącego sezonu zarobił już siedem żółtych kartek i dwukrotnie wyleciał z boiska oglądając czerwone kartki. Drugim ważnym filarem gry obronnej jest Martin Konczkowski, to on obok Surmy i Putnocký'ego przebywał najdłużej na placu gry.

Druga linia chorzowian to istna mieszanka doświadczenia z młodością. Oprócz wymienionego wcześniej Marka Zieńczuka i Łukasza Surmy, znajduje się tam miejsce dla Macieja Iwańskiego, który po odejściu z Podbeskidzia postanowił właśnie w Chorzowie kontynuować karierę.

Coraz więcej szans na pokazanie swoich umiejętności dostają także młodzi zawodnicy Kamil Mazek, Patryk Lipski czy Maciej Urbańczyk to melodia przyszłości, ale jeżeli ich kariera nabierze odpowiedniego rytmu to już niedługo mogą stać się czołowymi zawodnikami Niebieskich. O ile umiejętności tych pierwszych będzie można ocenić w piątek to Urbańczyka już nie, ponieważ młody pomocnik doznał zerwania więzadeł i przez najbliższy czas nie będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu.


Operacja Ruch! Podtrzymać serię!





Wiślacy do piątkowego pojedynku przygotowują się tradycyjnie w ośrodku treningowym w Myślenicach. Nastroje w drużynie są o wiele lepsze, niż jeszcze przed spotkaniem z Jagiellonią. W końcu Wiślacy zaprezentowali dojrzały futbol, zagrali ładnie dla oka i od początku narzucili swoje tempo gry, efekt był widoczny nie tylko na tablicy wyników, (1: 4) ale również w grze podopiecznych Moskala. Teraz przed naszymi piłkarzami szansa na poprawienie swojej pozycji w tabeli a także podtrzymanie dobrej passy i kolejne zwycięstwo.

Warto zauważyć, że zespół Wisły, odkąd trenerem jest Kazimierz Moskal na problem z wygrywaniem dwóch spotkań z rzędu. Czas najwyższy to zmienić i udowodnić przede wszystkim sobie, że zła seria jest już za nami a zespół w końcu wkroczył na właściwe tory i przekonywujące zwycięstwo w Białymstoku nie było tylko "wypadkiem przy pracy".

Z zespołem ćwiczy Donald Guerrier, wielu zastanawiało się, dlaczego Haitańczyk, który był jednym z wyróżniających się zawodników podczas konfrontacji z Niecieczą, spotkanie w Białymstoku rozpoczął na ławce rezerwowych i długo się z niej nie podnosił. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Jak się okazuje kolano Guerriera nie reaguje tak jakby sobie życzył tego sztab medyczny krakowskiej drużyny. W kolanie zawodnika ciągle zbiera się płyn co uniemożliwia mu występ na pełnych obrotach. Miejmy nadzieję, że uraz skrzydłowego nie okaże się na tyle poważny, że wykluczy go z gry w najbliższym spotkaniu.



Będą zmiany! Wraca Mączyński, Guzmics pauzuje.





Niestety spotkania z Jagiellonią nie będzie miło wspominał Richard Guzmics, który obejrzał w piątek żółtą kartę i będzie zmuszony rywalizację z Ruchem oglądać z wysokości trybun. Najprawdopodobniej, więc zestawianie bloku obronnego będzie następujące Jović, Głowacki, Sadlok, Burliga. W mediach pojawią się, co prawda informacje jakoby Alan Uryga miał zastąpić Węgra na środku obrony a Burliga został by na swojej dotychczasowej pozycji z meczu z Jagiellonią. Wiele zapewne uzależnione jest od tego czy do gry zdolny będzie Donald Guerrier.

Do składu wraca natomiast Krzysztof Mączyński, który odcierpiał już karę pauzy w jednym meczu za nadmiar żółtych kartek.



W najbliższych spotkaniach na kolejne napomnienia uważać muszą następujący zawodnicy: Donald Guerrier oraz Maciej Jankowski, obaj zawodnicy mają po trzy żółte kartki.




Pojedynek snajperów.





W piątek na Reymonta dojdzie do ciekawej rywalizacji snajperów, jeszcze niedawno koledzy grający w jednym zespole a dziś przeciwnicy po dwóch stornach boiska! Paweł Brożek w barwach Wisły i Mariusz Stępiński w barwach Ruchu Chorzów. Młodzian przerósł mistrza, ponieważ ma na swoim koncie o dwa gole więcej niż doświadczony napastnik spod Wawelu.

Co ciekawe Mariusz Stępiński na boisku przebywał o 181 minut mniej niż Brożek a mimo tego udało mu się strzelić więcej bramek. Wynika to zapewne z tego, że Brożek w naszym klubie ma troszkę inne zadania niż Mariusz w Ruchu, jednak napastnika przede wszystkim rozlicza się z bramek i tą statyką się kierowałem.





Zapraszam do dyskusji na temat piątkowej konfrontacji!

rafalek 28.10.2015 18:53

Ruch nie gra wielkiej piłki. Jeśli będzie skuteczność, i jeśli uda nam się zatrzymać Stępińskiego, to przewiduję 3:0 dla nas. O sytuacje jestem spokojny, problem w tym, żeby je wykorzystać.

South 28.10.2015 19:09

kto nie zagra z Ruchu ? Bo nie widzę takiej informacji.

St Yabol 28.10.2015 19:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 1418400)
kto nie zagra z Ruchu ? Bo nie widzę takiej informacji.

Przeczytaj sobie jeszcze raz głośno i wyraźnie punkt pt. Z OBOZU RYWALI akapit nr 3, A potem idź do kąta i przemysł swoje postępowanie.

piotek 28.10.2015 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1418403)
Przeczytaj sobie jeszcze raz głośno i wyraźnie punkt pt. Z OBOZU RYWALI akapit nr 3, A potem idź do kąta i przemysł swoje postępowanie.

Poniżej jest napisane, że nie zagra Urbańczyk. Kwadrans w kącie chyba Ci wystarczy ;)

landryna99 28.10.2015 20:50

Jak się nasi zepną to wygramy,trzeba pilnować Stępińskiego bo nas wypunktuje....

St Yabol 28.10.2015 20:51

Ale to nie jest pierwszy skład :-)

WISŁAZWE 28.10.2015 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 1418400)
kto nie zagra z Ruchu ? Bo nie widzę takiej informacji.

Za kartki nikt nie pauzuje.
W spotkaniu z Lechem kontuzji nabawił się Urbańczyk, wykluczony na dłuższy okres z gry. Zerwane więzadła.

W akapicie chodziło o to, że po meczu ze Śląskiem nikt z dostępnych zawodników nie zgłaszał urazów, więc są do dyspozycji trenera.

Wybaczcie zamieszanie ;)

Griszka30KR 28.10.2015 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 1418399)
, i jeśli uda nam się zatrzymać Stępińskiego, .

Do czego to doszło....

South 28.10.2015 22:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1418403)
Przeczytaj sobie jeszcze raz głośno i wyraźnie punkt pt. Z OBOZU RYWALI akapit nr 3, A potem idź do kąta i przemysł swoje postępowanie.

Błysnąłeś , gratulacje !

Myślałem że grodzicki pauzuje za czerwo ale widać to było drugie żółtko
Wszyscy na mecz !

Mysciak 28.10.2015 22:57

Orientuje się ktoś w temacie, bo kolega dostał voucher na mecz z Ruchem i pytanie czy potrzebuje karty kibica, żeby wejść na mecz czy nie ?

piotek 28.10.2015 23:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mysciak (Post 1418424)
Orientuje się ktoś w temacie, bo kolega dostał voucher na mecz z Ruchem i pytanie czy potrzebuje karty kibica, żeby wejść na mecz czy nie ?

Nie realizowałem, vouchera, ale chyba ze względów prawnych tak, najlepiej jednak jak zadzwoń do klubu.

kristos 29.10.2015 12:30

Ruch nie gra rewelacyjnie ,ale można powiedzieć że jest solidną drużyną.
Trzeba zagrać swoje i cierpliwie wypunktować rywala.
Nie wiem kto zagra w środku obrony ,ale moim zdaniem powinien to być Sadlok.
Oczywiście jeśli zagra Uryga , też będzie dobrze a Głowa powinien pokierować jego poczynaniami na tej pozycji.

schranzwerker 29.10.2015 12:59

Solidny remis. 1-1.

R33 29.10.2015 13:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mysciak (Post 1418424)
Orientuje się ktoś w temacie, bo kolega dostał voucher na mecz z Ruchem i pytanie czy potrzebuje karty kibica, żeby wejść na mecz czy nie ?

Raczej potrzebuje.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/bilety...zedazy_biletow
paragraf 6

El'kabat 29.10.2015 15:40

3-0 i nara. Głowa Stępinskiemu wybiję piłkę z głowy po 20 minutach.

silver03 29.10.2015 16:18

Jak Uryga zagra na środku obrony to obawiam się najgorszego. W każdym razie bardzo ważny mecz dla Pana Kazimierza, wygrana wybije Wisłę jeszcze bardziej w górę i zapewni spokój trenerowi, przegrana spowoduje, że wszystko wróci do normy i każdy będzie się zastanawiał czy Wisła to nie za wysokie progi dla niego.

inspektor erektor 29.10.2015 17:33

Alan na środku obrony to złyyyy pomysł....
będzie skromne zwycięstwo 2:0 po bramkach Donalda i Pawła

Fiti 29.10.2015 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez inspektor erektor (Post 1418483)
Alan na środku obrony to złyyyy pomysł....
będzie skromne zwycięstwo 2:0 po bramkach Donalda i Pawła

A ja myślę że dobry. Gość jest okropnie drewniany i nie umie podać dalej niz do najbliższego. Moim zdaniem środkowy obrońca może taki być, byle by miał dobry odbiór, a to Alan ma.

63.5 Kg 29.10.2015 18:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fiti (Post 1418485)
A ja myślę że dobry. Gość jest okropnie drewniany i nie umie podać dalej niz do najbliższego. Moim zdaniem środkowy obrońca może taki być, byle by miał dobry odbiór, a to Alan ma.

Ale nie ma szybkości,zwrotnosci,odpowiedniej techniki,dobrego przeglądu pola i tak można wymieniac i wymieniac...

inspektor erektor 29.10.2015 18:20

Cytat:

A ja myślę że dobry. Gość jest okropnie drewniany i nie umie podać dalej niz do najbliższego. Moim zdaniem środkowy obrońca może taki być, byle by miał dobry odbiór, a to Alan ma.
jestem sceptycznie nastawiony do eksperymentów na stoperze odkąd Smuda wystawił w Warszawie półtora roku temu na tej pozycji parę Czekaj-Nalepa i skończyło się manitą

art 29.10.2015 18:47

Ruch cofnie się i będzie liczył na kontry pewnie jak większość drużyn na R22. Znowu Nasi obrońcy będą rozgrywać piłkę w okolicach połowy boiska jeśli nie dalej jak ma to miejsce czasami.
Brak Guzmicsa będzie bardzo widoczny - Głowa zagrywa raczej tylko długie górne piłki. Węgier spokojnie po ziemie coś wyprowadzi. Jeśli wstawimy tam Urygę to rozegranie i szybkie przegranie przez obronę leży.
Dwa to kontry, Uryga demonem szybkości nie jest (dobra, Głowacki też nie, ale On nadrabia ustawieniem - doświadczeniem). Dodatkowo Uryga często niepotrzebnie robi faule. Zieńczuk pewnie chętnie by coś z wolnego postrzelał.
Ponoć Sadloka szykujemy na stopera, idealna okazja, żeby pograł.

Fiti 29.10.2015 18:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez inspektor erektor (Post 1418491)
jestem sceptycznie nastawiony do eksperymentów na stoperze odkąd Smuda wystawił w Warszawie półtora roku temu na tej pozycji parę Czekaj-Nalepa i skończyło się manitą

Jednak Uryga + Głowacki to zupełnie inny level niż Czekaj + Nalepa.

Mimo wszystko obstawiam:
Cierzniak
Jović - Głowacki - Sadlok - Burliga
Guerrier - Popovic - Jankowski - Uryga - Boguski
Brożek

szprotson 29.10.2015 18:57

w sumie czym Alan Uryga różni sie od Osmana Chaveza hmm?

Fiti 29.10.2015 19:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1418497)
w sumie czym Alan Uryga różni sie od Osmana Chaveza hmm?

No prawde mowiąc tym że Osman miał takie mecze (dawno temu - prawda) że był nie do przejścia, za to Alan miał takie mecze że był nie do nie-przejścia ;)

Heero 29.10.2015 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fiti (Post 1418496)
Jednak Uryga + Głowacki to zupełnie inny level niż Czekaj + Nalepa.

Mimo wszystko obstawiam:
Cierzniak
Jović - Głowacki - Sadlok - Burliga
Guerrier - Popovic - Jankowski - Uryga - Boguski
Brożek

Pewnie tak będzie, tylko zamiast Urygi Mączyński. Jeśli natomiast Donald nie zagra od początku, chętnie zobaczyłbym w parze z Głową Żemłę.

Mario Nh 29.10.2015 20:22

Przede wszystkim trzeba grać szybciej piłką. Nie tak jak z Termalicą.
Może, grając na własnym stadionie, trzeba od czasu do czasu cofnąć się i wciągnąć rywala na własną połowę i próbować wyjść z szybkim kontratakiem. I tak nie da się grać pressingiem przez pełne 90 minut.

Fiti 29.10.2015 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Heero (Post 1418507)
Pewnie tak będzie, tylko zamiast Urygi Mączyński. Jeśli natomiast Donald nie zagra od początku, chętnie zobaczyłbym w parze z Głową Żemłę.

Oczywiście że tak, nie wiem dlaczego pomyślałem że Krzysiu nadal pauzuje...

Mysciak 29.10.2015 23:12

Skąd wzięliście ten pomysł, żeby Uryga grał Śo. Przecież gość nigdy tam nie grał z tego co kojarzę. Po co niepotrzebnie kombinować skoro mamy gotowych do gry 4 dobrych, sprawdzonych obrońców tj. Burliga, Sadlok, Głowacki, Jović

Karherop 29.10.2015 23:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mysciak (Post 1418525)
Skąd wzięliście ten pomysł, żeby Uryga grał Śo. Przecież gość nigdy tam nie grał z tego co kojarzę. Po co niepotrzebnie kombinować skoro mamy gotowych do gry 4 dobrych, sprawdzonych obrońców tj. Burliga, Sadlok, Głowacki, Jović

Moskal tak ustawiał drużynę na treningach. Dziennikarze to podłapali i pytali o to Urygę w ostatnim wywiadzie dla DP.

Uryga na ŚO zagrał sporo spotkań, jednak dla mnie nie nadaje się ani na ŚO.... ani DP na poziomie powiedzmy 'ekstraklasowym'.

wiesniak842 30.10.2015 00:06

"Posędziuje" Kwiatkowski z Warszawy:D W dwóch meczach Wisły w tym sezonie pokazał... 13 żółtych kartek.

Dariook 30.10.2015 01:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1418497)
w sumie czym Alan Uryga różni sie od Osmana Chaveza hmm?

Kolorem skóry

szprotson 30.10.2015 08:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1418535)
Kolorem skóry

Czy ma to znaczenie jesli chodzi o umijetności piłkarskie??

Wisełko TYLKO zwiciestwo!

krzaq12 30.10.2015 09:04

Miałem sen że przegramy, a że sny należy interpretować odwrotnie to dziś szykuje się zwycięstwo.

Oby.... ;)

ABGwislakABG 30.10.2015 09:23

Uryga rozni sie od Chaveza chlodniejsza glowa, co za tym idzie mniejsza iloscia lapanych kartek i usunieciami z boiska. Tylko tyle i az tyle. Poza tym Chavez startuje na pastora, a jak sie patrzy na gre Alana nalezy sie modlic.

luke1906 30.10.2015 09:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1418532)
"Posędziuje" Kwiatkowski z Warszawy:D W dwóch meczach Wisły w tym sezonie pokazał... 13 żółtych kartek.

kto jest zagrożony u nas? Można gdzieś znaleźć takie statystyki?

uuuatach 30.10.2015 10:02

Cytat:

W najbliższych spotkaniach na kolejne napomnienia uważać muszą następujący zawodnicy: Donald Guerrier oraz Maciej Jankowski, obaj zawodnicy mają po trzy żółte kartki.
Pierwszy post w temacie...

bob85 30.10.2015 13:21

No moze w koncu sie uda wygrac 2 mecze pod rzad :). Mąka na 10 please, Jankowski mam nadzieje bardzo sie zaangazuje i zlapie jakas kartke, pasowalby mu odpoczynek. To ze 2 bramki ostatnio walnal niby go troche broni, ale patrzac na jego caloksztalt w tej rundzie to nieporozumienie. Obysmy sie doczekali jakichs zmian i Kazek dal pograc jakims malolatom chociaz po 20min. Stawiam na jakies 2-1 choc fajnie by bylo jakby ich grubiej pocisneli ;)

fialo 30.10.2015 14:28

Przypominam, że dziś jadą niedojeby z Masy Krytycznej oraz jest okres przed grobbingowy, a więc należy się spodziwać przejebanych korków.

El'kabat 30.10.2015 16:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1418577)
Przypominam, że dziś jadą niedojeby z Masy Krytycznej oraz jest okres przed grobbingowy, a więc należy się spodziwać przejebanych korków.

"Wiecie co z nim zrobic" :D Memory 5 i dzwońcie po typa.
https://www.youtube.com/watch?v=6XL3...ature=youtu.be

A poważnie to zapowiada się piękny wieczór, pogoda ok , nic tylko pojechac Ruch. Wszyscy na stadion :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl